TOUR DE MONDEN 2005
Uitslag Rit in lijn over 172 km
Nieuw Weerdinge op 9 Juli 2005
WSV Emmen ism FTC Toerlust Nw Weerdinge
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 48 van der Zanden, Tim vHemert Grp-Jonge Renner 3:47:15
2 17 Goesinnen, Floris Team Moser-AH-Trentino 3:47:17 0:02
3 8 Stroetinga, Wim Löwik Meub - vLosser ins 3:48:10 0:55
4 3 Honig, Reinier Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
5 1 van Emden, Jos Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
6 115 Schouten, John PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
7 24 Wesseling, Marco vVliet - EBH Advocaten z.t.
8 31 Fransen, Rick RTV Oldenzaalse OWC 3:48:26 1:11
9 46 Timmermans, Hans vHemert Grp-Jonge Renner 3:48:43 1:28
10 37 Aandewiel, Pascal TWC Maaslandster z.t.
11 19 Bellemakers, Dirk vVliet - EBH Advocaten z.t.
12 94 de Groot, Wouter Alcm Victrix / SWABO z.t.
13 101 Pieters, Niels Kennemerland/de Bataaf z.t.
14 118 Korteland, Leon PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
15 111 van de Vreede, John De Mol/Theo Middelkamp z.t.
16 51 van Loon, Patrick Willebrord Wil Vooruit z.t.
17 62 Horst, Menno WSV Emmen - Sanders z.t.
18 58 Zanders, Koen WRV de Peddelaars z.t.
19 10 Reuling, Dirk Löwik Meub - vLosser ins z.t.
20 32 de Vries, Roel RTV Oldenzaalse OWC z.t.
21 134 Ruijgh, Rob Kempen/Buitenl/Luchtschp z.t.
22 120 Wittenberg, Sebastiaan PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
23 12 van Groen, Arnoud Löwik Meub - vLosser ins z.t.
24 110 Jonker, Wilco De Mol/Theo Middelkamp z.t.
25 138 Solberg, Mark Kempen/Buitenl/Luchtschp z.t.
26 133 Verbist, Jos Kempen/Buitenl/Luchtschp z.t.
27 13 Kregel, Jeroen Team Moser-AH-Trentino z.t.
28 79 van de Meent, Eric WV 't Stadion z.t.
29 86 Houweling, Arjen Achterhoek 2000 z.t.
30 147 v.d. Sman, Ruud Westland WV/RWC Ahoy z.t.
31 26 Dijkshoorn, Geert HSK Trias-Het WitteKruis z.t.
32 170 van Heeswijk, Roy Schijndel/Dommelstr/TML z.t.
33 55 Bisschop, Jelle WRV de Peddelaars z.t.
34 109 van Dam, Dirk De Mol/Theo Middelkamp z.t.
35 132 Wallink, Marien RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
36 9 Reef, Marc Löwik Meub - vLosser ins z.t.
37 60 Steenbergen, Kor WRV de Peddelaars z.t.
38 149 de Visser, Roy Westland WV/RWC Ahoy z.t.
39 75 Verschoor, Martijn Meteoor - Assen Roden z.t.
40 158 Braber, Thijs Maaskant/Uden/Tm Brabant z.t.
41 2 de Graaff, Boudewijn Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
42 156 SpringintVeld, Joost WTC Rietveld Wielerteam z.t.
43 39 van Dijk, Martin TWC Maaslandster z.t.
44 140 Verschoor, Jochem West Frisia/WV Olympia z.t.
45 14 Huizenga, Jenning Team Moser-AH-Trentino z.t.
46 7 van Amerongen, Thijs Löwik Meub - vLosser ins z.t.
47 127 Asbroek, Niek RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
48 29 Rensen, Ewout HSK Trias-Het WitteKruis z.t.
49 93 van der Meij, Hidde Alcm Victrix / SWABO z.t.
50 151 Carton, Jasper WTC Rietveld Wielerteam z.t.
51 165 van der Beek, Erik Drachten eo/Friesche Lw z.t.
52 11 Timmer, Albert Löwik Meub - vLosser ins z.t.
53 164 Veslinga, Jord Drachten eo/Friesche Lw z.t.
54 143 van Dijk, Bert West Frisia/WV Olympia z.t.
55 49 van Oosterhout, Bram Willebrord Wil Vooruit z.t.
56 21 van Kessel, Egon jr. vVliet - EBH Advocaten z.t.
57 22 Hagen, Kees vVliet - EBH Advocaten z.t.
58 6 Wallaard, Freek Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
59 114 Holleman, Randy De Mol/Theo Middelkamp z.t.
60 141 Bergsma, Jorrit West Frisia/WV Olympia z.t.
61 45 Rijntjes, Daan vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
62 102 Keetman, Hugo Kennemerland/de Bataaf z.t.
63 107 Huisman, Jos Hypoth-Groning/Stormvgls z.t.
64 121 Lamberts, Marcel Rabo-JvArckel/BIK-Excels z.t.
65 23 van der Velde, Alain vVliet - EBH Advocaten z.t.
66 52 Vercammen, Jorgen Willebrord Wil Vooruit z.t.
67 90 Schotman, Frank Achterhoek 2000 z.t.
68 44 Huizinga, Stefan vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
69 53 Israel, Pieter Willebrord Wil Vooruit z.t.
70 98 Kortekaas, Michael Kennemerland/de Bataaf z.t.
71 99 Hopman, Erik Kennemerland/de Bataaf z.t.
72 33 Horsthuis, Pieter RTV Oldenzaalse OWC z.t.
73 36 Van Weerd, Joost RTV Oldenzaalse OWC z.t.
74 73 de Blaauw, Niels Meteoor - Assen Roden z.t.
75 56 Bleuming, Raymon WRV de Peddelaars z.t.
76 50 van Eerd, Michael Willebrord Wil Vooruit z.t.
77 119 Lugtenburg, Wouter PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
78 175 Kooiman, Erik Jan UWTC de Volharding z.t.
79 122 Oostlander, Sander Rabo-JvArckel/BIK-Excels z.t.
80 172 van Bekkum, Erik Schijndel/Dommelstr/TML z.t.
81 16 Paas, Maikel Team Moser-AH-Trentino z.t.
82 61 Fransen, Ruud WSV Emmen - Sanders z.t.
83 169 Daling, Robin Schijndel/Dommelstr/TML z.t.
84 82 van der Sanden, Maarten WV 't Stadion z.t.
85 54 Mandemakers, Maarten Willebrord Wil Vooruit z.t.
86 173 Kerkdijk, Bart Schijndel/Dommelstr/TML z.t.
87 77 Moek, Johan Meteoor - Assen Roden z.t.
88 129 Poppe, Jeroen RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
89 15 Botman, Wim Team Moser-AH-Trentino z.t.
90 131 Binnenpoorte, Erwin RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
91 123 Vendrig, Bart Rabo-JvArckel/BIK-Excels z.t.
92 57 van Duuren, Aloys WRV de Peddelaars z.t.
93 117 Schreurs, Leander PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
94 47 Sluimer, Kevin vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.413 km/u