9de Lippe wonen A7 Classic
Uitslag Rit in lijn over 171,9 km
Wedstrijd datum: 12 Mei 2012
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 40 Kweldam, Nick Kanjers voor Kanjers CT 4:03:13
2 3 Vriend, Rudy NWVG Groningen z.t.
3 164 Niewold, Frank Swabo CT z.t.
4 191 Bos, Jan CT De Leasewinkel z.t.
5 42 Stronks, Ivo Kanjers voor Kanjers CT z.t.
6 43 Wierstra, Frank WV WoonExpo Kapenga z.t.
7 25 Bult, Axel OWC Oldenzaal 4:03:28 0:15
8 5 van Leeuwen, Cor NWVG Groningen 4:03:33 0:20
9 180 van Winden, Stefan Restore Cycling z.t.
10 111 Buis, Silvan West-Frisia z.t.
11 195 Kooiman, Erik Jan CT De Leasewinkel z.t.
12 59 Sweering, Harry LWV de Friesche Leeuw z.t.
13 65 Beuker, Jordy WV Eemland z.t.
14 2 van Kuijk, Frank NWVG Groningen z.t.
15 55 de Bruin, Marc WV Otto Ebbens z.t.
16 194 Nederlof, Tim CT De Leasewinkel z.t.
17 107 Haakman, Tino West-Frisia z.t.
18 18 van der Wier, Wieger De Kannibaal z.t.
19 64 Reuling, Dirk WV Eemland z.t.
20 187 van Heeswijk, Roy WV Schijndel z.t.
21 19 de Lange, Alex De Kannibaal z.t.
22 6 Puttenstein, Ronald NWVG Groningen z.t.
23 113 Hulzebos, Barry WRV de Peddelaars 4:05:43 2:30
24 112 Mol, Robbert-Jan West-Frisia z.t.
25 163 Buskermolen, Jordy Swabo CT z.t.
26 45 de Vegt, Engbert WV WoonExpo Kapenga 4:06:03 2:50
27 21 Knol, Martijn De Kannibaal z.t.
28 149 Blokker, Joris Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
29 106 Goede, Luuk West-Frisia z.t.
30 54 Hoekstra, Ruben WV Otto Ebbens z.t.
31 72 Cijntje, Hillard WV Noord-Holland z.t.
32 130 Harbers, Rochez Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
33 190 van den Enden, Bob CT De Leasewinkel z.t.
34 87 Hofman, Arjan WV de IJsselstreek z.t.
35 136 Kruithof, Thomas ARC Olympia&WTC deAmstel z.t.
36 144 Bakker, Sjoerd WVOlympia&Mete-Assen-Rod z.t.
37 20 Boonstra, Jos De Kannibaal z.t.
38 95 Rijpma, Coen WV de Hanzerenners z.t.
39 38 Houwers, Bor Kanjers voor Kanjers CT z.t.
40 129 Boerrigter, Mathijs Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
41 44 Dijkstra, Jan WV WoonExpo Kapenga z.t.
42 58 Essers, Jan LWV de Friesche Leeuw z.t.
43 94 Busser, Rob WV de Hanzerenners z.t.
44 131 van de Poppe, Han Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte z.t.
45 193 Kuijvenhoven, Marco CT De Leasewinkel 4:15:50 12:37
46 51 Postma, Pieter WV Otto Ebbens z.t.
47 179 Kooreman, Etienne Restore Cycling z.t.
48 60 van der Schaaf, Tjeerd LWV de Friesche Leeuw z.t.
49 32 Brouwer, Josua ARTV de Adelaar z.t.
50 150 de Graaff, Edwin Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
51 192 Kremer, Aron CT De Leasewinkel z.t.
52 1 van de Kant, Jorrit NWVG Groningen z.t.
53 23 de Vries, Roel OWC Oldenzaal z.t.
54 4 Janssen, Kees NWVG Groningen z.t.
55 186 Daling, Robin WV Schijndel z.t.
56 152 Koomen, Sander Kennemerland&Hoorn&UWTC z.t.
57 12 Gertsen, Thomas WSV Emmen z.t.
58 15 Cazemier, Pim De Kannibaal z.t.
59 7 Knol, Johan NWVG Groningen z.t.
60 145 Sipkema, Willem-Sytse WVOlympia&Mete-Assen-Rod z.t.
61 188 van Ruitenbeek, Malaya WV Schijndel z.t.
62 41 Olieman, Mark Kanjers voor Kanjers CT z.t.
63 135 Mouris, Joost ARC Olympia&WTC deAmstel z.t.
64 48 Vos, Elzo WV WoonExpo Kapenga z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.407 km/u