KNWU Topcompetitie Veldrijden Elite

             Stand Individueel punten klassement na de 4e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3-  -4- Totaal

  1 NED19900723  van der Haar, Lars         28   40  100        168
  2 NED19860718  van Amerongen, Thijs       32   70   36   28   166
  3 BEL19820623  Aernouts, Bart            100             40   140
  4 BEL19850702  Peeters, Rob                   100        36   136
  5 CZE19830906  Simunek jr, Radomir                  70   32   102
  6 BEL19860205  Albert, Niels                            100   100
  7 GER19871119  Walsleben, Phillip              50        50   100
  8 GER19890108  Meisen, Marcel             40        50         90
  9 NED19800616  Al, Thijs                  15        40   24    79
 10 BEL19881107  Meeusen, Tom                              70    70
 11 NED19751211  de Knegt, Gerben           14   36        20    70
 12 BEL19780810  Wellens, Bart              70                   70
 13 NED19880220  Wubben, Niels              36   20        13    69
 14 NED19890122  van den Brand, Twan        24   28        14    66
 15 NED19850416  van Leeuwen, Patrick       16   24        16    56
 16 NED19850321  van IJzendoorn, Eddy        9   14   32         55
 17 BEL19850620  Vanthourenhout, Dieter     50                   50
 18 GER19871120  Pfingsten, Christoph       12   32              44
 19 BEL19900314  Beelen, Sven                         28         28
 20 NED19870822  van IJzendoorn, Rik              8   20         28
 21 NED19900724  van Empel, Micki                10        15    25
 22 BEL19901030  Baeyens, Dennis                      24         24
 23 NED19900305  Barkhuis, Bart                   7   14         21
 24 BEL19890323  Aernouts, Jim              20                   20
 25 NED19861001  Kallenfels, Jerry                    16         16
 26 POL19830506  Gil, Mariusz                    16              16
 27 NED19851212  Spring in t Veld, Joost              15         15
 28 USA19760916  Page, Jonathan                  15              15
 29 NED19901219  van Nunen, Patrick                   13         13
 30 BEL19750929  Berden, Ben                     13              13
 31 BEL19880311  Cant, Kevin                13                   13
 32 NED19900503  van Gennip, Joep                     12         12
 33 NED19851230  Boom, Lars                      12              12
 34 BEL19820109  Smets, Ken                           11         11
 35 BEL19850820  Hofman, Bart                    11              11
 36 NED19880712  Huenders, Mitchell         11                   11
 37 BEL19860506  Huys, Stijn                10                   10
 38 NED19860319  Becking, Hans                    9               9
 39 NED19900328  van der Horst, Geert        8                    8
 40 NED19900510  Ockeloen, Jasper            7                    7
 41 NED19890310  Hereijgers, Kobus                6               6
 42 BEL19870520  Denolf, Gianni              6                    6
 43 NED19860305  Timmer, Paul                     5               5
 44 LAT19901016  Smirnovs, Andris            5                    5
 45 NED19890130  Been, Wouter                4                    4
 46 NED19881120  van de Craats, Dirk         3                    3
 47 NED19870415  van den Helder, Rick        2                    2
 48 NED19900811  Riethof, Romario            1                    1

Wedstrijden:

 1 = 12E KIREMKO NACHT VAN WOERDEN ELITE/BEL
 2 = Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE
 3 = Internationale Cyclocross Rucphen men
 4 = Boels Classic  17-2-2013  Elite/Belofte