Rabobank Ster van Walcheren
Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 99,5 km)
Middelburg - Koudekerke op 21 Juni 2002
Klas Deelnemer Ploeg / Woonplaats Tijd Verschil
1 1 van Moorsel, Leontien Team Farmfrites-Hartol A * 2:19:27
2 157 Mos, Christine Power Plate - Bik * z.t.
3 27 Spijkerman, Bertine Nationale selectie A * z.t.
4 140 Mansveld, Debby Vlaanderen - T Interim z.t.
5 37 Vierling, Miranda Nat. Junioren selectie z.t.
6 83 Wekema, Fonny Energiewacht Essent NWWG z.t.
7 33 Hassink, Areke Nationale selectie B z.t.
8 148 Hohlfeld, Vera Team Nürnberger z.t.
9 97 Bates, Katherine Ondernemers van Nature A z.t.
10 68 Miggels, Kristy Westland Wil Vooruit z.t.
11 87 Steenssens, Nana Provincie Antwerpen z.t.
12 142 Belleter, Veronique Vlaanderen - T Interim z.t.
13 99 Gunnewijk, Loes Ondernemers van Nature A z.t.
14 34 Wallaard, Jaccolien Nationale selectie B z.t.
15 53 Slikker, Caroline TvBemelen Sports-Novilon z.t.
16 103 Hillenga, Angela Ondernemers van Nature B z.t.
17 141 Vonckx, Vanja Vlaanderen - T Interim z.t.
18 3 Grimberg, Arenda Team Farmfrites-Hartol A z.t.
19 38 Markerink, Loes Nat. Junioren selectie z.t.
20 85 Vermeiren, Katleen Provincie Antwerpen z.t.
21 170 Knol, Monique Wezep z.t.
22 25 van der Helm, Esther Nationale selectie A z.t.
23 154 Newstead, Frances Nat. Selectie Engeland z.t.
24 155 Szubrycht, Melanie Nat. Selectie Engeland z.t.
25 26 Koedooder, Vera Nationale selectie A z.t.
26 39 Spijkerman, Marjon Nat. Junioren selectie z.t.
27 54 Missbach, Sandra TvBemelen Sports-Novilon z.t.
28 7 van Dongen-Cools,Jolanda RSC de Zuidwesthoek z.t.
29 41 Profijt, Marije Nat. Junioren selectie z.t.
30 156 Waller, Sara Nat. Selectie Engeland z.t.
31 40 de Goede, Suzanne Nat. Junioren selectie z.t.
32 50 Kramp, Wendie TvBemelen Sports-Novilon z.t.
33 118 Verhoeven, Marieke Beneluxteam Neckermann A z.t.
34 115 Doedee, Baukje Beneluxteam Neckermann A z.t.
35 10 van Boxmeer, Elly RSC de Zuidwesthoek z.t.
36 158 Dijkstra, Lenie Power Plate - Bik z.t.
37 51 Mulders, Catharina TvBemelen Sports-Novilon z.t.
38 152 Cavill, Joanne Nat. Selectie Engeland z.t.
39 147 Hempel, Patricia Team Nürnberger z.t.
40 149 Rombouts, Sandra Team Nürnberger z.t.
41 161 Andréasson, Veronica Power Plate - Bik z.t.
42 56 Moonen, Daniëlla Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
43 100 van Haastert, Corrien Ondernemers van Nature A z.t.
44 79 Bekkering, Eyelien Energiewacht Essent NWWG z.t.
45 42 Möhlmann, Pleuni Nat. Junioren selectie z.t.
46 8 Raaijmakers, Sabrina RSC de Zuidwesthoek z.t.
47 55 Verstraten, Monique Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
48 9 Dieleman, Mirjam RSC de Zuidwesthoek z.t.
49 105 Sijm, Afke Ondernemers van Nature B z.t.
50 162 Dorland, Corine Power Plate - Bik z.t.
51 159 Nohles, Alexandra Power Plate - Bik z.t.
52 14 Bowditch, Ann Team Letchworth - Extran z.t.
53 32 van Essen, Sharon Nationale selectie B z.t.
54 169 Bekkering, Daniëlle Den Ham z.t.
55 81 Haverdings, Marieke Energiewacht Essent NWWG z.t.
56 112 van der Burg, Mieke Löwik de Zwaluwen B z.t.
57 30 Groenveld, Josephine Nationale selectie A z.t.
