18e Klokkenronde van Aarle-Rixtel
2e van Bavaria 3-daagse - 3 Juli 2003
Junioren
Aantal vertrokken: 32
Aantal afgeschreven: 6
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 25 Bram Wind Wijk bij Duurstede 1:23:47 13106
2 8 Rik Kavsek Landgraaf 13104
3 14 Harald Pudäns Landgraaf 1950/70
4 2 Leon Burger Mijdrecht 13145
5 24 Nard van der Sanden Nuland 13150
6 33 Ruud Beerten Budel-Schoot 13067
7 32 Luuk Metsemakers Neer 13220
8 27 Alain van der Velde Breda 13231
9 36 Joost van Haren Boxmeer 13103
10 10 Bram Koeken Zundert 13165
11 3 Sjoerd Commandeur Raamsdonk op 1 ronde 13036
12 28 Tim van der Zanden Reek 13385
13 4 Peter van Dijk Ter Aar 13078
14 30 Evert van Bergen Zundert 13163
15 35 Stijn Buermans Wouwse Plantage 13278
16 21 Jan Winkelmolen Ell 13136
17 6 Jan Hoeks Westerhoven 13065
18 20 Rob Zwekars Tilburg 13051
19 5 Rik Goofers Baarlo 13323
20 17 Mark Solberg Neerbeek 13057
21 12 Rob Looymans Geldrop 13157
22 37 Roel Jacobs Boxmeer 13100
23 23 Rik Jonkheijm Raamsdonksveer 13033
24 31 Maik van Ballekom Rosmalen 13151
Elite/Beloften
Aantal vertrokken: 44
Aantal afgeschreven: 19
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 66 Jurgen van Pelt Gerwen 1:50:26 1091
2 64 Robert c Lea Mertztown (USA) B0065819
3 36 Jos Verbist Liessel 5266
4 63 Kyle Wamsley Mertztown (USA) B0037157
5 65 Norbert Poels Blitterswijck 5009
6 28 Wouter Perry Swolgen 5030
7 30 Leon Rooyakkers Gerwen 1067
8 53 Marc van Grinsven Deurne 0:25 1244
9 58 Niels Hamers Weert 1061
10 1 Sander van Amerongen Rheden 5091
11 55 Thijs Jonker Uden 5205
12 17 Ferdi van Katwijk Oploo 1320
13 24 Martien Maton Bladel 1523
14 9 Wilant van Gils Schijndel 1094
15 23 Jean-Pierre Leijten Bladel 1034
16 27 Willem Pardoel Velddriel 5162
17 14 Remon van den Hout Rosmalen 1143
18 44 Bernt Hamers Schijndel 5071
19 11 Jeroen Hendriks Boxmeer 5416
20 54 Hans Bloks Helmond 5363
21 13 Ralf van Heugten Den Bosch 1332
22 7 John den Engelsman Nijwegen 1498
23 16 Jeroen Janssen Nijmegen 5351
24 34 Bart Spierings Berlicum 1041
25 38 Hans Vorselaars Tilburg 1065
26 45 Bas Hendriks Sint Anthonis 1315
27 37 Wilco Verwegen Volkel 1060
28 61 Michiel Hendriks Boxmeer 1445
29 47 Frank Kwanten Nuenen 5366
30 4 Dirk Brouwers Tegelen 5025
31 20 Ruud Kooijmans Beek en Donk 5448
32 5 Cees van Boekel Nuland 1516
33 29 Thomas Rabou Schijndel op 1 ronde 5163
34 22 Martin Kremer Renkum 1509
Algemeen Klassement (na rit 2)
Plaats Nr Renner Woonplaats Totaal Lic.nr
1 28 Wouter Perry Swolgen 50 5030
2 53 Marc van Grinsven Deurne 50 1244
3 30 Leon Rooijakkers Gerwen 44 1067
4 54 Hans Bloks Helmond 40 5363
5 58 Niels Hamers Weert 39 1061
6 1 Sander van Amerongen Rheden 37 5091
7 36 Jos Verbist Liessel 35 5266
8 55 Thijs Jonker Uden 34 5205
9 17 Ferdi van Katwijk Oploo 31 1320
10 24 Martien Maton Bladel 29 1523
11 9 Wilant van Gils Schijndel 28 1094
12 45 Bas Hendriks Sint Anthonis 26 1315
13 27 Willem Pardoel Velddriel 19 5162
14 51 Kurt Wouters Lommel (België) 19 BEL19770418
15 23 Jean-Pierre Leijten Bladel 19 1034
16 12 Joost van Hest 's Gravenmoer 17 1324
17 7 John den Engelsman Nijmegen 16 1498
18 16 Jeroen Janssen Nijmegen 15 5351
19 14 Remon van den Hout Rosmalen 14 1143
20 13 Ralf van Heugten Mierlo-Hout 13 1332
21 47 Frank Kwanten Nuenen 13 5366
22 44 Bernt Hamers Schijndel 13 5071
23 11 Jeroen Hendriks Boxmeer 12 5416
24 37 Wilco Verwegen Volkel 8 1060
25 29 Thomas Rabou Schijndel 8 5163
26 38 Hans Vorselaars Tilburg 8 1065
27 34 Bart Spierings Berlicum 8 1041
28 6 Jeroen Bouwman Den Bosch 7 1042
29 20 Ruud Kooijmans Beek en Donk 4 5448
30 22 Martin Kremer Renkum 4 1509
31 4 Dirk Brouwers Tegelen 4 5025
32 5 Cees van Boekel Nuland 4 1516
33 19 Twan Klijs Aalst-Waalre 0 1163
34 26 Teun van Overbruggen Helmond 0 5031
35 35 Martin Tobin Bladel (Australië) 0 790408
36 43 Frank van Grootel Bakel 0 5008
37 21 Dennis Koster Almelo 0 1236
38 3 Bart Brouwers Eindhoven 0 5024