Veldrit te Dordrecht
7 November 2004
Amateurs
Klas Deelnemer Woonplaats
1 Emiel Borsboom Woerden
2 André Schrader Doetinchem
3 Ronald Bastemeijer Poortugaal
4 Luit Blom Oudewater
5 Edwin Raats Helmond
6 Damie van Vianen Cromvoirt
7 Stefano Secci Tilburg
8 Stefan Slager Rhenoy
9 Theo Roelofs Heemstede
10 Jos Janssen Wijchen
11 Cees Quint Tiel
12 Franco Broks Boxtel
13 René Snoeren Dongen
14 Stephan van Dam St. Michielsgestel
15 Johan Mulder Ridderkerk
16 Cees de Wit Oudewater
17 Eric van Overbeek Schijndel
18 Herman-Pieter Duiven Zuid-Beijerland
19 Peter Pijl Ridderkerk
20 Udo Janssen Papendrecht
21 Bert de Vroet Numansdorp
22 Mario Ketels Oss
23 André de Geus Heinenoord
24 Marco de Heer Barendrecht
25 Peter Braam Nijmegen
26 Johnny ter Haar Elst
27 Frank Diesveld Leerdam
Masters
Klas Deelnemer Woonplaats
1 Jeroen van Ham Wintelre
2 Peter Hoffmans Moergestel
3 Ton van Korven Diessen
4 Frans Willems Oostelbeers
5 Dick Ariesen Rhenen
6 Jeroen van Hoeijen Amsterdam
7 Jannes Weerman Nijeholtwolde
8 Gert-Jan Bijnen Schijndel
9 Ger Koenen Amsterdam
10 Adriaan van Londen Tiel
11 Gerrit Keppel Beesd
12 Jeroen Verhoeven Amstelveen
13 Ed van Dijke Baarle-Nassau
14 Theo Schlijper Linschoten
15 Arie den Braven Nieuwegein
16 Wim Branderhorst Utrecht
17 Piet de Groot Numansdorp
18 Marco de Moor Ulft
19 Willard Gerritsen Uithoorn
20 Kees Barendregt Rhoon
21 Jan van der Tang Voorhout
22 René Heemskerk Berkel en Rodenrijs
23 Gerard Martens Oud-Beijerland
24 Pleun Stout Hendrik Ido Ambacht
25 Frans de Wit Zutphen
26 Henk Slings Alblasserdam
Nieuwelingen
Klas Deelnemer Woonplaats
1 Jordy Beuker Huizen
2 Jorrit Hermans Helmond
3 Rob van der Velde Wernhout
4 Jasper Ockeloen Dordrecht
5 Tommy Groffen Baarle Nassau
6 Andreas Ponten Veldhoven
7 Ferdi Gerritse Tiel
8 Mickey Kallenfels Breda
9 Wesley Kreder Zevenhuizen
10 Erik Berkhout Schipluiden
11 Arno Brinkhuis Zevenaar
12 Sander Kreder Zevenhuizen
13 Lars Groeneweg H.I. Ambacht
14 Steven Cranham Zwijndrecht
Vrouwen
Klas Deelneemster Woonplaats
1 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther
2 Britt Jochems Vianen
3 Katrien Aerts Merksplas Belgie
4 Monique van de Ree Willemstad
5 Angela van der Velde Wernhout
6 Leida Roelofs Uden
7 Cora Verhoeve Rotterdam
8 Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede
Junioren
Klas Deelnemer Woonplaats
1 Rik van IJzendoorn Tiel
2 Johim Ariesen Rhenen
3 Jan Verhaegh Deurne
4 Mark Broks St. Michielsgestel
5 Willem Schwaner Oploo
6 Mattijn Motshagen Nijkerk
7 Ivar Hartogs Amersfoort
8 Tijmen Pesselse Giessenburg
9 Geert van der Sanden Nuland
10 Djuri van Rijbroek Uden
11 Savié van Horik Lierop
12 Richard van Loon Baarle Nassau
13 Niels de Boo Nieuwegein
14 Rens Trommels Poortugaal
15 Niels Goossens Zundert
16 Jeroen Dekkers Lierop
17 Edwin Arts Overloon
18 Wout van Wijk Schipluiden
19 Dennis Kivits Vlijmen
20 Patrick van Berkel Groesbeek
21 Richard Frederiks Wijk bij Duurstede
22 Arjen van Dijk Hardinxveld-G’dam
23 Luuk van Vliet Mijdrecht
24 Alexander Boschaart Tiel
25 Andrew Cranham Zwijndrecht
Elite / Beloften
Klas Deelnemer Woonplaats
1 Roel van Houtum Netersel
2 Wilfred Veldkamp Woerden
3 Erik Verrijt Heeze
4 Frank Groenendaal Eerde
5 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch
6 Rikke Dijkxhoorn Rijswijk
7 Jerry Kallenfels Breda
8 Joeri Kouwenhoven Bleiswijk
9 Nard Louws Gilze
10 Marco Luyten Meerkerk
11 Michiel Jan van der Linde Ruinen
12 Piet Smits Hazerswoude
13 Bas de Bruin Uithoorn
14 Nard van der Sanden Nuland
15 Ries van der Sanden Nuland
16 Richard Visscher Zoetermeer
17 Edwin van Pinxteren Rosmalen
18 Frank Sikking Driebergen
19 Patrick de Laat Berlicum
20 Giancarlo Brand Oud-Beijerland
21 Rolf Brinkhuis Zevenaar
22 Jan Gerrit Klok Schiedam
23 Arnaud van Leest Oudenbosch
24 Randy Sint Nicolaas Dordrecht