12e 7 Dorpenomloop Aalburg

                       Uitslag Rit in lijn over 109,9 km

                 Wijk & Aalburg - Wijk & Aalburg op 12 Mei 2018

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Wiebes, Lorena            Parkhotel Valkenburg C.T     2:42:23
  2 112 van den Bos, Jip          Team Noord-Holland            z.t.
  3  21 van 't Geloof, Marjolein  Lotto Soudal Ladies           z.t.
  4   1 van de Ree, Monique       Waowdeals ProCycling          z.t.
  5 113 Kessler, Nina             Team Noord-Holland            z.t.
  6  35 Braam, Danique            Jan van Arckel                z.t.
  7  31 Kuijpers, Evy             Jan van Arckel                z.t.
  8 135 Hannes, Kaat              Mix ZVL/Nani Cycling          z.t.
  9  74 Bakker, Minke             Restore Cycling Team          z.t.
 10  34 de Zoete, Mylene          Jan van Arckel                z.t.
 11  92 Wasmus, Nienke            Swabo Ladies                  z.t.
 12 173 Wilkos, Katarzyna         Mat Atom Deweloper Women      z.t.
 13 175 Nerlo, Aurela             Mat Atom Deweloper Women      z.t.
 14  32 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 15 143 Ton, Quinty               Bright Fiber Ladies C.T.     2:42:29     0:06
 16  72 Meistrok, Susanne         Restore Cycling Team         2:42:31     0:08
 17   6 Kastelijn, Yara           Waowdeals ProCycling         2:42:33     0:10
 18  56 Koster, Paulien           NWVG - uplus                  z.t.
 19 132 van Houtum, CÚline        Mix ZVL/Nani Cycling          z.t.
 20  66 Jamieson, Amanda          Maaslandster ZD-Limburg       z.t.
 21  45 Nagengast, Fleur          Team Drenthe                  z.t.
 22 162 van Alphen, Aniek         Kleur op Maat C.T.            z.t.
 23  76 van Haaften, Kirstie      Restore Cycling Team          z.t.
 24 172 Lach, Marta               Mat Atom Deweloper Women      z.t.
 25 124 Wildeman, Jet             Team Loving Potatoes          z.t.
 26  83 Beekhuis, Teuntje         TWC de Kempen                 z.t.
 27 186 Casetta, Ana Paula        Memorial Santos - Fupep       z.t.
 28   2 Koster, Anouska           Waowdeals ProCycling          z.t.
 29  33 van Teeseling, Bente      Jan van Arckel                z.t.
 30  63 Hofland, Gina             Maaslandster ZD-Limburg       z.t.
 31 164 Hey, Sabine               Kleur op Maat C.T.            z.t.
 32  94 de Goeje, Hanneke         Swabo Ladies                  z.t.
 33 125 Rijff, Anouk              Team Loving Potatoes          z.t.
 34 106 Pit, Annet                Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 35  95 van der Hulst, Amber      Swabo Ladies                  z.t.
 36 104 Smorenburg, Cornelie      Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 37 144 Willemsen, Myrthe         Bright Fiber Ladies C.T.      z.t.
 38  82 Esselaar, Gemma           TWC de Kempen                 z.t.
 39 102 Paardekooper, Tessa       Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 40  86 Dommanschet, Sharon       TWC de Kempen                 z.t.
 41  64 Hill, Amy                 Maaslandster ZD-Limburg      2:42:43     0:20
 42 103 van Asselt, Kiki          Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 43 151 Mcvitty, Keira            Isorex No Aqua L.T.           z.t.
 44  73 Geertsema, Dorien         Restore Cycling Team          z.t.
 45  96 Nieuwerth, Kimberly       Swabo Ladies                  z.t.
 46 105 Beijer, Inez              Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 47 122 Brandwagt, Maaike         Team Loving Potatoes          z.t.
 48  52 Oosterwoud, Wendy         NWVG - uplus                  z.t.
 49  44 Joling, Marije            Team Drenthe                  z.t.
 50  75 Krol, Phaedra             Restore Cycling Team          z.t.
 51  43 Clerx, Nicole             Team Drenthe                  z.t.
