21e Omloop van Borsele - Nieuwelingen
Uitslag Omloop over 72 km
's-Heerenhoek op 1 Mei 2004
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 47 Schreurs, Maurice TWC Maaslandster 1 1:44:25
2 90 van Zandbeek, Ronan WV Schijndel 2 1:44:27 0:02
3 138 Chaigneau, Robin Jan van Arckel z.t.
4 37 Ligthart, Pim HRTC Hoorn z.t.
5 78 Vermeltfoort, Coen WRV De Peddelaars 1:44:30 0:05
6 139 Lindeman, Bert-Jan WV Meteoor-Assen-Roden z.t.
7 39 Bol, Jetse HRTC Hoorn z.t.
8 62 Spijkerman, Herman Distrikt Noord z.t.
9 108 Schreurs, Tim UWTC Uithoorn z.t.
10 40 Commandeur, Roel De Jonge Renner 1:44:47 0:22
11 13 Tielemans, Niek Team Brabant 2000 z.t.
12 46 Tijssen, Bart TWC Maaslandster 1 z.t.
13 120 van Veen, Jan Westland Wil Vooruit z.t.
14 11 Veldhuizen, Jonathan AXA Valleirenners z.t.
15 59 Aalders, Tim DRC De Mol z.t.
16 117 Vrolijk, Danny De Waardrenner 2 z.t.
17 67 van Blanken, Mart Oldenzaalse Wielerclub 1 z.t.
18 2 Stegink, Jelmer GWC de Adelaar z.t.
19 76 Atzori, Umberto WRV De Peddelaars z.t.
20 80 van Poppel, Boy TWC Pijnenburg z.t.
21 119 van Wijk, Wout Westland Wil Vooruit z.t.
22 26 Vermeulen, Jeff PRC Delta 2 z.t.
23 43 Sinnige, Bart BRC Kenmerland/W Frisia z.t.
24 22 Francois, Michel PRC Delta 1 z.t.
25 114 Spierings, Damiën De Waardrenner 1 z.t.
26 6 Sijm, Hugo WV Alcmaria Victrix z.t.
27 101 Kamsma, Marcel TrapMetLust/Dommelstreek z.t.
28 7 Bezemer, Thijs WV Avanti z.t.
29 118 Oosterlaken, Remco Westland Wil Vooruit z.t.
30 56 Wagenaar, Jaco ZRTC Theo Middelkamp 2 z.t.
31 21 van Horik, Savié RTC Buitenlust z.t.
32 61 Kamphuis, Milan Distrikt Noord z.t.
33 12 Janssens, Christopher AXA Valleirenners z.t.
34 72 Broenink, Thijs Oldenzaalse Wielerclub 2 z.t.
35 41 Kouters, Geert De Jonge Renner z.t.
36 29 Tapper, Jarno WSV Emmen z.t.
37 98 van Plateringen, Martin WV Het Stadion z.t.
38 100 Smit, Mark TrapMetLust/Dommelstreek z.t.
39 73 Hanegraaf, Junior Pedaalridders/Willebr WV z.t.
40 106 Andriessen, Dennis UWTC Uithoorn z.t.
41 10 Ariesen, Johim AXA Valleirenners z.t.
42 28 Bults, Michiel WSV Emmen z.t.
43 71 Hofsté, Jop Oldenzaalse Wielerclub 2 z.t.
44 88 van der Sanden, Geert WV Schijndel 2 z.t.
45 63 Huiting, Vincent Distrikt Noord z.t.
46 55 Dees, Tim ZRTC Theo Middelkamp 2 z.t.
47 25 Trommels, Rens PRC Delta 2 z.t.
48 141 de Vries, Berden WV Meteoor-Assen-Roden z.t.
49 83 Kelderman, Stefan GRTC Raalte z.t.
50 8 van der Pijl, Jasper WV Avanti z.t.
51 77 Limburg, Stefan WRV De Peddelaars z.t.
52 115 Aardoom, Björn-Jan De Waardrenner 2 z.t.
53 140 Hidding, Egbert WV Meteoor-Assen-Roden z.t.
54 127 Maas, Bart Distrikt Zuidwest z.t.
55 44 Blom, Niels BRC Kenmerland/W Frisia z.t.
56 102 Strik, Ramon TrapMetLust/Dommelstreek 1:44:55 0:30
57 5 Peetoom, Gerrit WV Alcmaria Victrix z.t.
58 111 Vrijmoed, Maurice Ulysses / Olympia z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.373 km/u