35th EPZ Omloop van Borsele EL Women

                        Uitslag Rit in lijn over 137 km

                 's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 21 April 2018

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  13 Balsamo, Elisa            Valcar PBM                   3:25:06
  2   6 Wiebes, Lorena            Parkhotel Valkenburg          z.t.
  3  67 Kuijpers, Evy             Jan van Arckel                z.t.
  4  43 van 't Geloof, Marjolein  Lotto Soudal Ladies           z.t.
  5 167 Jeuland, Pascale          Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
  6 115 Hannes, Kaat              Jos Feron Lady Force          z.t.
  7  17 Consonni, Chiara          Valcar PBM                    z.t.
  8 163 Druyts, Kelly             Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
  9  55 Bakker, Minke             Restore Cycling Team          z.t.
 10  40 van der Meer, Janine      Healt Mate C.T.               z.t.
 11   4 Stougje, Chanella         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 12  42 Turblin, Chloë            Healt Mate C.T.               z.t.
 13 133 Joling, Marije            Team Drenthe                  z.t.
 14  16 Sanguineti, Ilaria        Valcar PBM                    z.t.
 15  85 Delbaere, Fien            Autoglas Wetteren             z.t.
 16 171 Weiss, Sandra             RE/MAX Cycling Team           z.t.
 17  31 lauge Quaade, Michelle    Team Rytger                   z.t.
 18  14 Confalonieri,Maria Giuli  Valcar PBM                    z.t.
 19  71 de Zoete, Mylene          Jan van Arckel                z.t.
 20  98 Demay, Coralie            National Team France          z.t.
 21  63 Koster, Paulien           NWVG-uplus                    z.t.
 22  68 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 23  87 Dutour, Margot            Autoglas Wetteren             z.t.
 24   9 Boogaard, Maaike          BTC City Ljubljana            z.t.
 25  69 Kool, Charlotte           Jan van Arckel                z.t.
 26  27 Sperotto, Maria Vittoria  Bepink                        z.t.
 27  72 Braam, Danique            Jan van Arckel               3:25:10     0:04
 28  38 Gins, Tara                Healt Mate C.T.              3:25:12     0:06
 29  28 Ragusa, Katia             Bepink                        z.t.
 30  49 Paardekooper, Tessa       Adelaar Ladies C.T.          3:25:14     0:08
 31   2 van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 32 172 Weiss, Martina            RE/MAX Cycling Team           z.t.
 33  24 Teutenberg, Lea Lin       WNT Rotor                    3:25:17     0:11
 34 151 van Leeuwe, Esther        RWC Ahoy                     3:25:21     0:15
 35 104 coelho Ferreira, Camila   Memorial Santos-Fupep         z.t.
 36 118 van Houtum, Céline        Jos Feron Lady Force          z.t.
 37 108 Casetta, Ana Paula        Memorial Santos-Fupep         z.t.
 38  52 Smorenburg, Cornelie      Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 39 116 Verschelden, Nathalie     Jos Feron Lady Force          z.t.
 40 129 Murphy, Lauren            Maaslandster Int. C.T.        z.t.
 41  54 Pit, Annet                Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 42 101 norbert Riberolle,Marion  National Team France          z.t.
 43 139 de Goeje, Hanneke         SwaboLadies.nl                z.t.
 44  58 Meistrok, Susanne         Restore Cycling Team          z.t.
 45  30 Medvedova, Tereza         Bepink                        z.t.
 46 145 Driehuijs, Robin          Loving Potatoes Ladies        z.t.
 47  19 Soet, Aafke               WNT Rotor                     z.t.
 48  90 Defour, Lara              Autoglas Wetteren            3:25:25     0:19
 49 146 Bakker, Berdine           Loving Potatoes Ladies        z.t.
 50 103 Polegatch, Ana Paula      Memorial Santos-Fupep         z.t.
 51  10 Zigart, Urüka             BTC City Ljubljana            z.t.
 52  11 Lakovenko, Anastasiia     BTC City Ljubljana            z.t.
 53  60 van Regenmortel, Laura    Restore Cycling Team          z.t.
 54  53 Worst, Annemarie          Adelaar Ladies C.T.          3:25:29     0:23
 55  12 Elsner, Tanja             BTC City Ljubljana            z.t.
 56 159 Törmänen, Rosa            Team Noord Holland            z.t.
 57 168 Docx, Mieke               Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 58 154 Broeksma, Sanne           RWC Ahoy                      z.t.
 59  46 Castrique, Alana          Lotto Soudal Ladies           z.t.
 60  32 Lønne, Rikke              Team Rytger                   z.t.
 61  26 Pattaro, Francesca        Bepink                        z.t.
 62  23 Pilote-Fortin, Gabrielle  WNT Rotor                     z.t.
 63  33 Lundmark, Clara           Team Rytger                   z.t.
 64  92 Harris, Elizabeth-Jane    Storey Racing                3:25:33     0:27
 65  59 van Haaften, Kirstie      Restore Cycling Team          z.t.
 66  51 Meinders, Willemiek       Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 67   5 Hoeksma, Ilona            Parkhotel Valkenburg          z.t.
 68 128 Geeris, Femke             Maaslandster Int. C.T.        z.t.
 69  37 Vainionpaa, Laura         Healt Mate C.T.               z.t.
 70  50 Beijer, Inez              Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 71  18 Persico, Silvia           Valcar PBM                    z.t.
 72 143 Klement, Melanie          SwaboLadies.nl                z.t.
 73  44 Moonen, Puck              Lotto Soudal Ladies           z.t.
 74 160 van Rozelaar, Pernilla    Team Noord Holland            z.t.
 75  70 van Teeseling, Bente      Jan van Arckel                z.t.
 76  74 Beekhuis, Teuntje         TWC DE Kempen                 z.t.
 77 170 Eicher, Marcia            RE/MAX Cycling Team           z.t.
 78 100 Allin, Pauline            National Team France          z.t.
 79  94 James, Ffion              Storey Racing                 z.t.
 80  61 Adegeest, Loes            NWVG-uplus                    z.t.
 81   3 Uiterwijk Winkel, Meike   Parkhotel Valkenburg          z.t.
 82  62 Oosterwoud, Wendy         NWVG-uplus                    z.t.
 83  45 Hoffmann, Chantal         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 84 112 van de Guchte, Quinty     Isorex No-Aqua Ladies         z.t.
 85 148 Dorrestijn, Vera          Loving Potatoes Ladies        z.t.
 86 132 Saarelainen, Sari         Maaslandster Int. C.T.        z.t.
 87  79 Enever, Sophie            YRPD                          z.t.
 88 131 Hofland, Gina             Maaslandster Int. C.T.        z.t.
 89 169 Stienen, Jutta            RE/MAX Cycling Team          3:25:43     0:37
 90  25 Valsecchi, Silvia         Bepink                        z.t.
 91 135 Eikelboom, Danielle       Team Drenthe                 3:25:45     0:39
 92 121 Geluk, Yva                Equano-Wase Zon C.T.          z.t.
 93  15 Cavalli, Marta            Valcar PBM                    z.t.
 94 164 Druyts, Demmy             Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 95 166 de Baat, Kim              Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
 96   1 van der Burg, Nancy       Parkhotel Valkenburg          z.t.
 97  88 van den Steen, Kim        Autoglas Wetteren            3:25:49     0:43
 98  89 Creamer, Lauren           Autoglas Wetteren            3:25:55     0:49
 99 144 Steigenga, Nicole         SwaboLadies.nl               3:26:05     0:59
100 140 Hofman, Merel             SwaboLadies.nl                z.t.
101 165 Markus, Kelly             Doltcini-Van Eyck Sport      3:26:23     1:17
102 109 Kalm, Kelly               Isorex No-Aqua Ladies        3:26:35     1:29
103 142 van der Hulst, Amber      SwaboLadies.nl               3:26:50     1:44
104 123 Tortolina, Gaia           Equano-Wase Zon C.T.         3:26:53     1:47
105  91 Durrell, Rebecca          Storey Racing                3:28:24     3:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.078 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