 52 115 van Rozelaar, Pernilla    Team Noord-Holland            z.t.
 53  13 de Ruiter, Anne           Parkhotel Valkenburg C.T      z.t.
 54  91 Klement, Melanie          Swabo Ladies                  z.t.
 55   5 van der Heijden, Inge     Waowdeals ProCycling          z.t.
 56 101 Bloem, Judith             Adelaar Ladies C.T.           z.t.
 57 133 Geluk, Yva                Mix ZVL/Nani Cycling         2:42:50     0:27
 58  14 van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg C.T      z.t.
 59 136 Peetoom, Kirsten          Mix ZVL/Nani Cycling         2:42:53     0:30
 60 163 Vermeiren, Tinne          Kleur op Maat C.T.            z.t.
 61 146 Boschker, Julia           Bright Fiber Ladies C.T.      z.t.
 62  24 Demey, Valerie            Lotto Soudal Ladies           z.t.
 63  71 Meistrok, Maaike          Restore Cycling Team          z.t.
 64   4 Rooijakkers, Pauliena     Waowdeals ProCycling          z.t.
 65 126 Stegink, Ymke             Team Loving Potatoes          z.t.
 66 123 van der Stelt, Dominique  Team Loving Potatoes          z.t.
 67  65 Makise, Tsubasa           Maaslandster ZD-Limburg       z.t.
 68  42 Weerink, Floor            Team Drenthe                 2:42:57     0:34
 69  85 Oudman, Hilde             TWC de Kempen                 z.t.
 70  22 Hoffmann, Chantal         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 71 183 Benato, Taise Maiara      Memorial Santos - Fupep      2:43:01     0:38
 72  54 Pellikaan, Nynke          NWVG - uplus                 2:43:11     0:48
 73  84 Rockland, Marielle        TWC de Kempen                 z.t.
 74  93 v.d. Draaij, Lieke        Swabo Ladies                 2:43:14     0:51
 75  51 Ton, Iris                 NWVG - uplus                 2:43:18     0:55
 76 111 Koster, Claudia           Team Noord-Holland           2:43:36     1:13
 77  15 de Gast, Belle            Parkhotel Valkenburg C.T     2:43:38     1:15
 78 181 Polegatch, Ana Paula      Memorial Santos - Fupep       z.t.
 79  25 Dom, Annelies             Lotto Soudal Ladies          2:43:48     1:25
 80 182 coelho Ferreira, Camila   Memorial Santos - Fupep      2:43:52     1:29
 81 114 van der Molen, Jade       Team Noord-Holland           2:44:15     1:52
 82  62 Geeris, Femke             Maaslandster ZD-Limburg      2:44:30     2:07
 83  61 Ehrler, Desiree           Maaslandster ZD-Limburg      2:44:45     2:22
 84  16 Stougje, Chanella         Parkhotel Valkenburg C.T     2:44:58     2:35
 85 176 Pietrzak, Lucja           Mat Atom Deweloper Women     2:48:21     5:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.608 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12e 7 Dorpenomloop Aalburg

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Jan van Arckel               4      8:07:09
  2  Mat Atom Deweloper Women    18      8:07:19        0:10
  3  Restore Cycling Team         8      8:07:27        0:18
  4  Waowdeals ProCycling         1      8:07:29        0:20
  5  Team Noord-Holland          12      8:07:29        0:20
  6  Swabo Ladies                10      8:07:29        0:20
  7  TWC de Kempen                9      8:07:39        0:30
  8  Adelaar Ladies C.T.         11      8:07:39        0:30
  9  Mix ZVL/Nani Cycling        14      8:07:46        0:37
 10  Maaslandster ZD-Limburg      7      8:07:49        0:40
 11  Team Loving Potatoes        13      8:07:49        0:40
 12  Bright Fiber Ladies C.T.    15      8:07:55        0:46
 13  Parkhotel Valkenburg C.T     2      8:07:56        0:47
 14  Kleur op Maat C.T.          17      8:07:59        0:50
 15  Team Drenthe                 5      8:07:59        0:50
 16  Lotto Soudal Ladies          3      8:08:13        1:04
 17  NWVG - uplus                 6      8:08:27        1:18
 18  Memorial Santos - Fupep     19      8:09:12        2:03