RONDE VAN GELDERLAND FOR LADIES

                       Uitslag Wegwedstrijd over 134,5 km

                         Wedstrijd datum: 17 April 2016

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  10 Niewiadoma, Katarzyna     Rabo Liv                     3:30:46
  2   3 van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg          z.t.
  3  81 Decroix, Lieselot         Lotto Soudal Ladies           z.t.
  4  11 Vos, Marianne             Rabo Liv                     3:30:51     0:05
  5 154 Garner, Lucy              Wiggle High 5                 z.t.
  6 145 Kessler, Nina             Lensworld Zannata Ettix       z.t.
  7 139 Bujak, Euginia            BTC City Ljubljana            z.t.
  8 141 Radotic, Mia              BTC City Ljubljana            z.t.
  9   5 Stougje, Chanella         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 10  18 Mackaij, Floortje         de Jonge Renner/LIV Plan      z.t.
 11 109 Druyts, Kelly             Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 12 122 Markus, Kelly             Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 13 127 Wild, Kirsten             Hitec Products                z.t.
 14  92 Leleivyte, Rasa           Litouwen                      z.t.
 15  22 Koster, Claudia           Jan van Arckel                z.t.
 16 115 Lubbinge, Leonie          WV Kannibaal                  z.t.
 17  16 Soek, Julia               de Jonge Renner/LIV Plan      z.t.
 18 144 Eric, Jelena              BTC City Ljubljana            z.t.
 19  24 Kuijpers, Evy             Jan van Arckel                z.t.
 20   7 Ferrand-Prevot, Pauline   Rabo Liv                      z.t.
 21 105 Zabelinskaya, Olga        Russian National Team         z.t.
 22   6 Knauer, Anna              Parkhotel Valkenburg          z.t.
 23  74 Stumhofer, Gretchen       USA National Team             z.t.
 24  80 Rijff, Anouk              Lotto Soudal Ladies           z.t.
 25  79 Knol, Willeke             Lotto Soudal Ladies           z.t.
 26 151 Pieters, Amy              Wiggle High 5                 z.t.
 27   8 Gillow, Shara             Rabo Liv                      z.t.
 28 150 Kozonchuk, Oksana         Lensworld Zannata Ettix       z.t.
 29 142 Kern, Spela               BTC City Ljubljana            z.t.
 30 114 Croket, Gilke             Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 31  32 Gorter, Laura             WV Breda-manieu.nl-Ladie      z.t.
 32 121 van de Ree, Monique       Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 33  70 Neefjes, Tessa            Regio Team Noord Holland      z.t.
 34 124 Nessmar, Alexandra        Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 35  12 Kastelijn, Yara           Rabo Liv                      z.t.
 36  23 van 't Geloof, Marjolein  Jan van Arckel                z.t.
 37 123 van Hoek, Lotte           Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 38  31 van Kessel, Femke         WV Breda-manieu.nl-Ladie      z.t.
 39 107 Vasilieva, Svetlana       Russian National Team         z.t.
 40 148 Oliveira, Flavia          Lensworld Zannata Ettix       z.t.
 41 158 Trebaite, Ausrine         Planet X BO-GO                z.t.
 42  61 van der Burg, Nancy       Restore Cycling Team          z.t.
 43 104 Kuchinskaya, Elena        Russian National Team         z.t.
 44 143 Batagelj, Polona          BTC City Ljubljana            z.t.
 45  76 Arensman, Allison         USA National Team             z.t.
 46  56 Hessling, Melanie         Maaslandster Nicheliving      z.t.
 47  38 van Veen, Esther          Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 48 130 Frapporti, Simona         Hitec Products                z.t.
 49 112 Druyts, Lenny             Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 50 113 de Crits, Nel             Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 51 140 Plichta, Anna             BTC City Ljubljana            z.t.
 52 137 Gafinovitz, Rotem         Jos Feron Lady Force          z.t.
 53 116 Tiessens, Ivana           WV Kannibaal                  z.t.
 54 149 Arzuffi, Alice Maria      Lensworld Zannata Ettix       z.t.
 55   2 Koedooder, Vera           Parkhotel Valkenburg          z.t.
 56 153 Roberts, Amy              Wiggle High 5                 z.t.
