Topcompetitie Vrouwen Zuiderzeeronde

                        Uitslag Rit in lijn over 119 km

                            Dronten op 9 April 2022

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Markus, Femke             PARKHOTEL VALKENBURG CYC     3:00:36
  2  13 Meijering, Mareille       UCI CTW MULTUM ACCOUNTAN     3:00:42     0:06
  3   8 Bouwmeester, Sanne        GT KRUSH TUNAP PROCYCLIN     3:00:55     0:19
  4  24 van Rooijen, Sofie        PARKHOTEL VALKENBURG CYC      z.t.
  5  62 Uiterwijk Winkel, Meike   Team Drenthe                 3:00:57     0:21
  6   5 Knaven, Senne             AG Insurance NXTG             z.t.
  7  20 Vanhove, Marith           PARKHOTEL VALKENBURG CYC     3:03:02     2:26
  8  36 de Jong, Thalita          JEGG - DJR Academy            z.t.
  9   3 Rijnbeek, Maud            AG Insurance NXTG            3:03:04     2:28
 10  15 van Houtum, CÚline        UCI CTW MULTUM ACCOUNTAN      z.t.
 11  16 SernÚ, Elisa              UCI CTW MULTUM ACCOUNTAN      z.t.
 12   7 Lundmark, Clara           GT KRUSH TUNAP PROCYCLIN      z.t.
 13 102 Solovei, Ganna            LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 14  98 Perekitko, Karolina       LVIV CYCLING TEAM            3:03:07     2:31
 15  85 van Helvoirt, Lisa        WV Schijndel                  z.t.
 16 103 Lee, Lucy                 LDN-Brother UK                z.t.
 17  67 Immerzeel, Lisanne        Team Noord Holland            z.t.
 18  56 van Zeelst, Lieke         Talent Development Team       z.t.
 19  68 Koper, Rosan              Team Noord Holland            z.t.
 20  89 Souren, Scarlett          WV Schijndel                  z.t.
 21 126 Klinge, Ellen Hj°llund    INDIVIDUEEL 2                 z.t.
 22  41 van Middendorp, Arenda    Merida Adelaar ladies cy      z.t.
 23  23 Bos, Leonie               PARKHOTEL VALKENBURG CYC     3:03:12     2:36
 24  52 van der Voort, Jennifer   Restore Cycling              3:03:14     2:38
 25  54 van Dam, Yonna            Restore Cycling              3:03:19     2:43
 26  22 van der Wolf, Rosalie     PARKHOTEL VALKENBURG CYC     3:03:24     2:48
 27   1 Knaven, Britt             AG Insurance NXTG            3:03:25     2:49
 28  18 Prins, Willemijn          UCI CTW MULTUM ACCOUNTAN     3:06:34     5:58
 29  35 Hartog, Larissa           JEGG - DJR Academy            z.t.
 30  25 Beijer, Inez              GRC Jan van Arckel            z.t.
 31  64 Weerink, Floor            Team Drenthe                 3:06:37     6:01
 32  97 Lopez Llull, Margarita    LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 33  58 van Regenmortel, Laura    Talent Development Team       z.t.
 34 119 Bouwers, Lisa             INDIVIDUEEL 1                3:06:40     6:04
 35  79 Hofman, Melissa           vd Velden Adviseurs - MT      z.t.
 36 128 Boogaard, Emma            INDIVIDUEEL 3                 z.t.
 37 121 Verhoeff, Ingrit          INDIVIDUEEL 2                 z.t.
 38  11 van Neck, Melissa         GT KRUSH TUNAP PROCYCLIN      z.t.
 39  29 de Goeje, Hanneke         GRC Jan van Arckel            z.t.
 40  43 Hoogland, Rixt            NWVG-UPLUS                    z.t.
 41  78 Soderqvist, Karin         Grauwels - Watersley R&D      z.t.
 42  71 Alberts, Nikky            Team Noord Holland            z.t.
 43  90 van Zuthem, Cecilia       WV Schijndel                  z.t.
 44  26 Bijwaard, Eva             GRC Jan van Arckel            z.t.
 45  45 Smith, Fleur              NWVG-UPLUS                    z.t.
 46  65 de Jong, Elisa            Team Drenthe                  z.t.
 47  28 Langbroek, Sarah          GRC Jan van Arckel            z.t.
 48 106 Stuart, Sammie            LDN-Brother UK                z.t.
 49  51 van den Nouweland, Bente  Restore Cycling               z.t.
 50 105 maccasler Mayer, Heather  LDN-Brother UK                z.t.
 51 116 de Jong, Estelle          INDIVIDUEEL 1                 z.t.
 52  21 de Gast, Belle            PARKHOTEL VALKENBURG CYC      z.t.
 53  92 van Elst, Jip             WV de Kannibaal               z.t.
 54  66 Beuling, Femke            Team Drenthe                  z.t.
 55  82 Groen, Marjet             vd Velden Adviseurs - MT      z.t.
 56  88 de Heij, Maaike           WV Schijndel                  z.t.
 57  55 Beernink, Demi            Talent Development Team       z.t.
 58  96 Oude Weernink, Elke       WV de Kannibaal               z.t.
 59  49 Blei, Silke               Restore Cycling              3:06:49     6:13
 60  73 Jensen, Mette Egtoft      Grauwels - Watersley R&D     3:06:51     6:15
 61  63 Ketellapper, Janet        Team Drenthe                 3:07:16     6:40
 62  27 Koster, Paulien           GRC Jan van Arckel            z.t.
 63  84 Tieleman, Vera            vd Velden Adviseurs - MT     3:07:22     6:46

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.535 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Topcompetitie Vrouwen Zuiderzeeronde

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  PARKHOTEL VALKENBURG CYC     4      9:04:33
  2  UCI CTW MULTUM ACCOUNTAN     3      9:06:50        2:17
  3  AG Insurance NXTG            1      9:07:26        2:53
  4  GT KRUSH TUNAP PROCYCLIN     2      9:10:39        6:06
  5  LVIV CYCLING TEAM           17      9:12:48        8:15
  6  WV Schijndel                15      9:12:54        8:21
  7  Team Noord Holland          12      9:12:54        8:21
  8  Restore Cycling              9      9:13:13        8:40
  9  Team Drenthe                11      9:14:14        9:41
 10  Talent Development Team     10      9:16:24       11:51
 11  LDN-Brother UK              18      9:16:27       11:54
 12  GRC Jan van Arckel           5      9:19:54       15:21
 13  vd Velden Adviseurs - MT    14      9:20:42       16:09