Otherside Software Omloop Zevenheuvelen

                           Uitslag Omloop over 155 km

                 STG:Wielerevenementen Mercurius op 7 Juli 2019
                             Sponsor:Other Software

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  15 Tulner, Rens              WV De Jonge Renner           3:40:56
  2  33 Ruijmgaard, Yentl         Wielerploeg Groot A'dam       z.t.
  3  43 van Noppen, Antonie       Rabobank Plieger JvArckl      z.t.
  4 181 de Laat, Jasper           TEMPO HoppenbrouwersVIRO      z.t.
  5   5 Bloem, Joren              Sensa-Kanjers vr Kanjers      z.t.
  6  81 Ockeloen, Jasper          Wasp                          z.t.
  7  13 van Bokhoven, Ramon       WV De Jonge Renner            z.t.
  8  58 Esselaar, Remco           Snelle Wiel - Bestronics      z.t.
  9 127 Dijkstra, Martijn         WRV De Peddelaars             z.t.
 10  10 Paterson, Aden            John Deere CyclTeam NWVG      z.t.
 11   1 Leemreize, Gijs           Sensa-Kanjers vr Kanjers     3:41:04     0:08
 12  35 Weulink, Meindert         Wielerploeg Groot A'dam       z.t.
 13   2 Johannink, Jelle          Sensa-Kanjers vr Kanjers     3:41:07     0:11
 14 182 ten Boske, Kars           TEMPO HoppenbrouwersVIRO     3:41:11     0:15
 15  26 Lemmen, Bart              West-Frisia                  3:41:18     0:22
 16  25 Sweering, Harry           West-Frisia                  3:41:23     0:27
 17  17 Wittenberg, Wim           WV De Jonge Renner            z.t.
 18  93 Batt, Ethan               Willibrord Wil Vooruit       3:41:47     0:51
 19  39 Broos, Alain              Allinq-Krush-IJsselstrk      3:42:18     1:22
 20  38 Lowik, Robin              Allinq-Krush-IJsselstrk      3:42:37     1:41
 21  22 Kroonen, Max              VolkerWessels Merckx CT      3:42:42     1:46
 22 123 Dijkshoorn, Richard       Mooi Jong CT HSK Trias       3:42:44     1:48
 23   4 Scholten, Wiebe           Sensa-Kanjers vr Kanjers      z.t.
 24  59 Poels, Xavier             Snelle Wiel - Bestronics      z.t.
 25  14 Bouwmans, Bryan           WV De Jonge Renner           3:42:48     1:52
 26  63 Luke, Daniel              Dutch Food Valley CT         3:43:20     2:24
 27 103 Wallinga, Olav            Merida Adelaar CT            3:43:23     2:27
 28  21 van Ekeren, Niels         VolkerWessels Merckx CT      3:43:27     2:31
 29 124 Ariesen, Johim            Mooi Jong CT HSK Trias       3:43:32     2:36
 30  61 Schreuder, Carlos         Dutch Food Valley CT          z.t.
 31 118 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 32 134 Teulings, Teun            WV Schijndel                  z.t.
 33 100 Haaksman, Max             WV Eemland                    z.t.
 34  28 Been, Wouter              West-Frisia                   z.t.
 35   8 Weerkamp, Tim             John Deere CyclTeam NWVG      z.t.
 36 149 Raas, Jesse               TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 37  51 Doorduin, Douwe           WV De Kannibaal               z.t.
 38  34 Steinbusch, Joep          Wielerploeg Groot A'dam       z.t.
 39 176 Botma, Adriaan            WVCS  Sneek - CT Fryslän      z.t.
 40 183 Hasselaar, Jeroen         TEMPO HoppenbrouwersVIRO      z.t.
 41  89 van der Zaal, Dennis      AW GROEP - SwABo CT           z.t.
 42  69 van IJzendoorn, Eddy      UWTC de Volharding            z.t.
