8ste AMERSFOORTSE GROEISTAD KLASSIEKER
Uitslag Wegwedstrijd over 158,3 km
SLOTWEDSTRIJD BELOFTENCOMPETITIE op 17 September 2005
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 58 Zanders, Koen WRV de Peddelaars 3:25:37
2 13 Duyn, Huub Team Moser-AH-Trentino z.t.
3 23 Maaskant, Martijn vVliet - EBH Advocaten z.t.
4 114 van de Vreede, John De Mol/Theo Middelkamp z.t.
5 7 Beima, Marcel Löwik Meub - vLosser ins z.t.
6 133 Verbist, Jos Kempen/Buitenl/Luchtschp z.t.
7 44 van der Kooi, Ben vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
8 11 Timmer, Albert Löwik Meub - vLosser ins z.t.
9 8 Stroetinga, Wim Löwik Meub - vLosser ins 3:25:39 0:02
10 43 de Jong, Gideon vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
11 62 Fransen, Ruud WSV Emmen - Sanders z.t.
12 106 Harms, Jos Hypoth-Groning/Stormvgls z.t.
13 113 van Dam, Dirk De Mol/Theo Middelkamp z.t.
14 130 Poppe, Jeroen RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
15 20 van Leijen, Joost vVliet - EBH Advocaten z.t.
16 60 Steenbergen, Kor WRV de Peddelaars z.t.
17 25 Berk, Johan HSK Trias-Het WitteKruis z.t.
18 3 van Emden, Jos Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
19 24 Bellemakers, Dirk vVliet - EBH Advocaten z.t.
20 63 Horst, Menno WSV Emmen - Sanders z.t.
21 163 Sipkema, Willem-Sytse Drachten eo/Friesche Lw z.t.
22 67 van den Berg, Jim WV Eemland z.t.
23 120 Konijnenburg, Paul PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
24 115 Schouten, John PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
25 82 van de Meent, Eric WV 't Stadion z.t.
26 150 de Visser, Roy Westland WV/RWC Ahoy z.t.
27 14 Botman, Wim Team Moser-AH-Trentino z.t.
28 101 Pieters, Niels Kennemerland/de Bataaf z.t.
29 50 de Winter, Lauran Willebrord Wil Vooruit z.t.
30 112 Jonker, Wilco De Mol/Theo Middelkamp z.t.
31 30 Berk, Robert HSK Trias-Het WitteKruis z.t.
32 54 van Oosterhout, Bram Willebrord Wil Vooruit z.t.
33 21 Berkhout, Thomas vVliet - EBH Advocaten z.t.
34 31 Fransen, Rick RTV Oldenzaalse OWC z.t.
35 147 Kneppers, Paul Westland WV/RWC Ahoy z.t.
36 144 Jonkman, GeertJan West Frisia/WV Olympia z.t.
37 158 Braber, Thijs Maaskant/Uden/Tm Brabant z.t.
38 127 Asbroek, Niek RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
39 110 Brand, Giancarlo De Mol/Theo Middelkamp z.t.
40 118 de Rooij, Paul PRC Delta/deIJsselstreek z.t.
41 95 van Lakerveld, Erik Alcm Victrix / SWABO z.t.
42 48 Kusters, Yvo vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
43 123 Oostlander, Sander Rabo-JvArckel/BIK-Excels z.t.
44 61 Slim, Martin WSV Emmen - Sanders z.t.
45 68 Vermeer, Tom WV Eemland z.t.
46 56 Denis, Camiel WRV de Peddelaars z.t.
47 5 van Stiphout, Addy Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
48 9 Reef, Marc Löwik Meub - vLosser ins z.t.
49 172 van Bekkum, Erik Schijndel/Dommelstr/TML z.t.
50 18 Alaluusua, Juha-Matti Team Moser-AH-Trentino z.t.
51 33 Horsthuis, Pieter RTV Oldenzaalse OWC z.t.
52 151 Akkerman, Jeroen WTC Rietveld Wielerteam z.t.
53 59 Knapper, Erwin WRV de Peddelaars z.t.
54 53 van Loon, Patrick Willebrord Wil Vooruit z.t.
55 99 Koot, Arnoud Kennemerland/de Bataaf z.t.
56 15 Goesinnen, Floris Team Moser-AH-Trentino z.t.
57 77 Moek, Johan Meteoor - Assen Roden z.t.
58 12 van Groen, Arnoud Löwik Meub - vLosser ins z.t.
59 103 Mollema, Bauke Hypoth-Groning/Stormvgls z.t.
60 19 Flens, Rick vVliet - EBH Advocaten z.t.
61 156 SpringintVeld, Joost WTC Rietveld Wielerteam z.t.
62 6 Wallaard, Freek Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
63 46 Rentmeester, Niek vHemert Grp-Jonge Renner z.t.
64 71 Reuser, Michel WV Eemland z.t.
65 86 Geelen, Frans Achterhoek 2000 z.t.
66 36 Van Weerd, Joost RTV Oldenzaalse OWC z.t.
67 10 Nagelhout, Berry Löwik Meub - vLosser ins z.t.
68 139 van Nuil, Hidde West Frisia/WV Olympia z.t.
69 1 de Graaff, Boudewijn Cycl Tm Bert Story-Piels z.t.
70 22 Wesseling, Marco vVliet - EBH Advocaten z.t.
71 79 Andréa, Erik WV 't Stadion z.t.
72 132 Kappert, Huub RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.193 km/u