Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Margraten 2002 voor Junioren


                          Uitslag Omloop over 124 km

     Margraten-Cadier&Keer-Bemelen-'tRooth-Gasthuis-Sibbe op 7 Juli 2002

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    2 Paas, Maikel             TWC Maaslandster - A         3:09:38
  2   52 Bellemakers, Dirk        TWC de Kempen                3:09:52     0:14
  3   47 Reus, Kai                BRC Kennemerland              z.t.
  4   33 Langeveld, Sebastiaan    Cycling 2000 team Nijdam     3:10:09     0:31
  5   11 van Houts, Rudi          District ZO-Nederland         z.t.
  6   41 Timmer, Albert           HWV Hardenberg                z.t.
  7   45 Verstegen, Erik          WV de Jonge Renner            z.t.
  8   25 Vissers, Job             RTC Buitenlust               3:11:04     1:26
  9   31 Murk, Dion               Cycling 2000 team Nijdam     3:11:07     1:29
 10   44 den Hollander, Erwin     WV de Jonge Renner           3:11:35     1:57
 11   54 de Waal, Roy             TWC de Kempen                3:12:24     2:46
 12   92 Daling, Robin            WV Schijndel                 3:13:11     3:33
 13    4 Bouwens, Remco           TWC Maaslandster - B         3:13:14     3:36
 14   74 Kregel, Jeroen           WV de Stormvogels            3:13:21     3:43
 15   66 de Jonge, Maarten        OWC Oldenzaal                 z.t.
 16   16 de Blaauw, Niels         WV Assen Roden                z.t.
 17   85 Stajkovac, Bozidar       District Noord-Holland A      z.t.
 18    8 Kavsek, Rik              TWC Maaslandster - C          z.t.
 19   57 Weyers, Frank            WV de Maaskant                z.t.
 20   77 Roelofs, Theo            WV Uden                       z.t.
 21   29 Binnenpoorte, Erwin      CC '75 Nijverdal              z.t.
 22   12 Janssen, Jeroen          District ZO-Nederland         z.t.
 23   60 Vestjens, Maarten        WC Midden Limburg            3:13:27     3:49
 24   17 Guttink, Harald          WV Assen Roden                z.t.
 25   22 de Groot, Wouter         RTV de Bollenstreek           z.t.
 26   79 Nederlof, Rik            WTC Woerden                   z.t.
 27   18 Drent, Frans             WV Assen Roden                z.t.
 28    5 Franssen, Davy           TWC Maaslandster - B          z.t.
 29   88 Posthuma, Stein          WV 't Luchtschip              z.t.
 30    9 Raven, Roger             TWC Maaslandster - C          z.t.
 31   64 Mengels, Steven          OWC Oldenzaal                3:13:32     3:54
 32   50 Martens, Dennis          District Zuid-West            z.t.
 33   59 Pellemans, Frits         WC Midden Limburg             z.t.
 34   43 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner           3:14:02     4:24
 35    1 Cohnen, Robert           TWC Maaslandster - A          z.t.
 36   87 Mol, William             District Noord-Holland A     3:14:10     4:32
 37   73 Erkelens, Jaap           WV de Stormvogels             z.t.
 38   34 van de Meent, Eric       WV Ede                       3:14:13     4:35
 39   40 Luisman, Jordy           HWV Hardenberg                z.t.
 40   55 van den Akker, Roy       WV de Maaskant                z.t.
 41   15 Clevers, Sjors           District Limburg             3:14:15     4:37
 42   26 Vlemmings, Joost         RTC Buitenlust               3:14:20     4:42
 43   14 Winkelmolen, Jan         District Limburg             3:14:27     4:49
 44   51 Nooren, Martijn          District Zuid-West           3:14:38     5:00
 45   76 Arts, Jeroen             WV Uden                      3:14:56     5:18
 46   13 Nellen, Mark             District Limburg             3:15:09     5:31
 47   20 van Son, Marijn          Team Brabant 2002             z.t.
 48   94 Peetoom, Ivar            District Noord-Holland B     3:15:12     5:34
 49   56 van Haren, Joost         WV de Maaskant               3:15:15     5:37
 50   23 van Hage, Klaas          RTV de Bollenstreek          3:15:18     5:40
 51   36 de Jager, Gijs           WV Ede                       3:15:35     5:57
 52   83 van Lakerveld, Erik      LWV Swift                    3:15:39     6:01
 53   49 Huizenga, Jenning        District Zuid-West           3:16:22     6:44
 54   93 van der Sanden, Nard     WV Schijndel                  z.t.
 55   37 Andréa, Erik             ETP Zutphen comb.            3:16:25     6:47
 56   39 Pelgrim, Koen            ETP Zutphen comb.            3:16:33     6:55

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.234 km/u