58 160 Visser, Nathalie Power Plate - Bik z.t.
59 144 Werner, Laure Vlaanderen - T Interim z.t.
60 52 Van Velzen, Olga TvBemelen Sports-Novilon z.t.
61 17 de Krijger, Karin Team Letchworth - Extran z.t.
62 5 Vink, Elsbeth Team Farmfrites-Hartol A z.t.
63 89 Sels, Lieselot Provincie Antwerpen z.t.
64 145 Cyrus, Cornelia Team Nürnberger z.t.
65 146 Forstner, Kerstin Team Nürnberger z.t.
66 28 v/d Wiel, Frederika Nationale selectie A z.t.
67 117 Brown, Katie Beneluxteam Neckermann A z.t.
68 61 Harju, Mirella Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
69 69 Laan, José Westland Wil Vooruit z.t.
70 82 Mcconell, Rebecca Energiewacht Essent NWWG z.t.
71 22 Lindberg, Madeleine Team FarmFrites-Hartol B z.t.
72 19 van der Zee, Anouska Team FarmFrites-Hartol B z.t.
73 20 Pfister-v.Kuik, Sonja Team FarmFrites-Hartol B z.t.
74 4 van Alebeek, Sissy Team Farmfrites-Hartol A z.t.
75 21 Robb, Kirsty Nicole Team FarmFrites-Hartol B 2:19:47 0:20
76 59 Klep, Inge Mov. Ladies Groenewoud A 2:19:55 0:28
77 121 Huis, Angeliena Beneluxteam Neckermann B 2:20:15 0:48
78 168 Oosterbosch, Sandra Eindhoven 2:20:17 0:50
79 60 Bosch, Nicole Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
80 43 van Beek, Anneleen Fernhout z.t.
81 62 Bloks, Anneke Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
82 47 Mulder, Brigit Fernhout z.t.
83 122 Mansveld, Melanie Beneluxteam Neckermann B z.t.
84 46 Rotman-Jager, Janneke Fernhout z.t.
85 77 Angel, Stefanie Niederrhein BKK Zollern 2:20:25 0:58
86 74 Kraatz, Peggy Niederrhein BKK Zollern 2:20:29 1:02
87 90 Thys, Patricia Provincie Antwerpen 2:22:01 2:34
88 16 Boyd, Mary Team Letchworth - Extran z.t.
89 72 Bergkotte, Editha Westland Wil Vooruit z.t.
90 151 Mann, Julie Nat. Selectie Engeland z.t.
91 143 Guyton, Vanessa Vlaanderen - T Interim z.t.
92 76 Schneider, Nine Niederrhein BKK Zollern 2:22:57 3:30
93 57 Helmink, Judith Mov. Ladies Groenewoud A z.t.
94 135 de Jong, Crista Vitron - Wilstra z.t.
95 80 Bos, Hinke Energiewacht Essent NWWG z.t.
96 45 Meter, Ilona Fernhout z.t.
97 70 Oosterlee, Marissa Westland Wil Vooruit z.t.
98 11 de Vries, Franciska RSC de Zuidwesthoek 2:24:20 4:53
99 13 Tebbutt, Jeanette Team Letchworth - Extran 2:25:00 5:33
100 29 van Dongen, Minke Nationale selectie A 2:25:49 6:22
101 94 Huitema, Nynke Löwik de Zwaluwen A 2:26:00 6:33
102 109 Duursma, Bianca Löwik de Zwaluwen B 2:26:26 6:59
103 137 van Loon, Natasja Vitron - Wilstra z.t.
104 71 Ottevanger, Eefje Westland Wil Vooruit z.t.
105 75 Hessling, Melanie Niederrhein BKK Zollern z.t.
106 128 Hair, Katrina Schotland/Wales 2:28:55 9:28
107 18 Massaro, Marina Team Letchworth - Extran z.t.
108 93 Wild, Kirsten Löwik de Zwaluwen A 2:28:59 9:32
109 123 Orens, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
110 124 van Peteghem, Caroline Beneluxteam Neckermann B z.t.
111 67 de Koning, Aukje Westland Wil Vooruit z.t.
112 84 Janse, Dorien Energiewacht Essent NWWG z.t.
113 63 Jansen, Kim Mov. Ladies Groenewoud B z.t.
114 48 Palland, Marit Fernhout 2:29:28 10:01
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.811 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.