Rabobank Ster van Walcheren
Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 100,7 km)
Kamperland - Domburg op 22 Juni 2002
Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht
Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 3 Grimberg, Arenda Team Farmfrites-Hartol A * 2:41:39
2 26 Koedooder, Vera Nationale selectie A * 2:41:40 0:01
3 1 van Moorsel, Leontien Team Farmfrites-Hartol A * 2:42:11 0:32
4 25 van der Helm, Esther Nationale selectie A z.t.
5 157 Mos, Christine Power Plate - Bik z.t.
6 27 Spijkerman, Bertine Nationale selectie A 2:42:14 0:35
7 34 Wallaard, Jaccolien Nationale selectie B z.t.
8 5 Vink, Elsbeth Team Farmfrites-Hartol A z.t.
9 140 Mansveld, Debby Vlaanderen - T Interim z.t.
10 149 Rombouts, Sandra Team Nürnberger 2:42:17 0:38
11 154 Newstead, Frances Nat. Selectie Engeland z.t.
12 103 Hillenga, Angela Ondernemers van Nature B z.t.
13 4 van Alebeek, Sissy Team Farmfrites-Hartol A 2:42:37 0:58
14 97 Bates, Katherine Ondernemers van Nature A 2:44:04 2:25
15 40 de Goede, Suzanne Nat. Junioren selectie z.t.
16 142 Belleter, Veronique Vlaanderen - T Interim z.t.
17 37 Vierling, Miranda Nat. Junioren selectie z.t.
18 38 Markerink, Loes Nat. Junioren selectie z.t.
19 87 Steenssens, Nana Provincie Antwerpen z.t.
20 148 Hohlfeld, Vera Team Nürnberger z.t.
21 7 van Dongen-Cools,Jolanda RSC de Zuidwesthoek z.t.
22 51 Mulders, Catharina TvBemelen Sports-Novilon z.t.
23 85 Vermeiren, Katleen Provincie Antwerpen z.t.
24 105 Sijm, Afke Ondernemers van Nature B z.t.
25 41 Profijt, Marije Nat. Junioren selectie z.t.
26 141 Vonckx, Vanja Vlaanderen - T Interim z.t.
27 83 Wekema, Fonny Energiewacht Essent NWWG z.t.
28 152 Cavill, Joanne Nat. Selectie Engeland z.t.
29 156 Waller, Sara Nat. Selectie Engeland z.t.
30 50 Kramp, Wendie TvBemelen Sports-Novilon z.t.
31 79 Bekkering, Eyelien Energiewacht Essent NWWG z.t.
32 99 Gunnewijk, Loes Ondernemers van Nature A z.t.
33 68 Miggels, Kristy Westland Wil Vooruit z.t.
34 17 de Krijger, Karin Team Letchworth - Extran z.t.
35 147 Hempel, Patricia Team Nürnberger z.t.
36 30 Groenveld, Josephine Nationale selectie A z.t.
37 158 Dijkstra, Lenie Power Plate - Bik z.t.
38 39 Spijkerman, Marjon Nat. Junioren selectie z.t.
39 54 Missbach, Sandra TvBemelen Sports-Novilon z.t.
40 115 Doedee, Baukje Beneluxteam Neckermann A z.t.
41 169 Bekkering, Daniëlle Den Ham z.t.
42 32 van Essen, Sharon Nationale selectie B z.t.
43 117 Brown, Katie Beneluxteam Neckermann A z.t.
44 69 Laan, José Westland Wil Vooruit z.t.
45 42 Möhlmann, Pleuni Nat. Junioren selectie z.t.
46 47 Mulder, Brigit Fernhout z.t.
47 33 Hassink, Areke Nationale selectie B z.t.
48 112 van der Burg, Mieke Löwik de Zwaluwen B z.t.
49 100 van Haastert, Corrien Ondernemers van Nature A z.t.
50 22 Lindberg, Madeleine Team FarmFrites-Hartol B z.t.
51 19 van der Zee, Anouska Team FarmFrites-Hartol B z.t.
52 20 Pfister-v.Kuik, Sonja Team FarmFrites-Hartol B z.t.
53 21 Robb, Kirsty Nicole Team FarmFrites-Hartol B z.t.
54 159 Nohles, Alexandra Power Plate - Bik 2:46:09 4:30
55 59 Klep, Inge Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
56 72 Bergkotte, Editha Westland Wil Vooruit 2:47:58 6:19
57 146 Forstner, Kerstin Team Nürnberger 2:48:11 6:32
58 52 Van Velzen, Olga TvBemelen Sports-Novilon z.t.
59 43 van Beek, Anneleen Fernhout z.t.
60 118 Verhoeven, Marieke Beneluxteam Neckermann A z.t.
61 84 Janse, Dorien Energiewacht Essent NWWG z.t.
62 61 Harju, Mirella Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
63 162 Dorland, Corine Power Plate - Bik z.t.
64 145 Cyrus, Cornelia Team Nürnberger z.t.
65 14 Bowditch, Ann Team Letchworth - Extran z.t.
66 13 Tebbutt, Jeanette Team Letchworth - Extran z.t.
67 82 Mcconell, Rebecca Energiewacht Essent NWWG z.t.
68 81 Haverdings, Marieke Energiewacht Essent NWWG z.t.
69 62 Bloks, Anneke Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
70 71 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
71 55 Verstraten, Monique Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
72 121 Huis, Angeliena Beneluxteam Neckermann B z.t.
73 48 Palland, Marit Fernhout z.t.
74 76 Schneider, Nine Niederrhein BKK Zollern z.t.
75 74 Kraatz, Peggy Niederrhein BKK Zollern z.t.
76 168 Oosterbosch, Sandra Eindhoven z.t.
77 46 Rotman-Jager, Janneke Fernhout z.t.
78 160 Visser, Nathalie Power Plate - Bik z.t.
79 11 de Vries, Franciska RSC de Zuidwesthoek z.t.
80 135 de Jong, Crista Vitron - Wilstra z.t.
81 28 v/d Wiel, Frederika Nationale selectie A z.t.
82 53 Slikker, Caroline TvBemelen Sports-Novilon z.t.
83 60 Bosch, Nicole Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
84 144 Werner, Laure Vlaanderen - T Interim z.t.
85 77 Angel, Stefanie Niederrhein BKK Zollern z.t.
86 124 van Peteghem, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
87 57 Helmink, Judith Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
88 123 Orens, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
89 93 Wild, Kirsten Löwik de Zwaluwen A z.t.
90 128 Hair, Katrina Schotland/Wales z.t.
91 67 de Koning, Aukje Westland Wil Vooruit z.t.
92 56 Moonen, Daniëlla Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
93 89 Sels, Lieselot Provincie Antwerpen z.t.
94 151 Mann, Julie Nat. Selectie Engeland z.t.
95 143 Guyton, Vanessa Vlaanderen - T Interim z.t.
96 122 Mansveld, Melanie Beneluxteam Neckermann B z.t.
97 161 Andréasson, Veronica Power Plate - Bik 2:48:22 6:43
98 63 Jansen, Kim Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.377 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 6 sec. 2e: 4 sec. 3e: 2 sec.