KNWU Topcompetitie Veldrijden Elite

             Stand Individueel punten klassement na de 3e wedstrijd

Kls Land UCInr   Deelnemer   Wedstrijd->   -1-  -2-  -3- Totaal

  1 BEL19850620  Vanthourenhout, Dieter    100   24        124
  2 BEL19820623  Aernouts, Bart                  70   36   106
  3 BEL19850506  van den Bosch, Tom         70   36        106
  4 BEL19840412  Pauwels, Kevin                      100   100
  5 BEL19881107  Meeusen, Tom                   100        100
  6 NED19850416  van Leeuwen, Patrick       50   28   13    91
  7 NED19751211  de Knegt, Gerben                50   28    78
  8 GER19871119  Walsleben, Philipp                   70    70
  9 BEL19750929  Berden, Ben                28   11   24    63
 10 NED19860718  van Amerongen, Thijs       36   12   15    63
 11 GER19871120  Pfingsten, Christoph       11   40         51
 12 CZE19761030  Stybar, Zdenek                       50    50
 13 GBR19860618  Field, Ian                      32   11    43
 14 NED19800616  Al, Thijs                  24    7   10    41
 15 USA19760916  Page, Jonathan                       40    40
 16 CZE19830906  Simunek, Radomir Jr        40              40
 17 ESP19830807  Margoitio Rekalde,Egoitz   20        16    36
 18 FRA19801208  Mourey, Francis                      32    32
 19 NED19880712  Huenders, Mitchell         16   16         32
 20 SUI19850517  Wildhaber, Marcel          32              32
 21 POL19830506  Gil, Mariusz               15   15         30
 22 NED19790629  van Gils, Wilant           10    9    9    28
 23 ITA19821211  Bianco, Marco              14   13         27
 24 GER19880223  Weber, Sacha                9   14         23
 25 BEL19880330  van Compernolle, Kenneth   13   10         23
 26 ITA19821112  Bianco, Marco                        20    20
 27 NED19850321  van IJzendoorn, Eddy            20         20
 28 NED19850907  Luisman, Jordy              8         7    15
 29 CZE19761020  Dlask, Peter                         14    14
 30 CZE19820419  Zlamalik, Martin                     12    12
 31 ESP19870126  Garcia Irazola, Xabier     12              12
 32 NED19770423  Schmitz, Bram               6    3          9
 33 NED19830401  van Heeswijk, Roy                     8     8
 34 BEL19830130  Wellens, Geert                   8          8
 35 NED19770628  de Laat, Patrick            7               7
 36 NED19840815  Bongers, Daan                         6     6
 37 BEL19880311  Cant, Kevin                      6          6
 38 NED19880801  Arts, Edwin                           5     5
 39 NED19860105  Dijkxhoorn, Rikke                5          5
 40 NED19850705  Ottens, Tim                 5               5
 41 BEL19860908  Verschueren, Bart                4          4
 42 NED19830518  Kamphof, Jan-Willem         4               4
 43 GER19830519  Birkenfeld, Rene                 2          2

Wedstrijden:

 1 = 32e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK
 2 = 10e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Bel
 3 = Intern. Cyclocross Heerlen 2011 El/Be