4e Verti Advies 7-Dorpenomloop Aalburg
Uitslag Rit in lijn over 121,2 km
Wijk en Aalburg Elite Vrouwen wedstrijd op 29 Mei 2010
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 1 Vos, Marianne Nederland Bloeit A 3:00:59
2 125 Slappendel, Iris Cervélo Test Team z.t.
3 175 Martin, Lucy British Cycling z.t.
4 158 Blaak, Chantal Leontien.nl z.t.
5 159 de Wildt, Anne Leontien.nl 3:01:02 0:03
6 4 Gunnewijk, Loes Nederland Bloeit A 3:01:06 0:07
7 126 Becker, Charlotte Cervélo Test Team 3:03:25 2:26
8 3 de Goede, Suzanne Nederland Bloeit A 3:03:26 2:27
9 8 Tabak, Noortje Nederland Bloeit B z.t.
10 139 van Gogh, Natalie SWABO Ladies Cycl Team A z.t.
11 157 Bosman, Andrea Leontien.nl z.t.
12 5 Kanis, Janneke Nederland Bloeit A z.t.
13 32 Cullen, Kate Moving Ladies Team z.t.
14 161 Brand, Lucinda Leontien.nl z.t.
15 160 Wagtho, Lianne Leontien.nl z.t.
16 173 Pieters, Amy Merida Cycling Team z.t.
17 14 de Heer, Jorinda DURA Vermeer Cycling Tm z.t.
18 38 Spoor, Winanda Dolmans Landscaping WT z.t.
19 172 Lenferink, Marte Merida Cycling Team z.t.
20 165 Jelsma, Judith Cycl Team People's Trust z.t.
21 47 Glasbergen, Jessica SRAM WV Eemland A z.t.
22 109 Kortekaas, Esther RC Jan van Arckel B z.t.
23 108 Kanis, Jacobien RC Jan van Arckel A z.t.
24 131 de Kort, Noortje Restore Cycling Ladies A z.t.
25 154 Pijnenborg, Mascha Redsun Cycling Team z.t.
26 92 Doedee, Baukje RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur z.t.
27 130 Kerste, Marielle Restore Cycling Ladies A z.t.
28 62 Truijen, Karin Team Tubanters z.t.
29 63 Jolink, Nathalie Team Tubanters z.t.
30 90 van der Breggen, Anna NwHoek/PedaalRdrs/Peddel z.t.
31 117 Brennauer, Lisa Hitec Products UCK z.t.
32 88 Knol, Willeke NwHoek/PedaalRdrs/Peddel z.t.
33 65 Handley, Pippa Team Tubanters z.t.
34 155 Silversides, Emma Redsun Cycling Team z.t.
35 73 Tromp, Esra Batavus Ladies Team z.t.
36 24 van Paassen, Sanne Het Snelle Wiel A z.t.
37 169 Knetemann, Roxane Merida Cycling Team z.t.
38 171 Eversdijk, Anne Merida Cycling Team z.t.
39 20 Tabak, Eefje Het Snelle Wiel A z.t.
40 151 Dijkman, Petra Redsun Cycling Team z.t.
41 162 van Vliet, Heleen Leontien.nl z.t.
42 174 de Boer, Sophie Merida Cycling Team z.t.
43 7 Markerink, Loes Nederland Bloeit B z.t.
44 49 Mulders, Catharina SRAM WV Eemland B z.t.
45 89 Schreurs, Geerike NwHoek/PedaalRdrs/Peddel z.t.
46 15 Simons, Suzan DURA Vermeer Cycling Tm z.t.
47 152 Lavrijssen, Birgit Redsun Cycling Team z.t.
48 91 Otten, Marissa RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur z.t.
49 45 van den Hoek, Bianca SRAM WV Eemland A z.t.
50 2 Francke, Agnieta Nederland Bloeit A z.t.
51 177 Colclough, Katie British Cycling z.t.
52 170 Welter, Hannah Merida Cycling Team 3:03:39 2:40
53 43 van Rijen, Linda SRAM WV Eemland A 3:03:45 2:46
54 34 Roe, Eileen Moving Ladies Team 3:04:00 3:01
55 111 Klomp, Manon RC Jan van Arckel B z.t.
56 106 den Otter, Marieke RC Jan van Arckel A 3:04:13 3:14
57 163 Braam, Joukje Cycl Team People's Trust z.t.
58 40 van den Berg, Kimberly Dolmans Landscaping WT 3:04:15 3:16
59 23 van Pinxten, Danielle Het Snelle Wiel A 3:04:40 3:41
60 129 Tesink, Irene Restore Cycling Ladies A 3:05:20 4:21
61 37 Braspennincx, Shanne Dolmans Landscaping WT 3:06:57 5:58
62 119 Grandt Petersen, Maria Hitec Products UCK 3:07:20 6:21
63 13 Bongaards, Amanda DURA Vermeer Cycling Tm 3:09:27 8:28
64 116 Lygum, Henriette Hitec Products UCK z.t.
65 97 Janssen, Christel RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur z.t.
66 164 Kogelman, Silke Cycl Team People's Trust z.t.
67 50 Slewe, Melissa SRAM WV Eemland B z.t.
68 33 Koelemeijer, Alma Moving Ladies Team z.t.
69 18 van Veen, Suzanne DURA Vermeer Cycling Tm z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.180 km/u