31e Wim Hendriks Trofee
Uitslag Rit in lijn over 165,2 km
Koewacht - Koewacht op 28 April 2013
Vishandel Dolf Schoot Axel
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 4 Meijers, Jeroen WV De Jonge Renner 3:52:16
2 25 Bal, Tom Restore EBH Elshof CT 3:52:25 0:09
3 141 Hooghiemster, Niek LWV De Friesche Leeuw 3:52:31 0:15
4 87 Buskermolen, Jordy Swift&Avanti&Bollenstrk 3:52:34 0:18
5 80 Koop, Jos Cube/WC Waardrenner 3:52:41 0:25
6 11 Larsen, Bryan DRC De Mol z.t.
7 60 van der Meer, Nick Westland Wil Vooruit z.t.
8 89 van Diemen, Jurgen Swift&Avanti&Bollenstrk z.t.
9 2 Bos, Maikel WV De Jonge Renner z.t.
10 54 du Prie, Mick UWTC de Volharding z.t.
11 66 van Dalen, Jason Willebrord Wil Vooruit z.t.
12 59 van der Marel, Jelle Westland Wil Vooruit z.t.
13 52 Kelderman, Martin UWTC de Volharding z.t.
14 92 Dekkers, Hans Dommelstreek & Schijndel z.t.
15 122 Vandermast, Kevin Royal Antwerp BT z.t.
16 117 Raadtgever, Dennis Arrow Cycling Team z.t.
17 162 Smits, Florian Team Amsterdam-ARC Ulyss z.t.
18 43 Tijdink, Rob TWC Maaslandster z.t.
19 65 Hofland, Fausto Willebrord Wil Vooruit z.t.
20 151 Hofman, Arjan WV IJsselstreek z.t.
21 74 Gijzel, Roy ZRTC Theo Middelkamp z.t.
22 62 Woestenberg, Peter Willebrord Wil Vooruit z.t.
23 1 Aerts, Ruud WV De Jonge Renner z.t.
24 71 van Raaij, Douglas WV Breda z.t.
25 119 Schut, Elroy Arrow Cycling Team z.t.
26 9 Stroosnijder, Michel DRC De Mol z.t.
27 64 Jansen, Frank Willebrord Wil Vooruit z.t.
28 155 van Otterloo, Niels WV IJsselstreek z.t.
29 14 Deelen, Diederik GRTC Excelsior Gouda z.t.
30 39 van Dijke, Nick TWC Het Snelle Wiel z.t.
31 18 Grevelink, Tim GRTC Excelsior Gouda z.t.
32 68 Dielissen, Bart WV Breda z.t.
33 116 de Bruyn, Jimmy Arrow Cycling Team z.t.
34 12 Wijnstra, Jacob DRC De Mol z.t.
35 106 Janssen, Dick Bergklimmers&Mid Limburg z.t.
36 57 van Ruijven, Alex Westland Wil Vooruit z.t.
37 145 Whenman, Billy-Joe Zannata Cycling Team z.t.
38 83 Roobol, Arie Teun Cube/WC Waardrenner z.t.
39 90 Handgraaf, Sjors Swift&Avanti&Bollenstrk z.t.
40 6 van 't Westeinde, Gijs WV De Jonge Renner z.t.
41 67 de Bruijn, Janno WV Breda z.t.
42 55 Willemse, Mike Westland Wil Vooruit z.t.
43 28 van den Ende, Milan Restore EBH Elshof CT z.t.
44 91 Dekkers, Paul Dommelstreek & Schijndel z.t.
45 42 Vierling, Gijs TWC Het Snelle Wiel z.t.
46 5 Sanders, Dajo WV De Jonge Renner z.t.
47 121 van den Branden, Viktor Royal Antwerp BT z.t.
48 126 Verdaasdonk, Nicky Royal Antwerp BT z.t.
49 44 Rayer, Bruce TWC Maaslandster z.t.
50 160 Hartog, Thomas Team Amsterdam-ARC Ulyss z.t.
51 33 Schoemaker, Maarten TWC de Kempen z.t.
52 49 Breemes, Stefan UWTC de Volharding z.t.
53 63 van Iersel, Dennis Willebrord Wil Vooruit z.t.
54 125 Bruyndonckx, Stijn Royal Antwerp BT z.t.
55 41 Jansen, Dirk TWC Het Snelle Wiel z.t.
56 37 van Poppel, Teun TWC Het Snelle Wiel z.t.
57 78 Jumelet, Michiel ZRTC Theo Middelkamp z.t.
58 38 Fleerakkers, Rob TWC Het Snelle Wiel z.t.
59 16 Lotz, Tom GRTC Excelsior Gouda z.t.
60 77 Traas, Nathan ZRTC Theo Middelkamp z.t.
