33e Ronde van Midden Brabant


                 Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 176 km)

                       Dongen - Dongen op 16 Juni 2002
               Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   41 Bos, Marco               Tegeltoko                    4:16:41
  2   44 Farenhout, Arthur        De Hoekse Renners             z.t.
  3   51 Nijland, Maarten         WTC Rietveld                  z.t.
  4   31 Clarke, Nathan           Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
  5    1 van Steen, Martin        van Hemert Cycling Team       z.t.
  6   26 van Melis, Angelo        Van Vliet-Gazelle             z.t.
  7   67 van Drimmelen, Lennart   Wilton Cycling Team           z.t.
  8    5 Smink, JuliŽn            van Hemert Cycling Team       z.t.
  9  103 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10   91 van Schalen, Paul        AXA / VVZ                     z.t.
 11   19 v.d. Burg, Germ          Bert Story-Piels              z.t.
 12   20 Cordes, Tom              Bert Story-Piels              z.t.
 13    8 Rooyakkers, Piet         DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 14   28 Slabbekoorn, Richard     Van Vliet-Gazelle             z.t.
 15   40 Orvalho, David           Tegeltoko                    4:16:55     0:14
 16   94 Dunning, Edwin           AXA / VVZ                    4:16:57     0:16
 17   45 Farenhout, Edward        De Hoekse Renners            4:18:24     1:43
 18   96 Vlijm, Mark              AXA / VVZ                    4:18:26     1:45
 19   42 Krol, Bastiaan           Tegeltoko                     z.t.
 20   73 Wallaard, Arno           NGP van Arckel                z.t.
 21   23 Steenbergen, Kor         Bert Story-Piels              z.t.
 22   95 Lucassen, Jos            AXA / VVZ                     z.t.
 23   30 van den Hurk, Dennis     Van Vliet-Gazelle             z.t.
 24   49 Castein, Corne           WTC Rietveld                  z.t.
 25   92 van Elven, DaniŽl        AXA / VVZ                     z.t.
 26  116 Lenferink, Jasper        Hunter - Albert Hein          z.t.
 27    4 van der Velden, Peter    van Hemert Cycling Team       z.t.
 28  109 Hoogerland, Johnny       NGP Theo Middelkamp           z.t.
 29  118 van Plateringen, Robert  Hunter - Albert Hein          z.t.
 30   10 Maaskant, Martijn        DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 31   89 Cuyvers, Mathie          Think Media Cycling Team      z.t.
 32   32 Southam, Tom             Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 33   15 van Sintmaartensdijk,Ron WV 't Luchtschip              z.t.
 34   13 Dťnis, Camiel            WV 't Luchtschip              z.t.
 35  112 Jonker, Wilco            NGP Theo Middelkamp           z.t.
 36   34 Bloks, Hans              Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 37   27 Flens, Rick              Van Vliet-Gazelle             z.t.
 38   33 Schuit, Jacques          Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 39    3 Boelen, Jeroen           van Hemert Cycling Team       z.t.
 40   24 van Duuren, Aloys        Bert Story-Piels              z.t.
 41   37 Heijboer, Mathieu        Tegeltoko                     z.t.
 42   39 Kornegoor, Arne          Tegeltoko                     z.t.
 43   74 Luyten, Marco            NGP van Arckel                z.t.
 44   88 Borremans, Tom           Think Media Cycling Team      z.t.
 45   58 Sluiter, Jebbe           WV Schijndel                 4:22:03     5:22
 46  105 van Zimmeren, Werner     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 47   50 van Gils, Wilant         WTC Rietveld                  z.t.
 48    6 van Katwijk, Alain       van Hemert Cycling Team       z.t.
 49   77 de Graaff, Boudewijn     NGP van Arckel                z.t.
 50   79 Alberts, Martijn         Nat. Militaire Ploeg          z.t.
 51  108 de Bruijn, Martien       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 52   68 Cox, Adam                Wilton Cycling Team           z.t.
 53   63 Groenendijk, Niels       HSK Trias Den Haag            z.t.
 54   53 Kompier, Edwin           WTC Rietveld                  z.t.
 55  115 Haakma, Sieger           Hunter - Albert Hein         4:22:06     5:25
 56   87 Depree, Aaike            Think Media Cycling Team      z.t.
 57   76 Molenaar, Arjan          NGP van Arckel                z.t.
 58   52 van Putten, Harry        WTC Rietveld                  z.t.
 59   55 Pardoel, Willem          WV Schijndel                 4:22:09     5:28
 60   80 Nooten, Francois         Nat. Militaire Ploeg          z.t.
 61   12 van Katwijk, Ferdi       DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 62   75 Goesinnen, Floris        NGP van Arckel               4:22:12     5:31
 63  106 Krijnen, Ronald          Willebrord Wil Vooruit       4:22:16     5:35
 64   56 van Zandbeek, Arno       WV Schijndel                  z.t.
 65   78 van Ooijen, Johan        NGP van Arckel                z.t.
 66   48 van der Maden, Ad        De Hoekse Renners             z.t.
 67   98 van Katwijk, Sjon        Wielerclub De Maaskant       4:22:24     5:43
 68  104 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit       4:23:40     6:59
 69   46 Gelens, Erwin            De Hoekse Renners             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.140 km/u