60e Craft Ster van Zwolle

                        Uitslag Rit in lijn over 176 km

                   60e Craft Ster Zwolle op 29 Februari 2020

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 242 Dekker, David             SEG Racing Academy           3:59:38
  2  53 Kooij, Olav               Jumbo-Visma Development       z.t.
  3  46 Vermeltfoort, Coen        VolkerWessels-Merckx Cyc      z.t.
  4 245 Meeus, Jordi              SEG Racing Academy            z.t.
  5  23 Janssen, Adriaan          A Bloc CT                    3:59:40     0:02
  6   3 Bouwmans, Dylan           Metec-TKH Continental Cy      z.t.
  7  54 Pluimers, Rick            Jumbo-Visma Development       z.t.
  8 227 van den Berg, Lars        Groupama-FDJ Continental     3:59:43     0:05
  9  45 Timmermans, Justin        VolkerWessels-Merckx Cyc     3:59:57     0:19
 10  41 Bosman, Gert-Jan          VolkerWessels-Merckx Cyc      z.t.
 11  33 de Vries, Hartthijs       Vlasman Cycling Team         3:59:59     0:21
 12  26 Slik, Ivar                A Bloc CT                     z.t.
 13   1 Asselman, Jesper          Metec-TKH Continental Cy      z.t.
 14  56 van Dijke, Mick           Jumbo-Visma Development      4:00:07     0:29
 15  43 Eising, Tijmen            VolkerWessels-Merckx Cyc     4:00:09     0:31
 16  22 Doets, Marco              A Bloc CT                    4:01:56     2:18
 17 236 Maas, Jan                 Leopard Pro Cycling           z.t.
 18   7 van Dalen, Jason          Metec-TKH Continental Cy      z.t.
 19  42 Celi, Abe                 VolkerWessels-Merckx Cyc      z.t.
 20 233 Heiderscheid, Colin       Leopard Pro Cycling          4:02:23     2:45
 21 172 Mannaerts, Jelle          Hubo - Titan Cargo CT         z.t.
 22 205 Mengoulas, Alex           Beat Cycling Club             z.t.
 23 197 Vaughan, Jacob            Indulek-Doltcini-Derito       z.t.
 24   6 Ottema, Rick              Metec-TKH Continental Cy      z.t.
 25 213 Märkl, Niklas             Development Team Sunweb      4:02:27     2:49
 26 216 van Uden, Casper          Development Team Sunweb       z.t.
 27 215 Naberman, Tim             Development Team Sunweb       z.t.
 28  36 Schouten, Remco           Vlasman Cycling Team          z.t.
 29 226 Stewart, Jake             Groupama-FDJ Continental      z.t.
 30  44 Schulting, Peter          VolkerWessels-Merckx Cyc     4:02:45     3:07
 31  93 Gmelich Meijling, Jarno   Allinq-Krush-IJsselstree     4:03:37     3:59
 32 247 Zijlaard, Maikel          SEG Racing Academy           4:05:51     6:13
 33  55 van der Tuuk, Axel        Jumbo-Visma Development      4:07:12     7:34
 34 221 Askey, Lewis              Groupama-FDJ Continental     4:07:14     7:36
 35  35 Scholten, Wiebe           Vlasman Cycling Team          z.t.
 36 187 Vermeer, Tom              Acrog-Tormans                 z.t.
 37 223 Jerman, üiga              Groupama-FDJ Continental      z.t.
 38 203 Coolen, Yves              Beat Cycling Club             z.t.
 39 184 Snyers, Jari              Acrog-Tormans                 z.t.
 40 217 Wacker, Ludvig Anton      Development Team Sunweb       z.t.
 41  61 Buitendijk, Ruben         Wielerteam Reggeborgh         z.t.
 42 246 Rasch, Jesper             SEG Racing Academy           4:07:39     8:01
 43  31 Bakker, Björn             Vlasman Cycling Team          z.t.
 44  92 Bogerd, Marien            Allinq-Krush-IJsselstree      z.t.
 45  52 Geleijn, Owen             Jumbo-Visma Development      4:07:41     8:03
 46 206 Seye, Guillaume           Beat Cycling Club             z.t.
 47 204 Kooistra, Marten          Beat Cycling Club             z.t.
 48  57 van Veenendaal, Hidde     Jumbo-Visma Development       z.t.
 49 202 Bugter, Luuc              Beat Cycling Club             z.t.
 50   4 Krul, Stef                Metec-TKH Continental Cy      z.t.
 51  47 Wolffenbuttel, Nils       VolkerWessels-Merckx Cyc      z.t.
 52  96 Schouten, Jasper          Allinq-Krush-IJsselstree      z.t.
 53 111 Lindeman, Adrie           John Deere Cycling Team       z.t.
 54  27 van Breda, Rick           A Bloc CT                    4:08:47     9:09
 55  24 Kleiman, Wim              A Bloc CT                     z.t.
 56  74 Konijn, Alexander         WV West Frisia               4:09:20     9:42
 57  76 Steinbusch, Joep          WV West Frisia                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.067 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

60e Craft Ster van Zwolle

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Jumbo-Visma Development      6     11:59:25
  2  VolkerWessels-Merckx Cyc     5     11:59:32        0:07
  3  A Bloc CT                    3     12:01:35        2:10
  4  Metec-TKH Continental Cy     1     12:01:35        2:10
  5  SEG Racing Academy          25     12:05:07        5:42
  6  Development Team Sunweb     22     12:07:21        7:56
  7  Groupama-FDJ Continental    23     12:09:24        9:59
  8  Vlasman Cycling Team         4     12:09:40       10:15
  9  Beat Cycling Club           21     12:17:18       17:53
 10  Allinq-Krush-IJsselstree    10     12:18:57       19:32
 11  Leopard Pro Cycling         24      8:04:19        (2R)
 12  Acrog-Tormans               19      8:14:28        (2R)
 13  WV West Frisia               8      8:18:40        (2R)
 14  Hubo - Titan Cargo CT       18      4:02:23        (1R)
 15  Indulek-Doltcini-Derito     20      4:02:23        (1R)
 16  Wielerteam Reggeborgh        7      4:07:14        (1R)
 17  John Deere Cycling Team     12      4:07:41        (1R)