KNWU Topcompetitie Veldrijden Beloften

             Stand Individueel punten klassement na de 5e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3-  -4-  -5- Totaal

  1 NED19920825  Teunissen, Mike            70  100  100             270
  2 NED19920816  Bosman, Gert-Jan          100        70        40   210
  3 BEL19941219  Soete, Daan                     50       100        150
  4 NED19950831  Budding, Martijn                36   50        36   122
  5 NED19950119  van der Poel, Methieu                         100   100
  6 NED19930109  Godrie, Stan               50                  50   100
  7 NED19950905  van der Heijden, Bjorn     20   24             32    76
  8 NED19920615  van der Poel, David                            70    70
  9 BEL19940712  van Tichelt, Yorben                       70         70
 10 BEL19920605  Adams, Jens                     70                   70
 11 NED19950923  Jansen, Richard            32        36              68
 12 NED19940727  Weijers, Koen              40   28                   68
 13 NED19950624  van der Meer, Gosse        16   14   28              58
 14 NED19950718  van de Swaluw, Pim                        24   28    52
 15 DEN19920606  Pedersen, Jonas                           50         50
 16 NED19940822  van Bakel, Robbie          24   20                   44
 17 NED19930515  Eikelenboom, Dennis        15             28         43
 18 BEL19940918  Hoeyberghs, Daan                          40         40
 19 BEL19950419  Boets, Ben                           40              40
 20 BEL19950729  Hermans, Quinten                40                   40
 21 BEL19950706  de Jaeger, Gilles                         13   24    37
 22 BEL19951014  van Laer, Ward                            36         36
 23 NED19920711  Dolfsma, Emiel             36                        36
 24 BEL19930610  Pepermans, Lorenzo                        32         32
 25 NED19940416  Gieskens, Nicky                      32              32
 26 ESP19930603  Lastra Martinez,Jonathan        32                   32
 27 NED19940320  Ariesen, Tim               28                        28
 28 NED19930621  Groenewegen, Dylan                   24              24
 29 SWE19920914  Eriksson, Martin                          20         20
 30 BEL19950803  Buysen, Niels                             16         16
 31 BEL19920617  Mellemans, Jeffrey              16                   16
 32 BEL19940614  Brocatus, Arno                            15         15
 33 GBR19920322  Gray, Luke                      15                   15
 34 AUS19930326  Meyland, Alexander                        14         14
 35 NED19941226  Schouten, Daan             14                        14
 36 NED19930904  van Noppen, Kees           13                        13
 37 NED19940205  Huitema, Sem               12                        12
 38 NED19950630  Lammertink, Mats           11                        11
 39 NED19950216  van de Kruisweg, Raymond   10                        10
 40 NED19950809  Vegter, Jeroen              9                         9

Wedstrijden:

 1 = Grote Prijs van Brabant 2013 - Elite
 2 = 13e Kiremko Nacht van Woerden beloften
 3 = Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE
 4 = Int. Cyclocross Rucphen  Elite-beloften
 5 = Boels Classic Elite / U23