35th EPZ Omloop van Borsele EL Women

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Valcar PBM                   3     10:15:18
  2  Jan van Arckel              12     10:15:18
  3  Healt Mate C.T.              7     10:15:24        0:06
  4  Parkhotel Valkenburg         1     10:15:26        0:08
  5  Autoglas Wetteren           15     10:15:37        0:19
  6  Bepink                       5     10:15:39        0:21
  7  Doltcini-Van Eyck Sport     28     10:15:41        0:23
  8  Jos Feron Lady Force        20     10:15:48        0:30
  9  Restore Cycling Team        10     10:15:52        0:34
 10  RE/MAX Cycling Team         29     10:15:53        0:35
 11  Adelaar Ladies C.T.          9     10:15:56        0:38
 12  BTC City Ljubljana           2     10:15:56        0:38
 13  National Team France        17     10:16:00        0:42
 14  Team Rytger                  6     10:16:04        0:46
 15  Memorial Santos-Fupep       18     10:16:07        0:49
 16  WNT Rotor                    4     10:16:07        0:49
 17  Lotto Soudal Ladies          8     10:16:08        0:50
 18  NWVG-uplus                  11     10:16:12        0:54
 19  Loving Potatoes Ladies      25     10:16:19        1:01
 20  Maaslandster Int. C.T.      22     10:16:27        1:09
 21  SwaboLadies.nl              24     10:16:59        1:41
 22  Storey Racing               16     10:19:30        4:12