28e OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD
Uitslag Rit in lijn over 173 km
voor Elite en Beloften te Kwintsheul op 1 April 2012
Org: Stichting Omloop van de Glazen Stad
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 12 Vermeulen, Jeff Metec Cycling Team 3:54:20
2 115 Asselman, Jesper Team Raiko-Stölting z.t.
3 2 Groenewegen, Dylan Cycling Team De Rijke 3:54:21 0:01
4 1 Havik, Yoeri Cycling Team De Rijke 3:54:22 0:02
5 44 Botman, Wim Koga Cycling Team 3:54:23 0:03
6 41 de Kort, Bram Cycling Team Jo Piels z.t.
7 28 Hereijgers, Kobus Parkhotel Valkenburg CT 3:54:24 0:04
8 39 van Luijk, Sven Cycling Team Jo Piels 3:54:25 0:05
9 72 Krauwel, Bas Restore-EBH Elshof CT 3:54:27 0:07
10 120 de Jonge, Maarten Team Raiko-Stölting 3:54:29 0:09
11 116 van Immerseel, Gert-Jan Team Raiko-Stölting 3:54:34 0:14
12 4 te Brake, Remco Cycling Team De Rijke 3:54:36 0:16
13 46 Eefting, Roy Koga Cycling Team z.t.
14 128 Andersen, Asbjorn Kragh Team TRE-FOR z.t.
15 8 Groen, Dex Metec Cycling Team 3:54:37 0:17
16 55 Bronkhorst, Harm Koopmans Cycling Team z.t.
17 7 van Rhee, Joey Metec Cycling Team z.t.
18 37 van der Weijst, Geert Cycling Team Jo Piels z.t.
19 34 van Otterloo, Niels NWVG-Bike4AIr Cycl Team z.t.
20 15 de Boer, Joris Ruiter Dakkapellen WT z.t.
21 40 te Stroet, Rens Cycling Team Jo Piels z.t.
22 73 Gelens, Ralph BabyDump-Wilvo-Lemmens z.t.
23 21 van Diermen, Johnny Rucanor-Line Cycl Team z.t.
24 30 Welten, Kay Parkhotel Valkenburg CT z.t.
25 68 Bal, Tom Restore-EBH Elshof CT 3:54:38 0:18
26 10 Smit, Dennis Metec Cycling Team z.t.
27 38 Poutsma, Stefan Cycling Team Jo Piels z.t.
28 163 Richards, Ian WV De Mol z.t.
29 20 Kaldenbach, Jeroen Rucanor-Line Cycl Team z.t.
30 172 Wubben, Bob Westland Wil Vooruit z.t.
31 82 Kemna, Joost OWC Oldenzaal z.t.
32 152 Houwers, Bor Kanjers voor Kanjers z.t.
33 64 Koop, Jos Leasewinkel-Waardrenner z.t.
34 50 Boonstra, Jos WV De Kannibaal 3:54:39 0:19
35 133 Lust, Martijn Wilton-Care4Bike-AA-Volh z.t.
36 60 Videler, Jorne Koopmans Cycling Team z.t.
37 24 Kerkhof, Tim Rucanor-Line Cycl Team z.t.
38 176 Plender, Jasper Craft-Sensa Cycling Team z.t.
39 57 Kreder, Sander Koopmans Cycling Team 3:54:40 0:20
40 48 Ariesen, Johim Koga Cycling Team z.t.
41 130 Hyltoft, Jannik Team TRE-FOR z.t.
42 157 Weening, Andries WV WoonExpo Kapenga z.t.
43 49 de Lange, Alex WV De Kannibaal z.t.
44 99 Hogervorst, Maikel RWC Ahoy z.t.
45 78 Brus, Marco BabyDump-Wilvo-Lemmens z.t.
46 32 van Leeuwen, Cor NWVG-Bike4AIr Cycl Team z.t.
47 19 Wolffenbuttel, Stefan Rucanor-Line Cycl Team z.t.
48 118 Plötner, Nils Team Raiko-Stölting z.t.
49 92 de Haan, Paul Emmen-SG Automatisering z.t.
50 164 Buijk, Bart WV De Mol z.t.
51 170 Vrolijk, Danny Westland Wil Vooruit 3:54:41 0:21
52 109 Hofman, Arjan WV De IJsselstreek z.t.
53 84 de Vries, Roel OWC Oldenzaal z.t.
54 145 Cijntje, Hillard WV Noord Holland-Alkmaar z.t.
55 121 Abraham Gebru, Daniel Comb Olympia-Amstel z.t.
56 31 Haxsen, Christoph NWVG-Bike4AIr Cycl Team z.t.
57 126 Leliveld, Dennis Comb Olympia-Amstel z.t.
58 106 van der Geest, Lukas SWABO Cycling Team z.t.
59 123 Lof, Jan Comb Olympia-Amstel z.t.
60 5 Stamsnijder, Bas Cycling Team De Rijke 3:54:42 0:22
61 75 Kers, Koos Jeroen BabyDump-Wilvo-Lemmens z.t.
62 53 van der Wier, Wieger WV De Kannibaal 3:54:43 0:23
63 107 Tuit, Sven SWABO Cycling Team z.t.
64 127 Stenger, Klaus Team TRE-FOR z.t.
65 135 Plaice, Keir Wilton-Care4Bike-AA-Volh 3:54:44 0:24
66 11 Atzori, Umberto Metec Cycling Team z.t.
67 9 Koning, Peter Metec Cycling Team 3:54:45 0:25
68 67 van Winden, Stefan Restore-EBH Elshof CT 3:54:46 0:26
69 45 Jonkman, Geertjan Koga Cycling Team 3:54:47 0:27
70 6 Ottema, Rick Cycling Team De Rijke z.t.
71 105 Berk, Johan SWABO Cycling Team 3:54:48 0:28
72 26 van Ginneken, Sjoerd Parkhotel Valkenburg CT 3:54:49 0:29
73 119 Belka, Mathias Team Raiko-Stölting 3:54:50 0:30
74 94 Klein, Emiel Emmen-SG Automatisering z.t.
75 13 Horring, Lars Ruiter Dakkapellen WT 3:54:54 0:34
76 63 de Hoog, Jesper Leasewinkel-Waardrenner 3:55:02 0:42
77 180 Bruin, Ivor Craft-Sensa Cycling Team 3:55:08 0:48
78 129 Guldhammer, Thomas Team TRE-FOR 3:55:27 1:07
79 18 Helderman, Paul Ruiter Dakkapellen WT 3:55:39 1:19
80 25 Abe, Takayuki Parkhotel Valkenburg CT 3:56:02 1:42
81 29 Kazuki, Aoyanagi Parkhotel Valkenburg CT 3:56:19 1:59
82 27 Meijers, Daan Parkhotel Valkenburg CT 3:57:09 2:49
83 165 Hofstede, Wim WV De Mol 3:59:20 5:00
84 43 Caspers, Didier Koga Cycling Team 3:59:39 5:19
85 16 van Breda, Rick Ruiter Dakkapellen WT 3:59:40 5:20
86 3 Groen, Ike Cycling Team De Rijke 3:59:41 5:21
87 17 Pronk, Jos Ruiter Dakkapellen WT 3:59:43 5:23
88 69 Bugter, Luuc Restore-EBH Elshof CT 3:59:52 5:32
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.296 km/u