KNWU Topcompetitie Veldrijden Junioren

             Stand Individueel punten klassement na de 3e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3- Totaal

  1 NED19940727  Weijers, Koen              50   70  100   220
  2 NED19950222  Wijkel, Stan              100   24        124
  3 NED19940227  van Beek, Pjotr            70   50        120
  4 NED19950119  van der Poel, Matthieu         100        100
  5 ESP19940614  Suarez Martinez, Kevin               70    70
  6 NED19950923  Jansen, Richard            20   10   36    66
  7 NED19940208  van Rooyen, Bryan          28   36         64
  8 NED19950905  van der Heijden, Bjorn     32   32         64
  9 NED19940320  Ariesen, Tim               13   40         53
 10 BEL19941006  Verheijen, Onno                      50    50
 11 NED19940416  Gieskens, Nicky            16   20   14    50
 12 SWE19940406  Wahlqvist, Dennis                    40    40
 13 NED19950831  Budding, Martijn           40              40
 14 GER19940712  Gruner, Yannick            36              36
 15 BEL19940207  Linde, Emil                          32    32
 16 NED19950117  Goeree, Rick               14   16         30
 17 BEL19941206  Callay, Stig                         28    28
 18 NED19940213  Kramer, Erik                    28         28
 19 NED19940922  van de Ven, Koen           10        16    26
 20 NED19950630  Lammertink, Mats           11   15         26
 21 NED19940822  van Bakel, Robbie                    24    24
 22 NED19951111  Wolsink, Jelle             24              24
 23 BEL19950529  Dupont, Kevin                        20    20
 24 BEL19950728  van den Dries, Jelle                 15    15
 25 NED19940615  Mulder, Patrick             2   13         15
 26 NED19950224  van Dijk, Jasper            4   11         15
 27 NED19950330  Braam, Lehvi               15              15
 28 BEL19940221  Tichelen, Stijn van             14         14
 29 BEL19940418  Jensegers, Jeffrey                   13    13
 30 DEN19951117  Skjoh, Magnus Tholstrup              12    12
 31 NED19950529  van Erp, Stijn             12              12
 32 BEL19940821  Verhoeven, Mike                      11    11
 33 NED19950809  Vegter, Jeroen              1    3    7    11
 34 BEL19940614  Brocatus, Arno                       10    10
 35 BEL19950223  Jacobs, Dieter                        9     9
 36 NED19940920  Germs, Daan                      9          9
 37 NED19951007  Zennipman, Wessel           9               9
 38 BEL19950323  Ysenbaardt, Kevin                     8     8
 39 NED19940831  Brienissen, Marco                8          8
 40 NED19950829  van den Burg, Teun          8               8
 41 NED19940415  de Bruijn, Janno                 7          7
 42 NED19940429  van Dorp, Kenneth           7               7
 43 BEL19950329  Degheldere, Jory                      6     6
 44 NED19950630  van Rhee, Brian                  6          6
 45 NED19950207  Schaft, Tom                 6               6
 46 LIT19951006  Baykstis, Zygismundas                 5     5
 47 NED19950728  Remmerswaal, Rowan               5          5
 48 NED19950322  de Schepper, Jelle          5               5
 49 NED19951025  Wassenaar, Floris                     4     4
 50 NED19950201  van den Wijngaard, Bas           1    3     4
 51 NED19951014  Spier, RafaŽl                    4          4
 52 NED19950415  Duvigneau, Beau             3               3
 53 LIT19941130  Pelaitis, Arnas                       2     2
 54 NED19940206  van Opdorp, Bart                 2          2
 55 NED19950123  Bakx, Marvin                          1     1

Wedstrijden:

 1 = 33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - JUN
 2 = 11e KIREMKO NACHT VAN WOERDEN JUNIOREN
 3 = GP SKIDOME Rucphen Juniors Men