58e RONDE VAN OVERIJSSEL
Uitslag Rit in lijn over 201,7 km
UCI 1.2 Elite en Beloften te Rijssen - Holland op 1 Mei 2010
Organisatie: Stichting Wielerronde van Overijssel
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 7 Vissers, Job Skli - Shimano 4:46:17
2 181 Cappelle, Andy Verandas Willems z.t.
3 76 Smit, Dennis Metec LSE Cycling Team 4:46:32 0:15
4 1 van Hummel, Kenny Skli - Shimano z.t.
5 188 Vanlandschoot, James Verandas Willems z.t.
6 185 Renders, Sven Verandas Willems 4:46:45 0:28
7 187 Van Dijk, Stefan Verandas Willems z.t.
8 11 Ariesen, Johim Cycling Team Jo Piels z.t.
9 6 Veelers, Tom Skli - Shimano z.t.
10 25 te Brake, Remco van Vliet EBH Elshof z.t.
11 15 de Jonge, Maarten Cycling Team Jo Piels z.t.
12 197 Sybrandy, Wouter Sigma Sport-Specialized z.t.
13 2 Chaigneau, Robin Skli - Shimano z.t.
14 182 Cappelle, Dieter Verandas Willems z.t.
15 157 Strating, Gijs De Peddelaars-Jong&Laan z.t.
16 235 Kaupas, Vytautas Team Differdange z.t.
17 26 van Haaren, Bart van Vliet EBH Elshof z.t.
18 78 van Blanken, Mart Metec LSE Cycling Team z.t.
19 231 Dressler, Frank Team Differdange z.t.
20 14 de Haan, Sierk-Jan Cycling Team Jo Piels z.t.
21 81 Botman, Wim Mide Center-Ruiter WT z.t.
22 22 Pfingsten, Christoph van Vliet EBH Elshof z.t.
23 84 Hooghiemster, René Mide Center-Ruiter WT z.t.
24 145 Poelstra, Thijs OWC Oldenzaal z.t.
25 12 Bos, Marco Cycling Team Jo Piels 4:46:52 0:35
26 5 Docker, Mitchell Skli - Shimano z.t.
27 202 Janorschke, Grischa Tm Nutrixxion Sparkasse 4:47:17 1:00
28 62 Brus, Marco Line Lloyd Footwear Cycl z.t.
29 203 Mohs, Erik Tm Nutrixxion Sparkasse z.t.
30 18 van Ooijen, Cornelius Cycling Team Jo Piels z.t.
31 64 Jun, Lars Line Lloyd Footwear Cycl z.t.
32 222 Brammeier, Matt An Post Seaqn Kelly z.t.
33 27 Kouwenhoven, Sjoerd van Vliet EBH Elshof z.t.
34 23 Schoonbroodt, Bob van Vliet EBH Elshof z.t.
35 211 Comminette, Jean-Michel Colba-Mercury-Dourphone z.t.
36 172 Joanisse, Michael Canada z.t.
37 65 Kreder, Dennis Line Lloyd Footwear Cycl z.t.
38 75 Lenferink, Jasper Metec LSE Cycling Team z.t.
39 32 Kuiper, Bouke Koga-CreditForce-Ubbink z.t.
40 47 Stenekes, Steven Koopmans-Cube Cycl Team z.t.
41 48 Windt, Ramon Koopmans-Cube Cycl Team z.t.
42 13 de Beer, Pim Cycling Team Jo Piels z.t.
43 137 Luisman, Jordy Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
44 56 Lammertink, Maurits van Hemert-Jonge Renner z.t.
45 221 Borry, Kim An Post Seaqn Kelly z.t.
46 195 Richardson, Simon Sigma Sport-Specialized z.t.
47 128 Shimada, Makato ParkHotel Rooding CT z.t.
48 131 Boerrigter, Mathijs Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
49 82 Bruin, Ivor Mide Center-Ruiter WT z.t.
50 16 Relou, Tom Cycling Team Jo Piels z.t.
51 186 Van den Houte, Sven Verandas Willems z.t.
52 133 de Jonge, Richard Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
53 83 Fransen, Rick Mide Center-Ruiter WT z.t.
54 207 Sydlik, Ben Tm Nutrixxion Sparkasse z.t.
55 74 Kamphuis, Sebastiaan Metec LSE Cycling Team z.t.
56 227 Mc Nally, Mark An Post Seaqn Kelly z.t.
57 232 Drucker, Jempy Team Differdange z.t.
58 61 Asjes, Jelmer Line Lloyd Footwear Cycl z.t.
59 57 Luyt, Dennis van Hemert-Jonge Renner z.t.
60 105 Kweldam, Nick Kanjers voor Kanjers CT z.t.
61 4 Ji, Cheng Skli - Shimano z.t.
62 53 Boelen, Jeroen van Hemert-Jonge Renner z.t.
63 24 Stamsnijder, Bas van Vliet EBH Elshof 4:47:29 1:12
64 63 de Boer, Joris Line Lloyd Footwear Cycl 4:47:34 1:17
65 8 Wagner, Robert Skli - Shimano 4:47:36 1:19
66 191 Adams, Stephen Sigma Sport-Specialized 4:49:08 2:51
67 153 de Vries, Jurjen De Peddelaars-Jong&Laan z.t.
68 132 Braamhaar, Robin Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
69 58 van Diermen, Johnny van Hemert-Jonge Renner z.t.
70 154 Hulzebos, Barry De Peddelaars-Jong&Laan z.t.
71 151 Bovenhuis, Robert De Peddelaars-Jong&Laan z.t.
72 136 Janssen, Kees Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
73 138 Reimert, Toby Craft-Sensa RSE Cyc Team z.t.
74 122 de Waal, Roy ParkHotel Rooding CT z.t.
75 55 Dénis, Camiel van Hemert-Jonge Renner z.t.
76 54 de Kort, Bram van Hemert-Jonge Renner z.t.
77 155 Rijpma, Coen De Peddelaars-Jong&Laan z.t.
78 224 Debusschere, Maxim An Post Seaqn Kelly z.t.
79 143 Koelen, Joost OWC Oldenzaal z.t.
80 225 Lisabeth, Kenny An Post Seaqn Kelly z.t.
81 113 de Groot, Wouter Swabo Cycling Team z.t.
82 125 Meijers, Daan ParkHotel Rooding CT z.t.
83 85 Pronk, Jos Mide Center-Ruiter WT z.t.
84 38 Zijlstra, Sipke Koga-CreditForce-Ubbink z.t.
85 72 Hassink, Arne Metec LSE Cycling Team 4:50:38 4:21
86 77 Soepenberg, Ger Metec LSE Cycling Team z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.273 km/u