Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Groningen - Münster


                       Uitslag Rit in lijn over 208,8 km

                       Wedstrijd datum: 23 Augustus 2002

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   52 Pollack, Olaf            Gerolsteiner - Saeco         4:12:31
  2  141 Radochla, Steffen        Team Coast                    z.t.
  3   73 McKenzie, David          iTeamNova                     z.t.
  4   34 Luppes, Marcel           AXA VvZ                       z.t.
  5   68 Kejval, Lubos            Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
  6   33 van Schalen, Paul        AXA VvZ                       z.t.
  7  152 Wojtas, Arkadius         Team Nürnberger               z.t.
  8   85 Skelde, Michael          EDS Fakta                     z.t.
  9  106 Poitschke, Enrico        Team Wiesenhof                z.t.
 10  116 Faruhn, Samuel           Team Lamonta-LTA              z.t.
 11  147 Morscher, Harald         Team Nürnberger               z.t.
 12  127 Traksel, Bobbie          Rabobank                      z.t.
 13  121 Boerman, Coen            Rabobank                      z.t.
 14  128 Pronk, Matthé            Rabobank                      z.t.
 15   71 Precechtel, Michal       Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
 16   70 Lademann, Christian      Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
 17  137 Adamsson, Stefan         Team Coast                    z.t.
 18   69 Laciak, Martin           Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
 19   31 van Steen, Martin        Van Hemert Groep              z.t.
 20   27 Boelen, Jeroen           Van Hemert Groep              z.t.
 21   91 Scheirlinckx, Bert       RDM Flanders                  z.t.
 22   40 van Elven, Daniël        AXA VvZ                       z.t.
 23   28 Jeurissen, Cees          Van Hemert Groep              z.t.
 24   99 Larsen, Kasper           Glud & Marstrand Horsens     4:12:38     0:07
 25   51 Wegmann, Christian       Gerolsteiner - Saeco         4:12:40     0:09
 26   50 Nitsche, Torsten         Gerolsteiner - Saeco         4:12:48     0:17
 27   98 Petersen, Jannik         Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 28   38 Stam, Danny              AXA VvZ                      4:13:11     0:40
 29  109 Müller, Martin           Team Wiesenhof               4:13:18     0:47
 30  138 Chantyr, Anton           Team Coast                   4:13:34     1:03
 31  140 Korff, André             Team Coast                    z.t.
 32  126 Sentjens, Roy            Rabobank                     4:15:08     2:37
 33   80 Guyton, Scott            iTeamNova                     z.t.
 34   11 de Vries, Roel           Nationale Selectie Ned B      z.t.
 35   25 Abakoumov, Igor          Van Hemert Groep              z.t.
 36    8 Vriend, Rudy             Nationale Selectie Ned A      z.t.
 37   56 Wegmann, Fabian          Gerolsteiner - Saeco          z.t.
 38  158 Cuppens, Tjarco          Comnet - Senges               z.t.
 39    3 Kil, Pelle               Nationale Selectie Ned A      z.t.
 40    9 Dénis, Camiel            Nationale Selectie Ned B      z.t.
 41   15 Dussel, Ronald           Nationale Selectie Ned B      z.t.
 42   94 Roodhooft, Christoph     RDM Flanders                  z.t.
 43    1 de Haan, Folkert         Nationale Selectie Ned A      z.t.
 44   13 de Haan, Sierk-Jan       Nationale Selectie Ned B      z.t.
 45   16 van Plateringen, Robert  Nationale Selectie Ned B      z.t.
 46  117 Jaecks, Henning          Team Lamonta-LTA              z.t.
 47   10 Lenferink, Jasper        Nationale Selectie Ned B      z.t.
 48   79 Harrigan, David          iTeamNova                     z.t.
 49  124 Mutsaars, Ronald         Rabobank                      z.t.
 50   57 Commeyne, Davy           Palmans Collstrop             z.t.
 51  133 Mutschler, Klaus         Team Cologne                  z.t.
 52  157 Wiese, Wolfram           Comnet - Senges               z.t.
 53   36 Vlijm, Mark              AXA VvZ                      4:15:11     2:40
 54  113 Biermann, Sven           Team Lamonta-LTA              z.t.
 55   23 Verbakel, Ruud           Vlaanderen T-interim          z.t.
 56   72 Trkal, Frantisek         Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
