Grote Prijs van Boekel 2002


                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 60 km)

                       Wedstrijd datum: 25 Augustus 2002

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  142 Mansveld, Debby          Individueel              N   1:31:51
  2   79 Bates, Kate              Ondernemers van Nature 2 B    z.t.
  3  105 van der Helm, Esther     Nat Selectie Nederland 1 N    z.t.
  4  141 van der Zee, Anouska     Individueel              N    z.t.
  5  106 Koedoder, Vera           Nat Selectie Nederland 1 N    z.t.
  6  110 Hassink, Areke           Nat Selectie Nederland 2 N    z.t.
  7   85 Doedee, Baukje           Neckerman Beneluxteam    N    z.t.
  8  112 Wallaard, Jaccolien      Nat Selectie Nederland 2 N    z.t.
  9   10 van Dongen-Cools,Jolanda RSC De Zuidwesthoek NGD  N    z.t.
 10   91 de Goede, Suzanne        Nationale Junior-dames   N    z.t.
 11   63 Cavill, Joanne           Team R&TC Groenewoud 1   B    z.t.
 12  145 Vermeiren, Katleen       Prov. Selectie Antwerpen B    z.t.
 13   95 Pirard, Christa          Nationale Junior-dames   N    z.t.
 14  104 Groenveld, Josephine     Nat Selectie Nederland 1 N    z.t.
 15   31 Mulders, Catharina       Ton v Bemmelen-Novilon 1 N    z.t.
 16   41 Janssen, Godelieve       Team Lowik De Zwaluwen 1 B    z.t.
 17   70 Verstraten, Monique      Team R&TC Groenewoud 2   N    z.t.
 18  140 van Alebeek, Sissy       Individueel              N    z.t.
 19  108 Visser, Adrie            Nat Selectie Nederland 1 N    z.t.
 20   88 Verhoeven, Marieke       Neckerman Beneluxteam    N    z.t.
 21   11 Oosterbosch, Sandra      RSC De Zuidwesthoek NGD  N    z.t.
 22   96 Spijkerman, Marjon       Nationale Junior-dames   N    z.t.
 23   19 Brok, Janne              Team Brabant 2000        N    z.t.
 24  113 v/d Wiel, Frederika      Nat Selectie Nederland 2 N    z.t.
 25   38 Cooler, Mischa           Team Lowik De Zwaluwen 1 N    z.t.
 26  136 van Melis, Mirella       Individueel              N    z.t.
 27  103 van Dongen, Minke        Nat Selectie Nederland 1 N    z.t.
 28   36 Missbach, Sandra         Ton v Bemmelen-Novilon 1 B    z.t.
 29   93 Markerink, Loes          Nationale Junior-dames   N    z.t.
 30   20 Francissen, Abke         Team Brabant 2000        N    z.t.
 31  147 van Deun, Hilde          Prov. Selectie Antwerpen B    z.t.
 32  109 van Essen, Sharon        Nat Selectie Nederland 2 N    z.t.
 33  134 de Jong, Helma           Individueel              N    z.t.
 34   65 Klep, Inge               Team R&TC Groenewoud 1   N    z.t.
 35   98 Andreasen, Mette Fisher  Team Lolland-Falster     B    z.t.
 36    8 van Boxmeer, Elly        RSC De Zuidwesthoek NGD  N    z.t.
 37   94 Boskamp, Joan            Nationale Junior-dames   N    z.t.
 38   23 Ottevanger, Eefje        Team Brabant 2000        N    z.t.
 39   17 Mulder, Brigit           Team Fernhout-NWH        N    z.t.
 40   81 Gunnewijk, Loes          Ondernemers van Nature 2 N    z.t.
 41   89 Elemans, Saskia          Neckerman Beneluxteam    N    z.t.
 42   92 van Katwijk, Nathalie    Nationale Junior-dames   N    z.t.
 43    3 Ray, Leda                Letchworth-Extran-Bikesh B    z.t.
 44   86 Brown, Katie             Neckerman Beneluxteam    B    z.t.
 45   34 Van Velzen, Olga         Ton v Bemmelen-Novilon 1 N    z.t.
 46   61 Bosch, Nicole            Team R&TC Groenewoud 1   N   1:32:05     0:14
 47   69 Moriarty, Louise         Team R&TC Groenewoud 2   B    z.t.
 48   13 van Beek, Anneleen       Team Fernhout-NWH        N    z.t.
 49   14 Bremer, Louise           Team Fernhout-NWH        N    z.t.
 50   42 Wild, Kirsten            Team Lowik De Zwaluwen 1 N    z.t.
 51  135 Lagerweij, Josť          Individueel              N    z.t.
 52   82 van Haastert, Corrien    Ondernemers van Nature 2 N    z.t.
 53   21 Hoeve, Daphe             Team Brabant 2000        N    z.t.
 54  127 Richart, Mieke           Energiewacht NWVG 2      N   1:32:10     0:19
 55   53 van Zuijlen, Regina      Team Westland Wil Voorut N   1:32:13     0:22
 56   51 Miggels, Kristy          Team Westland Wil Voorut N    z.t.
 57   68 Scheffer, Katrijn        Team R&TC Groenewoud 2   N    z.t.
 58  117 van Kessel, Maaike       Team Vitron-Wilstra 1    N    z.t.
 59  111 Hijgenaar, Yvonne        Nat Selectie Nederland 2 N    z.t.
 60  133 Bos, Floor               Individueel              N    z.t.
 61   39 Duursma, Bianca          Team Lowik De Zwaluwen 1 N   1:32:23     0:32
 62  130 Oosting, Ellen           Energiewacht NWVG 2      N    z.t.
 63   22 de Moel, Miriam          Team Brabant 2000        N    z.t.
 64   73 Hillenga, Angela         Ondernemers van Nature 1 N   1:32:55     1:04
 65   80 Bras, Martine            Ondernemers van Nature 2 N    z.t.
 66   87 Mansveld, Melanie        Neckerman Beneluxteam    N   1:33:03     1:12
 67   15 Rotman-Jager, Janneke    Team Fernhout-NWH        N   1:34:28     2:37
 68  118 van Loon, Natasja        Team Vitron-Wilstra 1    N    z.t.
 69  129 McConnell, Rebbeca       Energiewacht NWVG 2      B    z.t.
 70  138 Monster, Marjan          Individueel              N   1:35:39     3:48
 71   18 Palland, Marit           Team Fernhout-NWH        N   1:40:39     8:48
 72   35 Bartels, Soraya          Ton v Bemmelen-Novilon 1 N    z.t.
 73   50 de Koning, Aukje         Team Westland Wil Voorut N    z.t.
 74   75 Sijm, Afke               Ondernemers van Nature 1 N    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.194 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 6 sec.  2e: 4 sec.  3e: 2 sec.  


Uitslagen beschikbaar gesteld door Joop Reinders