NK Veldrijden 2012 Nieuwelingen

                           Uitslag Veldrit over 11 km

        Organisator: Stichting Wielercomité Huijbergen op 7 Januari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  39 Kalvenhaar, Rogier        Wierden                        27:42
  2  19 van Dijke, Koen           Baarle Nassau                  27:57     0:15
  3  27 Gulickx, Max              Eindhoven                      28:10     0:28
  4  21 Eenkhoorn, Pascal         Genemuiden                     28:38     0:56
  5  72 Wouters, Sieben           Zundert                        28:43     1:01
  6  36 Jakobsen, Fabio           Heukelum                       28:52     1:10
  7   4 Bakx, Kelvin              Bergen op Zoom                 29:10     1:28
  8  30 van der Heijden, Maik     Schaijk                        29:35     1:53
  9  41 van de Klundert, Pim      Woensdrecht                    29:43     2:01
 10  70 Wijkel, Tom               Exloo                          29:44     2:02
 11  32 Hockx, David              Oudewater                      29:50     2:08
 12  48 Olieslagers, Bob          Rijen                          29:51     2:09
 13  40 Kip, Vincent              Oldenzaal                      30:00     2:18
 14  46 Mengoulas, Alex           Almere                        z.t.
 15  13 van den Bos, Perry        Maasdijk                       30:05     2:23
 16  68 Welten, Bram              Moergestel                     30:14     2:32
 17  47 Nieuwenhuis, Joris        Zelhem                         30:19     2:37
 18  57 v.d. Stelt, Sjoerd        Numansdorp                     30:22     2:40
 19   6 Bartelen, Jurgen          Nispen                         30:24     2:42
 20   2 Ammerlaan, Feiko          Berkel en Rodenrijs            30:48     3:06
 21  14 Bouckaert, Thierry        Lisse                          30:55     3:13
 22  22 Floren, Wesley            Ossendrecht                    30:59     3:17
 23  58 Talen, Jordi              Spijkenisse                    31:03     3:21
 24   8 van Bennekom, Kevin       Culemborg                     z.t.
 25   7 Bekkers, Ruben            Tilburg                        31:07     3:25
 26  37 Janssen, Tim              Goes                          z.t.
 27  11 Boer, Erik                Wolphaartsdijk                 31:14     3:32
 28  20 van Dolleweerd, Tim       OSS                            31:15     3:33
 29  62 Verhees, Joep             Helmond                        31:17     3:35
 30  50 Pap, Jarno                Heino                          31:32     3:50
 31  34 Hoogendoorn, Michel       EDE                           z.t.
 32   1 Akkermans, Lars           Ossendrecht                    31:46     4:04
 33  49 Oost, Stijn               Emmer Compascuum               31:50     4:08
 34  12 Bone, Tommie              Luyksgestel                    31:59     4:17
 35  45 Martens, Thom             Zoetermeer                     32:05     4:23
 36  42 Kool, Thijs               Amersfoort                     32:08     4:26
 37  15 Bouwmans, Dylan           Gemert                         32:11     4:29
 38  28 de Haan, Jimme            Wageningen                    z.t.
 39  69 Wiggers, Per              Oldenzaal                      32:18     4:36
 40  63 Visser, Thomas            Drunen                         32:23     4:41
 41  66 Wagenmakers, Robbert      Assen                         z.t.
 42  61 Verberne, Yorick          Lierop                         32:43     5:01
 43  67 Weerman, Henk             Wolvega                        33:03     5:21
 44   5 Bartelen, Thomas          Nispen                         33:06     5:24
 45  53 Renders, Marijn           Nuenen                         33:19     5:37
 46  18 Dekker, Kelvin            Fluitenberg                    33:29     5:47
 47  17 Cornelisse, Mitchell      Amsterdam                     z.t.
 48  16 Celi, Abe                 Oosterhout                     33:45     6:03
 49  26 de Groot, Sam             Alem                           33:55     6:13
 50  60 van de Ven, Teun          Veldhoven                      34:00     6:18
 51  35 Hudepol, Nordin           Almelo                         34:34     6:52
 52  31 van Helvoirt, Nick        ERP                            34:57     7:15
 53  52 Remmerswaal, Olaf         Woerden                        35:13     7:31
 54  44 van der Lecq, Luc         Houten                         35:35     7:53
 55  55 van Steen, Michael        Alphen                         35:51     8:09
 56  43 Lathouwers, Ricardo       SON                           z.t.
 57  65 de Vries, Wytze           's-Graveland                   36:15     8:33
 58  24 de Geus, Thomas           Strijen                        37:18     9:36
 59  29 van der Ham, Mike         Lexmond                        37:57    10:15
 60  54 Schouten, Pim             Almelo                         38:17    10:35
 61  71 Withag, Tjardo            Beltrum                        38:36    10:54
 62  59 de Veer, Bart             Vreeland                        Op 1 Ronde
 63  51 Peer, Bart                Beuningen GLD              
 64   9 Berendse, Brendan         Purmerend                  
 65  33 van der Hoek, Jelmer      De Bilt                    
 66  38 Janssen, Max              Gieten                     
 67  25 de Goede, Ruben           Leiden                     

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 23.827 km/u