33e Ronde van Midden Brabant


                 Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 125 km)

                       Dongen - Dongen op 15 Juni 2002
             Ronde van Midden Brabant om de grote Prijs COCA-COLA

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    6 van Katwijk, Alain       van Hemert Cycling Team      2:52:00
  2   91 van Schalen, Paul        AXA / VVZ                    2:52:02     0:02
  3   45 Farenhout, Edward        De Hoekse Renners             z.t.
  4   19 v.d. Burg, Germ          Bert Story-Piels              z.t.
  5    1 van Steen, Martin        van Hemert Cycling Team       z.t.
  6    2 Bastiaanse, Wilfried     van Hemert Cycling Team       z.t.
  7   25 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-Gazelle             z.t.
  8   93 Luppes, Marcel           AXA / VVZ                     z.t.
  9   51 Nijland, Maarten         WTC Rietveld                  z.t.
 10    5 Smink, JuliŽn            van Hemert Cycling Team       z.t.
 11   49 Castein, Corne           WTC Rietveld                  z.t.
 12   23 Steenbergen, Kor         Bert Story-Piels              z.t.
 13    8 Rooyakkers, Piet         DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 14   67 van Drimmelen, Lennart   Wilton Cycling Team           z.t.
 15    7 Graafmans, Cas           DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 16   39 Kornegoor, Arne          Tegeltoko                     z.t.
 17   95 Lucassen, Jos            AXA / VVZ                     z.t.
 18   53 Kompier, Edwin           WTC Rietveld                  z.t.
 19   22 Honig, Reinier           Bert Story-Piels              z.t.
 20   75 Goesinnen, Floris        NGP van Arckel                z.t.
 21   69 Fictoor, David           Wilton Cycling Team           z.t.
 22    3 Boelen, Jeroen           van Hemert Cycling Team       z.t.
 23   61 Bronkhorst, Harm         HSK Trias Den Haag            z.t.
 24   37 Heijboer, Mathieu        Tegeltoko                     z.t.
 25   21 van den Bergh, Camiel    Bert Story-Piels              z.t.
 26   28 Slabbekoorn, Richard     Van Vliet-Gazelle             z.t.
 27  103 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28   73 Wallaard, Arno           NGP van Arckel                z.t.
 29   41 Bos, Marco               Tegeltoko                     z.t.
 30   59 van Zandbeek, Mart       WV Schijndel                  z.t.
 31   52 van Putten, Harry        WTC Rietveld                  z.t.
 32   44 Farenhout, Arthur        De Hoekse Renners             z.t.
 33   94 Dunning, Edwin           AXA / VVZ                     z.t.
 34   68 Cox, Adam                Wilton Cycling Team           z.t.
 35   57 van der Heijden, Thijs   WV Schijndel                  z.t.
 36   13 Dťnis, Camiel            WV 't Luchtschip              z.t.
 37  105 van Zimmeren, Werner     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 38   20 Cordes, Tom              Bert Story-Piels              z.t.
 39   42 Krol, Bastiaan           Tegeltoko                     z.t.
 40   38 Lenferink, Maarten       Tegeltoko                     z.t.
 41  116 Lenferink, Jasper        Hunter - Albert Hein          z.t.
 42   31 Clarke, Nathan           Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 43  118 van Plateringen, Robert  Hunter - Albert Hein          z.t.
 44  112 Jonker, Wilco            NGP Theo Middelkamp           z.t.
 45  115 Haakma, Sieger           Hunter - Albert Hein          z.t.
 46   36 Brown, Nic               Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 47    4 van der Velden, Peter    van Hemert Cycling Team       z.t.
 48   74 Luyten, Marco            NGP van Arckel                z.t.
 49   79 Alberts, Martijn         Nat. Militaire Ploeg          z.t.
 50   14 Hagen, Kees              WV 't Luchtschip              z.t.
 51   29 de Crom, Eric            Van Vliet-Gazelle             z.t.
 52   70 Goos, Pim                Wilton Cycling Team           z.t.
 53   77 de Graaff, Boudewijn     NGP van Arckel                z.t.
 54   26 van Melis, Angelo        Van Vliet-Gazelle             z.t.
 55   15 van Sintmaartensdijk,Ron WV 't Luchtschip              z.t.
 56   10 Maaskant, Martijn        DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 57   33 Schuit, Jacques          Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 58   30 van den Hurk, Dennis     Van Vliet-Gazelle             z.t.
 59   32 Southam, Tom             Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 60   89 Cuyvers, Mathie          Think Media Cycling Team      z.t.
 61   43 Stam, Arnold             De Hoekse Renners             z.t.
 62   63 Groenendijk, Niels       HSK Trias Den Haag            z.t.
 63   24 van Duuren, Aloys        Bert Story-Piels              z.t.
 64  117 de Haan, Sierk-Jan       Hunter - Albert Hein          z.t.
 65   27 Flens, Rick              Van Vliet-Gazelle             z.t.
 66   58 Sluiter, Jebbe           WV Schijndel                  z.t.
 67   50 van Gils, Wilant         WTC Rietveld                  z.t.
 68   40 Orvalho, David           Tegeltoko                     z.t.
 69   78 van Ooijen, Johan        NGP van Arckel               2:52:57     0:57
 70   12 van Katwijk, Ferdi       DeJongeRenner Oosterhout      z.t.
 71   87 Depree, Aaike            Think Media Cycling Team      z.t.
 72   80 Nooten, Francois         Nat. Militaire Ploeg          z.t.
 73  106 Krijnen, Ronald          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 74   46 Gelens, Erwin            De Hoekse Renners             z.t.
 75   16 van Hezik, Gerard        WV 't Luchtschip              z.t.
 76  109 Hoogerland, Johnny       NGP Theo Middelkamp           z.t.
 77   48 van der Maden, Ad        De Hoekse Renners            2:53:34     1:34
 78   47 Hagedoorn, Eric-Jan      De Hoekse Renners             z.t.
 79   76 Molenaar, Arjan          NGP van Arckel               2:54:11     2:11
 80   11 van Veldhoven, Jos       DeJongeRenner Oosterhout     2:54:14     2:14
 81   34 Bloks, Hans              Bloks Wielerteam/Nijdam       z.t.
 82   88 Borremans, Tom           Think Media Cycling Team     2:54:34     2:34
 83   98 van Katwijk, Sjon        Wielerclub De Maaskant        z.t.
 84  104 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit       2:55:39     3:39
 85   35 Aernouts, Dirk           Bloks Wielerteam/Nijdam      2:55:43     3:43
 86   92 van Elven, DaniŽl        AXA / VVZ                     z.t.
 87   72 Hartog, Arno             Wilton Cycling Team          2:57:39     5:39
 88  108 de Bruijn, Martien       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 89   17 van Kooij, Maarten       WV 't Luchtschip             2:59:13     7:13
 90   56 van Zandbeek, Arno       WV Schijndel                  z.t.
 91   96 Vlijm, Mark              AXA / VVZ                     z.t.
 92  111 van Ewijk, Edzard        NGP Theo Middelkamp           z.t.
 93   55 Pardoel, Willem          WV Schijndel                  z.t.
 94   62 Pronk, Fabrice           HSK Trias Den Haag            z.t.
 95  110 Kruijt, Rico             NGP Theo Middelkamp           z.t.
 96  107 van Haaften, Marco       Willebrord Wil Vooruit       3:05:41    13:41
 97   81 van Gellekom, Dave       Nat. Militaire Ploeg          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.605 km/u