KNWU Topcompetitie Veldrijden Elite

             Stand Individueel punten klassement na de 5e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3-  -4-  -5- Totaal

  1 BEL19820623  Aernouts, Bart                 100       100   40   240
  2 NED19751211  de Knegt, Gerben                40  100   40   36   216
  3 POL19830506  Gil, Mariusz               70    8   20   70        168
  4 BEL19890323  Aernouts, Jim             100             36        136
  5 NED19880220  Wubben, Niels              28   20   32   20   24   124
  6 NED19860718  van Amerongen, Thijs       50                  70   120
  7 NED19890122  van den Brand, Twan        24   24   40        28   116
  8 NED19800616  Al, Thijs                  40        36        32   108
  9 BEL19840412  Pauwels, Kevin                                100   100
 10 NED19850416  van Leeuwen, Patrick       36   10   16   15   15    92
 11 USA19760916  Page, Jonathan                  28             50    78
 12 NED19851230  Boom, Lars                           70              70
 13 BEL19850620  Vanthourenhout, Dieter          70                   70
 14 NED19850321  van IJzendoorn, Eddy       20   14   15        13    62
 15 BEL19881107  Meeusen, Tom                              50         50
 16 CZE19830906  Simunek jr, Radomir                  50              50
 17 GER19890108  Meisen, Marcel                  50                   50
 18 NED19850907  Luisman, Jordy             16    6         8   14    44
 19 NED19830401  van Heeswijk, Roy          14    7    8        11    40
 20 GER19871120  Pfingsten, Christoph       12        24              36
 21 FRA19830906  Chainel, Steve                  36                   36
 22 BEL19880802  de Cleyn, Dave                            32         32
 23 BEL19850702  Peeters, Rob                    32                   32
 24 ESP19830807  Margoitio Rekalde,Egoitz   32                        32
 25 GER19871119  Walsleben, Philipp                   13        16    29
 26 ITA19821211  Bianco, Marco                   16             12    28
 27 BEL19891015  Adams, Joeri                              28         28
 28 BEL19750929  Berden, Ben                          28              28
 29 NED19890310  Hereijgers, Kobus          15   11                   26
 30 CZE19891216  Polnicky, Jiri                            24         24
 31 FRA19801208  Mourey, Francis                                20    20
 32 GER19820318  Sickmuller, Johannes             9   10              19
 33 BEL19880311  Cant, Kevin                               16         16
 34 JPN19880901  Takenouchi, Yu                   5        11         16
 35 BEL19880330  van Compernolle, Kenneth        15                   15
 36 BEL19890618  Baestaens, Vincent                        14         14
 37 SWE19820602  Magnus Darvell                       14              14
 38 ESP19790729  Suarez Fernandez, Isaac                   13         13
 39 BEL19850506  Vandenbosch, Tom                13                   13
 40 BEL19860506  Huys, Stijn                13                        13
 41 SWE19820602  Magnus, Darvell                           12         12
 42 BEL19850820  Hofman, Bart                         12              12
 43 GBR19860618  Field, Ian                      12                   12
 44 ITA19890825  Tabacco, Mirko                       11              11
 45 NED19871002  Homan, Pieter              11                        11
 46 NED19880414  Rieff, Thomas                                  10    10
 47 BEL19890407  Cop, Kristof                              10         10
 48 NED19881028  van Vliet, Luuk            10                        10
 49 BEL19741108  de Kort, Tom                               9          9
 50 NED19860319  Becking, Hans                         9               9
 51 NED19880719  Pauwels, Dries                             7          7
 52 BEL19860908  Verschueren, Bart                          6          6
 53 BEL19880519  Thijs, Wim                                 5          5
 54 NED19890130  Been, Wouter                     4                    4

Wedstrijden:

 1 = 33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - ELITE
 2 = 11e KIREMKO NACHT V WOERDEN ELITE/BELOF
 3 = Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE
 4 = GP SKIDOME Rucphen Elite Men
 5 = Int. Cyclocross Heerlen 2011 Elite/Bel