 43 145 Loman, Mathijs            TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 44  91 van Luijk, Sven           Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 45  50 Verhoeven, Pieter         WV De Kannibaal               z.t.
 46  19 Bosman, Gert-Jan          VolkerWessels Merckx CT       z.t.
 47 125 van den Berg, Carlo       Mooi Jong CT HSK Trias        z.t.
 48  62 Bugter, Jasper            Dutch Food Valley CT          z.t.
 49 135 van Esch, Jarno           WV Schijndel                  z.t.
 50  40 Pastoor, Gerco            Allinq-Krush-IJsselstrk       z.t.
 51  65 ten Kortenaar, Pieter     Dutch Food Valley CT          z.t.
 52  73 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit          z.t.
 53  77 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit          z.t.
 54  83 Berk, Robert              Wasp                         3:43:42     2:46
 55  82 Geleijnse, Marco          Wasp                          z.t.
 56 178 Buist, Maurits            WVCS  Sneek - CT Fryslän      z.t.
 57 101 van der Wal, Stijn        WV Eemland                    z.t.
 58  71 Quaedvlieg, Lars          UWTC de Volharding           3:43:48     2:52
 59 122 van den Berg, David       Mooi Jong CT HSK Trias       3:43:50     2:54
 60 133 Gruithuijzen, Paul        WV Schijndel                 3:43:52     2:56
 61 154 Venderbosch, Max          Cyclingteam Achterhoek        z.t.
 62  97 Luijk, André              WV Eemland                   3:43:56     3:00
 63  29 Hartog, Thomas            West-Frisia                  3:43:59     3:03
 64 117 de Nijs, Maarten          ZRTC Theo Middelkamp         3:44:02     3:06
 65  76 Lenting, Etienne          Westland Wil Vooruit         3:44:08     3:12
 66  31 van Diemen, Friso         Wielerploeg Groot A'dam      3:44:13     3:17
 67 185 Kanen, Kelvin             TEMPO HoppenbrouwersVIRO     3:46:05     5:09
 68 184 Vreugdenhil, Bart         TEMPO HoppenbrouwersVIRO      z.t.
 69 141 Besteman, Daan            EerensStormvogelsVeendam      z.t.
 70 165 Rademakers, Raül          Bergklimmers - De Kempen      z.t.
 71 179 Prinsen, Mark             WVCS  Sneek - CT Fryslän      z.t.
 72 109 Koemans, Daaf             WV Breda                     3:46:12     5:16
 73  92 Bakx, Kelvin              Willibrord Wil Vooruit       3:46:14     5:18
 74  70 van de Pol, Martin        UWTC de Volharding            z.t.
 75  86 Fackeldey, Vincent        AW GROEP - SwABo CT           z.t.
 76 147 Meesen, Giel              TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 77  64 te Brake, Arno            Dutch Food Valley CT          z.t.
 78 121 Soden, Bradley            Mooi Jong CT HSK Trias        z.t.
 79 104 Jansen, Koen              Merida Adelaar CT            3:46:21     5:25
 80  88 Onderwater, Coen          AW GROEP - SwABo CT          3:46:23     5:27
 81  79 Stolwijk, Arian           Wasp                         3:46:24     5:28
 82  41 Kroeze, Danny             Allinq-Krush-IJsselstrk       z.t.
 83 105 ter Weeme, Jelle          Merida Adelaar CT            3:46:28     5:32
 84 140 Loohuis, Luuk             EerensStormvogelsVeendam     3:46:29     5:33
 85  74 Meerbeek, Christiaan      Westland Wil Vooruit         3:46:37     5:41
 86 119 de Bruyn, Jimmy           ZRTC Theo Middelkamp         3:46:52     5:56
 87 129 Vester, Sebastian         WRV De Peddelaars            3:46:57     6:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.094 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Otherside Software Omloop Zevenheuvelen

