Finale Clubcompetitie Mannen Klassieker

                       Uitslag Rit in lijn over 156,8 km

                        Klassieker op 26 September 2021

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Lowik, Robin              Allinq-Krush-IJsselstree     3:57:49
  2   5 Bootsveld, Jelle          Allinq-Krush-IJsselstree     4:00:18     2:29
  3  26 Krul, Stef                John Deere Cyling Team -      z.t.
  4   1 Peters, Arne              Allinq-Krush-IJsselstree     4:00:45     2:56
  5  92 Stravers, Jarri           Rabo-Plieger-Jan van Arc     4:01:55     4:06
  6  14 Bloem, Joren              Sensa-Kanjers voor Kanje     4:02:00     4:11
  7  15 ten Boske, Kars           Sensa-Kanjers voor Kanje     4:02:06     4:17
  8   7 Roelen, Jaap              WV de Jonge Renner            z.t.
  9  94 Verhoeff, Stefan          Rabo-Plieger-Jan van Arc      z.t.
 10   2 van der Horst, Dennis     Allinq-Krush-IJsselstree     4:02:08     4:19
 11   8 Haest, Jasper             WV de Jonge Renner            z.t.
 12 109 Hoogendoorn, Roy          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  33 van den Broek, Frank      Mooi Jong Cycling Team H      z.t.
 14  91 Kleinjan, Arno            Rabo-Plieger-Jan van Arc      z.t.
 15  17 Gademan, Sam              Sensa-Kanjers voor Kanje      z.t.
 16  35 Ruijgrok, Thomas          Mooi Jong Cycling Team H     4:02:12     4:23
 17 132 Kras, Bram                Regioteam Noord-Holland       z.t.
 18  22 van Wijk, Oscar           Amsterdam Racing Academy     4:02:14     4:25
 19  28 Sweering, Harry           John Deere Cyling Team -     4:02:16     4:27
 20  57 Potter, James             DUTCH FOOD VALLEY CT          z.t.
 21  76 de Vries, Bas Luca        Wieler Combinatie Friesl      z.t.
 22  68 Dekker, Tijs              West Frisia                   z.t.
 23  62 Handgraaf, Sjors          AW GROEP - SwABo CYCLING      z.t.
 24  32 van den Berg, Carlo       Mooi Jong Cycling Team H     4:02:20     4:31
 25  12 Stam, Maikel              WV de Jonge Renner           4:02:23     4:34
 26  96 Dorenbos, Yanne           Rabo-Plieger-Jan van Arc     4:02:34     4:45
 27  61 Wijfje, Tom               AW GROEP - SwABo CYCLING     4:02:37     4:48
 28   3 Schouten, Jasper          Allinq-Krush-IJsselstree     4:02:40     4:51
 29 141 de Groof, Pieter          BKT-Team                     4:02:56     5:07
 30  70 van der Wal, Job          West Frisia                  4:03:08     5:19
 31  27 Punter, Lars              John Deere Cyling Team -     4:03:34     5:45
 32  67 Appelman, Stefan          West Frisia                  4:03:35     5:46
 33  72 Kemper, Mick              West Frisia                  4:03:43     5:54
 34   9 de Leng, Mathijs          WV de Jonge Renner           4:03:47     5:58
 35  36 Willems, Dennis           Mooi Jong Cycling Team H     4:04:04     6:15
 36  47 Stijger, Frank            T.W.C. Tempo Hoppenbrouw     4:04:10     6:21
 37 112 Bakx, Kelvin              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 38 104 Duijvesteijn, Roy         Westland Wil Vooruit - R      z.t.
 39  30 Voogel, Jaap              John Deere Cyling Team -      z.t.
 40   6 Arentsen, Arjan           Allinq-Krush-IJsselstree     4:04:16     6:27
 41  43 Koop, Jos                 T.W.C. Tempo Hoppenbrouw      z.t.
 42 147 Bijl, Kinley              Regioteam BHST Cycling T     4:04:21     6:32
 43  11 Wittenberg, Wim           WV de Jonge Renner           4:04:24     6:35
 44  24 Jonkmans, Tom             Amsterdam Racing Academy     4:04:25     6:36
 45  63 Zwanenburg, Cris          AW GROEP - SwABo CYCLING     4:04:27     6:38
 46 114 van Izerloo, Beau         Willebrord Wil Vooruit       4:04:36     6:47
 47  31 Buitendijk, Ruben         Mooi Jong Cycling Team H     4:04:45     6:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.560 km/u