33e Ronde van Midden Brabant
Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 176 km)
Dongen - Dongen op 16 Juni 2002
Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 41 Bos, Marco Tegeltoko 4:16:41
2 44 Farenhout, Arthur De Hoekse Renners z.t.
3 51 Nijland, Maarten WTC Rietveld z.t.
4 31 Clarke, Nathan Bloks Wielerteam/Nijdam z.t.
5 1 van Steen, Martin van Hemert Cycling Team z.t.
6 26 van Melis, Angelo Van Vliet-Gazelle z.t.
7 67 van Drimmelen, Lennart Wilton Cycling Team z.t.
8 5 Smink, Juliën van Hemert Cycling Team z.t.
9 103 Franse, Francois Willebrord Wil Vooruit z.t.
10 91 van Schalen, Paul AXA / VVZ z.t.
11 19 v.d. Burg, Germ Bert Story-Piels z.t.
12 20 Cordes, Tom Bert Story-Piels z.t.
13 8 Rooyakkers, Piet DeJongeRenner Oosterhout z.t.
14 28 Slabbekoorn, Richard Van Vliet-Gazelle z.t.
15 40 Orvalho, David Tegeltoko 4:16:55 0:14
16 94 Dunning, Edwin AXA / VVZ 4:16:57 0:16
17 45 Farenhout, Edward De Hoekse Renners 4:18:24 1:43
18 96 Vlijm, Mark AXA / VVZ 4:18:26 1:45
19 42 Krol, Bastiaan Tegeltoko z.t.
20 73 Wallaard, Arno NGP van Arckel z.t.
21 23 Steenbergen, Kor Bert Story-Piels z.t.
22 95 Lucassen, Jos AXA / VVZ z.t.
23 30 van den Hurk, Dennis Van Vliet-Gazelle z.t.
24 49 Castein, Corne WTC Rietveld z.t.
25 92 van Elven, Daniël AXA / VVZ z.t.
26 116 Lenferink, Jasper Hunter - Albert Hein z.t.
27 4 van der Velden, Peter van Hemert Cycling Team z.t.
28 109 Hoogerland, Johnny NGP Theo Middelkamp z.t.
29 118 van Plateringen, Robert Hunter - Albert Hein z.t.
30 10 Maaskant, Martijn DeJongeRenner Oosterhout z.t.
31 89 Cuyvers, Mathie Think Media Cycling Team z.t.
32 32 Southam, Tom Bloks Wielerteam/Nijdam z.t.
33 15 van Sintmaartensdijk,Ron WV 't Luchtschip z.t.
34 13 Dénis, Camiel WV 't Luchtschip z.t.
35 112 Jonker, Wilco NGP Theo Middelkamp z.t.
36 34 Bloks, Hans Bloks Wielerteam/Nijdam z.t.
37 27 Flens, Rick Van Vliet-Gazelle z.t.
38 33 Schuit, Jacques Bloks Wielerteam/Nijdam z.t.
39 3 Boelen, Jeroen van Hemert Cycling Team z.t.
40 24 van Duuren, Aloys Bert Story-Piels z.t.
41 37 Heijboer, Mathieu Tegeltoko z.t.
42 39 Kornegoor, Arne Tegeltoko z.t.
43 74 Luyten, Marco NGP van Arckel z.t.
44 88 Borremans, Tom Think Media Cycling Team z.t.
45 58 Sluiter, Jebbe WV Schijndel 4:22:03 5:22
46 105 van Zimmeren, Werner Willebrord Wil Vooruit z.t.
47 50 van Gils, Wilant WTC Rietveld z.t.
48 6 van Katwijk, Alain van Hemert Cycling Team z.t.
49 77 de Graaff, Boudewijn NGP van Arckel z.t.
50 79 Alberts, Martijn Nat. Militaire Ploeg z.t.
51 108 de Bruijn, Martien Willebrord Wil Vooruit z.t.
52 68 Cox, Adam Wilton Cycling Team z.t.
53 63 Groenendijk, Niels HSK Trias Den Haag z.t.
54 53 Kompier, Edwin WTC Rietveld z.t.
55 115 Haakma, Sieger Hunter - Albert Hein 4:22:06 5:25
56 87 Depree, Aaike Think Media Cycling Team z.t.
57 76 Molenaar, Arjan NGP van Arckel z.t.
58 52 van Putten, Harry WTC Rietveld z.t.
59 55 Pardoel, Willem WV Schijndel 4:22:09 5:28
60 80 Nooten, Francois Nat. Militaire Ploeg z.t.
61 12 van Katwijk, Ferdi DeJongeRenner Oosterhout z.t.
62 75 Goesinnen, Floris NGP van Arckel 4:22:12 5:31
63 106 Krijnen, Ronald Willebrord Wil Vooruit 4:22:16 5:35
64 56 van Zandbeek, Arno WV Schijndel z.t.
65 78 van Ooijen, Johan NGP van Arckel z.t.
66 48 van der Maden, Ad De Hoekse Renners z.t.
67 98 van Katwijk, Sjon Wielerclub De Maaskant 4:22:24 5:43
68 104 Koole, Rob Willebrord Wil Vooruit 4:23:40 6:59
69 46 Gelens, Erwin De Hoekse Renners z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.140 km/u