 57 108 Antoshina, Tatiana        Russian National Team         z.t.
 58   1 Ensing, Janneke           Parkhotel Valkenburg          z.t.
 59   4 Tromp, Esra               Parkhotel Valkenburg          z.t.
 60  82 Hoffmann, Chantal         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 61   9 Knetemann, Roxane         Rabo Liv                     3:31:03     0:17
 62  37 Huinen, Anne              Swift-Avanti-Bollenstree     3:33:19     2:33
 63  49 Klement, Melanie          de Adelaar                    z.t.
 64 101 Steenhof, Melissa         Stouwdam Ladies Cycling       z.t.
 65  58 Kinnealy, Erin            Maaslandster Nicheliving      z.t.
 66  57 Howard, Kirsten           Maaslandster Nicheliving      z.t.
 67  19 Woering, Melanie          Jan van Arckel                z.t.
 68  93 Latozaite, Silvija        Litouwen                      z.t.
 69 133 Verhagen, Alicja          Jos Feron Lady Force          z.t.
 70  83 Beckers, Isabelle         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 71  34 Kortenhorst, Cleo         WV Breda-manieu.nl-Ladie      z.t.
 72  54 Gerritsen, Irene          de Adelaar                    z.t.
 73 125 Vandenbulcke, Jesse       Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 74  40 Tempert, Ingrid           Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 75  72 van Rozelaar, Pernilla    Regio Team Noord Holland      z.t.
 76  45 Oosterwoud, Wendy         NWVG                          z.t.
 77 126 Inghelbrecht, Sarah       Lares Waowdeals Women Cy      z.t.
 78  25 van Houtum, CÚline        TWC de Kempen                 z.t.
 79 111 Delbaere, Fien            Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 80  41 van Witzenburg, Marieke   Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 81  43 van der Graaf,Anne Marij  NWVG                          z.t.
 82  42 de Boer, Olga             Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 83  59 Peetoom, Kirsten          Maaslandster Nicheliving      z.t.
 84 128 Lima, Tone Hatteland      Hitec Products                z.t.
 85 129 Lorvik, Ingrid            Hitec Products                z.t.
 86 131 Gunvaldsen, Janicke       Hitec Products                z.t.
 87 103 Boyarskaya, Natalia       Russian National Team         z.t.
 88  21 Beckeringh, Nike          Jan van Arckel                z.t.
 89 110 Vandenbroucke, Saartje    Topsport Vlaanderen Etix      z.t.
 90 132 Becker, Charlotte         Hitec Products                z.t.
 91 146 Polspoel, Maaike          Lensworld Zannata Ettix       z.t.
 92 100 Kalsbeek, Janieke         Stouwdam Ladies Cycling      3:33:24     2:38
 93 161 Mazureviviute, Edita      Planet X BO-GO               3:35:09     4:23
 94 106 Egorova, Daria            Russian National Team         z.t.
 95  63 Miltenburg, Ilse          Restore Cycling Team         3:35:12     4:26
 96  64 Hubert, Juul              Restore Cycling Team          z.t.
 97  51 Meinders, Willemiek       de Adelaar                    z.t.
 98  90 de Lange, Suzanne         OWC Oldenzaal                 z.t.
 99  52 Stappenbelt, Nadia        de Adelaar                   3:35:26     4:40

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.289 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RONDE VAN GELDERLAND FOR LADIES

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Liv                     2     10:32:28
  2  Parkhotel Valkenburg         1     10:32:28
  3  Lotto Soudal Ladies         14     10:32:28
  4  BTC City Ljubljana          24     10:32:33        0:05
  5  Jan van Arckel               4     10:32:33        0:05
  6  Lensworld Zannata Ettix     25     10:32:33        0:05
  7  Lares Waowdeals Women Cy    21     10:32:33        0:05
  8  Wiggle High 5               26     10:32:33        0:05
  9  Topsport Vlaanderen Etix    19     10:32:33        0:05
 10  Russian National Team       18     10:32:33        0:05
 11  WV Breda-manieu.nl-Ladie     6     10:35:01        2:33
 12  Hitec Products              22     10:35:01        2:33
 13  Maaslandster Nicheliving    10     10:37:29        5:01
 14  Swift-Avanti-Bollenstree     7     10:37:29        5:01
 15  Restore Cycling Team        11     10:41:15        8:47
 16  de Adelaar                   9     10:41:50        9:22