                     Jongerenklassement Omloop over 155 km

                 STG:Wielerevenementen Mercurius op 7 Juli 2019
                             Sponsor:Other Software

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  15 Tulner, Rens              WV De Jonge Renner           3:40:56
  2  33 Ruijmgaard, Yentl         Wielerploeg Groot A'dam       z.t.
  3  43 van Noppen, Antonie       Rabobank Plieger JvArckl      z.t.
  4   5 Bloem, Joren              Sensa-Kanjers vr Kanjers      z.t.
  5  13 van Bokhoven, Ramon       WV De Jonge Renner            z.t.
  6  10 Paterson, Aden            John Deere CyclTeam NWVG      z.t.
  7   1 Leemreize, Gijs           Sensa-Kanjers vr Kanjers     3:41:04     0:08
  8  35 Weulink, Meindert         Wielerploeg Groot A'dam       z.t.
  9 182 ten Boske, Kars           TEMPO HoppenbrouwersVIRO     3:41:11     0:15
 10  17 Wittenberg, Wim           WV De Jonge Renner           3:41:23     0:27
 11  93 Batt, Ethan               Willibrord Wil Vooruit       3:41:47     0:51
 12  39 Broos, Alain              Allinq-Krush-IJsselstrk      3:42:18     1:22
 13  22 Kroonen, Max              VolkerWessels Merckx CT      3:42:42     1:46
 14  59 Poels, Xavier             Snelle Wiel - Bestronics     3:42:44     1:48
 15  14 Bouwmans, Bryan           WV De Jonge Renner           3:42:48     1:52
 16  63 Luke, Daniel              Dutch Food Valley CT         3:43:20     2:24
 17 103 Wallinga, Olav            Merida Adelaar CT            3:43:23     2:27
 18  21 van Ekeren, Niels         VolkerWessels Merckx CT      3:43:27     2:31
 19  61 Schreuder, Carlos         Dutch Food Valley CT         3:43:32     2:36
 20 134 Teulings, Teun            WV Schijndel                  z.t.
 21 183 Hasselaar, Jeroen         TEMPO HoppenbrouwersVIRO      z.t.
 22 145 Loman, Mathijs            TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 23 125 van den Berg, Carlo       Mooi Jong CT HSK Trias        z.t.
 24 135 van Esch, Jarno           WV Schijndel                  z.t.
 25  40 Pastoor, Gerco            Allinq-Krush-IJsselstrk       z.t.
 26  77 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit          z.t.
 27  82 Geleijnse, Marco          Wasp                         3:43:42     2:46
 28 101 van der Wal, Stijn        WV Eemland                    z.t.
 29 133 Gruithuijzen, Paul        WV Schijndel                 3:43:52     2:56
 30 154 Venderbosch, Max          Cyclingteam Achterhoek        z.t.
 31 117 de Nijs, Maarten          ZRTC Theo Middelkamp         3:44:02     3:06
 32  31 van Diemen, Friso         Wielerploeg Groot A'dam      3:44:13     3:17
 33 185 Kanen, Kelvin             TEMPO HoppenbrouwersVIRO     3:46:05     5:09
 34 165 Rademakers, Raül          Bergklimmers - De Kempen      z.t.
 35 121 Soden, Bradley            Mooi Jong CT HSK Trias       3:46:14     5:18
 36 104 Jansen, Koen              Merida Adelaar CT            3:46:21     5:25
 37 105 ter Weeme, Jelle          Merida Adelaar CT            3:46:28     5:32
 38 129 Vester, Sebastian         WRV De Peddelaars            3:46:57     6:01
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Otherside Software Omloop Zevenheuvelen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Sensa-Kanjers vr Kanjers     1     11:03:07
  2  WV De Jonge Renner           3     11:03:15        0:08
  3  Wielerploeg Groot A'dam      6     11:05:32        2:25
  4  TEMPO HoppenbrouwersVIRO    31     11:05:39        2:32
  5  West-Frisia                  5     11:06:13        3:06
  6  Wasp                        14     11:08:20        5:13
  7  Allinq-Krush-IJsselstrk      7     11:08:27        5:20
  8  VolkerWessels Merckx CT      4     11:09:41        6:34
  9  Mooi Jong CT HSK Trias      21     11:09:48        6:41
 10  Dutch Food Valley CT        11     11:10:24        7:17
 11  WV Schijndel                23     11:10:56        7:49
 12  WV Eemland                  17     11:11:10        8:03
 13  Westland Wil Vooruit        13     11:11:12        8:05
 14  Willibrord Wil Vooruit      16     11:11:33        8:26
 15  TWC Maaslandster Z.L.       25     11:13:18       10:11
 16  WVCS  Sneek - CT Fryslän    30     11:13:19       10:12
 17  UWTC de Volharding          12     11:13:34       10:27
 18  ZRTC Theo Middelkamp        20     11:14:26       11:19
 19  AW GROEP - SwABo CT         15     11:16:09       13:02
 20  Merida Adelaar CT           18     11:16:12       13:05
 21  Snelle Wiel - Bestronics    10      7:23:40        (2R)
 22  John Deere CyclTeam NWVG     2      7:24:28        (2R)
 23  WV De Kannibaal              9      7:27:04        (2R)
 24  WRV De Peddelaars           22      7:27:53        (2R)
 25  EerensStormvogelsVeendam    24      7:32:34        (2R)
 26  Rabobank Plieger JvArckl     8      3:40:56        (1R)
 27  Cyclingteam Achterhoek      26      3:43:52        (1R)
 28  Bergklimmers - De Kempen    28      3:46:05        (1R)
 29  WV Breda                    19      3:46:12        (1R)