61 30 Krauwel, Bas Restore EBH Elshof CT z.t.
62 26 van der Burg, Joost Restore EBH Elshof CT z.t.
63 56 Vrolijk, Danny Westland Wil Vooruit z.t.
64 24 de Greef, Emiel GRC Jan van Arckel z.t.
65 19 Oostlander, Sander GRC Jan van Arckel z.t.
66 40 Frijters, Ferdi TWC Het Snelle Wiel z.t.
67 84 Wouters, Marcel Cube/WC Waardrenner z.t.
68 118 Segers, Ismaen Arrow Cycling Team z.t.
69 105 Judd, James Bergklimmers&Mid Limburg z.t.
70 7 Buijk, Bart DRC De Mol z.t.
71 98 Knoops, Mark Tempo-Bruns&Cicli Basso z.t.
72 23 van de Poll, Joost GRC Jan van Arckel z.t.
73 46 Bogaarts, Guy TWC Maaslandster z.t.
74 95 Braem, Thijmen Dommelstreek & Schijndel z.t.
75 161 ten Kate, Herman Team Amsterdam-ARC Ulyss z.t.
76 86 Bronkhorst, Harm Swift&Avanti&Bollenstrk z.t.
77 20 Vendrig, Bart GRC Jan van Arckel z.t.
78 93 Lathouwers, Erik Dommelstreek & Schijndel z.t.
79 47 Verhaegen, Sören TWC Maaslandster z.t.
80 144 Poelsma, Melle LWV De Friesche Leeuw z.t.
81 156 Wagenaar, Johan WV IJsselstreek z.t.
82 143 Postma, Fokke LWV De Friesche Leeuw z.t.
83 50 Place, Keir UWTC de Volharding z.t.
84 82 Kooiman, Erik Jan Cube/WC Waardrenner z.t.
85 100 van Katwijk, Ferdi Tempo-Bruns&Cicli Basso z.t.
86 13 Berk, Robert GRTC Excelsior Gouda 3:52:49 0:33
87 159 Scheerens, Pieter Team Amsterdam-ARC Ulyss z.t.
88 94 Gevers, Robbie Dommelstreek & Schijndel z.t.
89 3 de Haan, Sierk-Jan WV De Jonge Renner z.t.
90 85 Berk, Johan Swift&Avanti&Bollenstrk 3:52:54 0:38
91 88 van Lakerveld, Erik Swift&Avanti&Bollenstrk 3:53:02 0:46
92 163 Boon, Kevin SRAM - wv Eemland 3:53:20 1:04
93 27 van der Sman, Danny Restore EBH Elshof CT 3:53:21 1:05
94 123 Vaes, Jeff Royal Antwerp BT z.t.
95 61 Meesters, Jelle Willebrord Wil Vooruit 3:53:27 1:11
96 10 Kallenfels, Jerry DRC De Mol 3:53:53 1:37
97 21 de Reus, Frank GRC Jan van Arckel 3:54:20 2:04
98 154 Puttenstein, Ronald WV IJsselstreek z.t.
99 58 van Spronsen, Marvin Westland Wil Vooruit 3:54:23 2:07
100 167 de Jong, Robert SRAM - wv Eemland z.t.
101 97 Marcelis, Tom Tempo-Bruns&Cicli Basso z.t.
102 96 Schoth, Guus Dommelstreek & Schijndel z.t.
103 124 Stalmans, Jos Royal Antwerp BT 3:54:28 2:12
104 79 de Leeuw, David Cube/WC Waardrenner 3:55:53 3:37
105 99 van Leuken, Dirk Tempo-Bruns&Cicli Basso 3:56:16 4:00
106 22 Bode, Hermen GRC Jan van Arckel 3:59:59 7:43
107 133 Warmink, Germen NWVG Bike4air CT 4:00:30 8:14
108 137 van de Kant, Jorrit NWVG Bike4air CT z.t.
109 17 van der Star, Peter GRTC Excelsior Gouda 4:00:56 8:40
110 69 Rovers, Stijn WV Breda 4:01:40 9:24
111 135 Boeckhout, Hannes NWVG Bike4air CT 4:04:01 11:45
112 120 de Meijer, Christian Arrow Cycling Team z.t.
113 146 Janssen, David Zannata Cycling Team z.t.
114 153 de Weerd, Pieter-Paul WV IJsselstreek 4:04:08 11:52
115 104 Scherp, Danny Bergklimmers&Mid Limburg z.t.
116 29 Post, Axel Restore EBH Elshof CT 4:05:01 12:45
117 35 van Diessen, Robin TWC de Kempen 4:05:41 13:25
118 75 Mosselman, Arjen ZRTC Theo Middelkamp z.t.
119 31 Nak, Jamie TWC de Kempen z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.675 km/u