 57  122 Duijn, Marcel            Rabobank                      z.t.
 58   65 Bencik, Petr             Wüstenrot - ZVVZ              z.t.
 59   48 van der Pluijm, Robin    Bert Story Piels              z.t.
 60   97 Jespersen, Jan           Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 61   49 Ludewig, Jörg            Gerolsteiner - Saeco          z.t.
 62   12 Hagen, Kees              Nationale Selectie Ned B      z.t.
 63    6 Bos, Marco               Nationale Selectie Ned A      z.t.
 64   41 van Agtmaal, Peter       Bert Story Piels              z.t.
 65   37 de Jong, Jurgen          AXA VvZ                       z.t.
 66   81 Vestöl, Bjornar          EDS Fakta                     z.t.
 67   64 Vannoppen, Tom           Palmans Collstrop             z.t.
 68   17 Daelmans, Arne           Vlaanderen T-interim          z.t.
 69  108 Schulze, Andre           Team Wiesenhof                z.t.
 70   63 Van Dyck, Hendrik        Palmans Collstrop             z.t.
 71   86 Lochowski, Roberto       EDS Fakta                     z.t.
 72  105 Reuss, Jörn              Team Wiesenhof                z.t.
 73  151 Werner, Christian        Team Nürnberger               z.t.
 74  142 Urban, Malte             Team Coast                    z.t.
 75   89 Goncaras, Mindaugas      RDM Flanders                  z.t.
 76  119 Parinussa, Stefan        Team Lamonta-LTA              z.t.
 77   35 Dunning, Edwin           AXA VvZ                       z.t.
 78   93 McCauley, Gordon         RDM Flanders                  z.t.
 79  131 Glasner, Björn           Team Cologne                  z.t.
 80  115 Papstein, Björn          Team Lamonta-LTA              z.t.
 81  148 Pfannberger, Christian   Team Nürnberger               z.t.
 82  160 Schruff, Andreas         Comnet - Senges               z.t.
 83  100 Nielsen, Jacob           Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 84  136 Strauss, Jörg            Team Cologne                  z.t.
 85  155 Vogel, Karsten           Comnet - Senges               z.t.
 86  154 Meinke, Daniël           Comnet - Senges               z.t.
 87    2 Helmantel, Adriaan       Nationale Selectie Ned A      z.t.
 88  144 Wilhelms, Thorsten       Team Coast                    z.t.
 89  139 Christensen, Bekim       Team Coast                    z.t.
 90   32 van der Velden, Peter    Van Hemert Groep              z.t.
 91  135 Heule, Christian         Team Cologne                  z.t.
 92   47 van der Pluijm, Marvin   Bert Story Piels              z.t.
 93   83 Sonne, Morten            EDS Fakta                     z.t.
 94  107 Scholz, Timo             Team Wiesenhof                z.t.
 95  159 Roberts, Luke            Comnet - Senges               z.t.
 96   96 Indekeu, Nico            RDM Flanders                  z.t.
 97   26 Aerts, Ruud              Van Hemert Groep             4:15:35     3:04
 98   90 Engels, Marco            RDM Flanders                 4:15:37     3:06
 99   22 van Landschoot, James    Vlaanderen T-interim          z.t.
100   29 Smink, Juliën            Van Hemert Groep              z.t.
101   82 Johansen, Allan          EDS Fakta                     z.t.
102  153 Ganser, Stefan           Comnet - Senges               z.t.
103  123 Groenendaal, Richard     Rabobank                      z.t.
104   74 Drew, Jamie              iTeamNova                     z.t.
105  110 Gates, Nick              Team Wiesenhof                z.t.
106   43 Cordes, Tom              Bert Story Piels              z.t.
107   39 Hordijk, Jan             AXA VvZ                       z.t.
108  118 Minow, Benjamin          Team Lamonta-LTA              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 49.613 km/u


                   Premiesprint Klassement gem. Stadskanaal

                      Stadskanaal - Rütenbrock - Münster

Kls Deelnr Naam                      Punten

  1    70  Lademann, Christian           6
  2    79  Harrigan, David               3
  3   140  Korff, André                  2
  4    51  Wegmann, Christian            2
  5   128  Pronk, Matthé                 2
  6   106  Poitschke, Enrico             2
  7    89  Goncaras, Mindaugas           1


Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp