37e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen

                         Uitslag Rit in lijn over 88 km

                  's Heerenhoek-'s Heerenhoek op 23 April 2022

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Boogaard, Maaike          UAE TEAM ADQ                 2:07:03
  2  98 van Rooijen, Sofie        Parkhotel Valkenburg CT      2:07:10     0:07
  3 120 Tveit, Nora               Team COOP-Hitec Products      z.t.
  4  99 Markus, Femke             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  5  29 Souren, Scarlett          WV Schijndel                  z.t.
  6  46 Meijering, Mareille       Multum Accountants dames      z.t.
  7 102 Nooijen, Lieke            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  8  28 Hoog Antink, Dorien       WV Schijndel                 2:08:23     1:20
  9  58 van der Molen, Yuli       NXTG by Experza               z.t.
 10  89 Van Wersch, Anna          vd Velden Adviseurs-MTD       z.t.
 11  27 van Helvoirt, Lisa        WV Schijndel                  z.t.
 12  34 van der Voort, Jennifer   Restore Cycling team          z.t.
 13 132 Nenadovic, Kristina       French National Team          z.t.
 14  68 Colborne, Henrietta       Krush Tunap Pro Cycling       z.t.
 15  49 Zwaan, Sophia             Watersley R+D CT              z.t.
 16  44 Goossens, Marthe          Multum Accountants dames      z.t.
 17  45 van Houtum, Céline        Multum Accountants dames      z.t.
 18 124 Teolis, Jade              Bepink                        z.t.
 19 138 Mcdermott, Ellen          Keukens Redant CT             z.t.
 20  43 Stockman, Julie           Multum Accountants dames      z.t.
 21 125 Vitillo, Matilde          Bepink                        z.t.
 22  88 Tieleman, Vera            vd Velden Adviseurs-MTD       z.t.
 23  57 Meertens, Lone            NXTG by Experza              2:08:27     1:24
 24  73 de Jong, Liena            Team Drenthe                 2:09:45     2:42
 25 119 Swinkels, Sylvie          Team COOP-Hitec Products     2:10:12     3:09
 26  12 Fedotova, Kseniia         LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 27  42 Hoogland, Rixt            NWVG-Uplus                   2:10:16     3:13
 28  48 Serné, Elisa              Multum Accountants dames      z.t.
 29   9 Solovei, Ganna            LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 30 111 Immerzeel, Lisanne        Team Noord Holland            z.t.
 31 133 van de Guchte, Quinty     Keukens Redant CT             z.t.
 32 118 Steigenga, Nicole         Team COOP-Hitec Products      z.t.
 33 122 Hájková, Markéta          Bepink                        z.t.
 34 154 Wadsworth, Maddie         AWOL O'Shea                   z.t.
 35  72 Lundmark, Clara           Krush Tunap Pro Cycling       z.t.
 36  26 de Heij, Maaike           WV Schijndel                  z.t.
 37 126 Basilico, Valentina       Bepink                        z.t.
 38 144 Lanssens, Lien            Isorex Ladies Team            z.t.
 39 128 Boulais, Flavie           French National Team          z.t.
 40   4 Tomasi, Laura             UAE TEAM ADQ                  z.t.
 41 110 Koper, Rosan              Team Noord Holland            z.t.
 42 148 Field, Matilda            Roxsolt Liv SRAM              z.t.
 43  10 Perekitko, Karolina       LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 44  52 von Berswordt, Sophie     Watersley R+D CT              z.t.
 45  31 van Dam, Yonna            Restore Cycling team          z.t.
 46  11 Johansson, Hanna          LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 47  50 Jensen, Mette Egtoft      Watersley R+D CT             2:10:20     3:17
 48  59 van Rooijen, Eline        NXTG by Experza              2:10:29     3:26
 49 145 Frain, Nicole             Roxsolt Liv SRAM             2:10:32     3:29
 50  15 Frantzich, Matilda        Team Rygter                   z.t.
 51  74 Uiterwijk Winkel, Meike   Team Drenthe                  z.t.
 52  30 van Zuthem, Cecilia       WV Schijndel                  z.t.
 53  82 Hartog, Larissa           JEGG - DJR Academy            z.t.
 54 121 Crestanello, Lara         Bepink                        z.t.
 55 115 Boogaard, Emma            Team COOP-Hitec Products      z.t.
 56 142 Dommanschet, Sharon       Isorex Ladies Team            z.t.
 57 158 Mangan, Fiona             IBCT                          z.t.
 58  96 van Boven, Hannah         Jan van Arckel                z.t.
 59 137 Ravndal, Birgitte         Keukens Redant CT             z.t.
 60 134 Dhont, Glacia             Keukens Redant CT             z.t.
 61   6 Zanetti, Linda            UAE TEAM ADQ                  z.t.
 62 146 Button, Saffron           Roxsolt Liv SRAM              z.t.
 63 159 Betz, Svenja              IBCT                          z.t.
 64 123 Savi, Prisca              Bepink                        z.t.
 65  76 Ketellapper, Janet        Team Drenthe                  z.t.
 66  91 de Jong, Estelle          Jan van Arckel                z.t.
 67  16 Auerbach-Lind, Laura      Team Rygter                   z.t.
 68 108 Smorenburg, Cornelie      Merida Adelaar Ladies CT      z.t.
 69  54 Siltumena, Kitija         Watersley R+D CT              z.t.
 70  63 van Zeelst, Lieke         TalentCycling                 z.t.
 71 147 Barrow, Justine           Roxsolt Liv SRAM              z.t.
 72  47 Prins, Willemijn          Multum Accountants dames      z.t.
 73  37 de Boer, Manon            NWVG-Uplus                    z.t.
 74   7 Lopez Llull, Margarita    LVIV CYCLING TEAM             z.t.
 75 162 Fuller, Haylee            IBCT                          z.t.
 76  79 Geluk, Yva                JEGG - DJR Academy            z.t.
 77 127 Avoine, Alison            French National Team         2:10:48     3:45
 78 161 Van Eynde, Fien           IBCT                         2:10:50     3:47
 79 109 Veldhuis, Marike          Team Noord Holland           2:10:53     3:50
 80  65 Wijfje, Melissa           TalentCycling                 z.t.
 81  92 Langbroek, Sarah          Jan van Arckel                z.t.
 82 152 Bullard, Georgia          AWOL O'Shea                   z.t.
 83 101 Bos, Leonie               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 84  64 van Weereld, Lieke        TalentCycling                 z.t.
 85  56 Knaven, Britt             NXTG by Experza               z.t.
 86  33 Hofland, Gina             Restore Cycling team         2:10:58     3:55
 87  81 Dobbelaere, Jana          JEGG - DJR Academy           2:11:09     4:06

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.558 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Parkhotel Valkenburg CT     17      6:21:30
  2  WV Schijndel                 5      6:23:56        2:26
  3  Multum Accountants dames     8      6:23:56        2:26
  4  Bepink                      21      6:27:02        5:32
  5  NXTG by Experza             10      6:27:19        5:49
  6  Team COOP-Hitec Products    20      6:27:38        6:08
  7  UAE TEAM ADQ                 1      6:27:51        6:21
  8  Watersley R+D CT             9      6:28:59        7:29
  9  Keukens Redant CT           23      6:29:11        7:41
 10  French National Team        22      6:29:27        7:57
 11  Restore Cycling team         6      6:29:37        8:07
 12  LVIV CYCLING TEAM            2      6:30:44        9:14
 13  Team Drenthe                13      6:30:49        9:19
 14  Roxsolt Liv SRAM            25      6:31:20        9:50
 15  Team Noord Holland          19      6:31:25        9:55
 16  IBCT                        27      6:31:36       10:06
 17  Jan van Arckel              16      6:31:57       10:27
 18  JEGG - DJR Academy          14      6:32:13       10:43
 19  TalentCycling               11      6:32:18       10:48