Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e Omloop der GROENE GEMEENTE HEUSDEN


                    Grote Prijs BOVIA BOUW op 14 Juli 2002
                           MASTERCOUP veteranen 2002

                        Uitslag Rit in lijn over 101,7 km

Categorie: A  Veteranen 40+

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1   65 van Duyvenbode, Ton      Noordwijk                    2:28:09
  3    2 Tettelaar, Jacco         Team Brabant 2000 A          2:28:38     0:29
  4   33 Gevers, Eddy             WV Schijndel                  z.t.
  7   11 Kralt, Piet              RTV de Bollenstreek          2:28:49     0:40
  9   26 Joosten, Theo            HSN de Kampioen               z.t.
 10   24 Verhagen, Barend         WTC Woerden A                 z.t.
 11   10 Vernooy, Kees            RTV de Bollenstreek           z.t.
 13    9 van Eijk, Ton            RTV de Bollenstreek           z.t.
 14   22 Kolfschoten, Chris       WTC Woerden A                 z.t.
 15   14 van Dalen, Dik           De Stofwolk Eibergen A        z.t.
 18   80 van Kessel, Rini         Deurne                        z.t.
 19   29 van Diermen, Arie        WV Eemland                    z.t.
 22   21 Lobregt, Aart            WTC Woerden A                 z.t.
 23   81 Langenberg, Andre        Ossendrecht                   z.t.
 25    4 van Tuijl, Gijs          Team Brabant 2000 A           z.t.
 26   78 de Vink, Aart            Aalsmeer                      z.t.
 28   12 Kret, Rien               RTV de Bollenstreek           z.t.
 29   62 Buying, Gerard           Rotterdam                    2:29:07     0:58
 30   74 Nugteren, Gerard         Amsterdam                    2:31:46     3:37
 34   72 de Nekker, Tony          Noordwolde                    z.t.
 35   18 de Jong, Herman          WV Het Stadion                z.t.
 38   76 van Ooij, Willard        Linschoten                    z.t.
 40   83 Vermazen, Henri          Haaften                       z.t.
 42   17 van Dijk, Arnold         WV Het Stadion                z.t.
 43   82 Lensen, Jack             Oostrum                      2:31:51     3:42
 44   19 Klijn, Frans             WV Het Stadion                z.t.
 45   66 de Heij, Jantje          Rijswijk                      z.t.
 46   64 van der Does, Koos       Wilnis                        z.t.
 49   35 Spierings, Gerard        WV Schijndel                 2:32:16     4:07
 50    1 Paymans, Frank           Team Brabant 2000 A          2:32:35     4:26
 51   16 Rijks, Bert              De Stofwolk Eibergen A       2:33:03     4:54
 52   15 Vieberink, Rob           De Stofwolk Eibergen A        z.t.
 53   61 Janmaat, Roland          Amersfoort                   2:43:05    14:56
 54   68 Janmaat, Roland          Amersfoort                    z.t.
 55   32 Veenstra, Meinte         WV Eemland                    z.t.
 59    3 Verheijden, Frans        Team Brabant 2000 A           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.188 km/u


                      Uitslag Rit in lijn over 101,7 km

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  2  125 Nederlof, Gijs           WTC Woerden B                2:28:35
  5  153 Smit, Ron                Haarlem                      2:28:49     0:14
  6  123 van Kessel, Jac          Team Brabant 2000 B           z.t.
  8  121 de Haas, Piet            Team Brabant 2000 B           z.t.
 12  156 van Trigt, Rhett         Hoogersmilde                  z.t.
 16  131 de Kinkelder, Fred       De Stofwolk Eibergen B        z.t.
 17  139 Brander, Jan             Beetsterzwaag                 z.t.
 20  138 Baas, Cor                Ouderkerk a/d Amstel          z.t.
 21  141 van den Dries, Ton       Purmerend                     z.t.
 24  137 van Anrooij, Leo         's-Hertogenbosch              z.t.
 27  122 van Bavel, Hans          Team Brabant 2000 B           z.t.
 31  145 Gijsbers, Tonnie         Helmond                      2:31:46     3:11
 32  146 Hoeksma, Gosse           Wolvega                       z.t.
 33  119 van Dam, Tonny           WV de IJsselstreek            z.t.
 36  154 Stubij, Ton              Wolvega                       z.t.
 37  144 Goudswaard, Lex          Houten                        z.t.
 39  126 Hoevers, Henny           WTC Woerden B                 z.t.
 41  152 Portegies, Joop          Heemstede                     z.t.
 47  151 Nijkamp, Herman          Rijssen                      2:32:02     3:27
 48  118 Groenewege, Gerrit-Jan   WV de IJsselstreek           2:32:09     3:34
 56  128 Bos, Govert              WTC Woerden B                2:43:05    14:30
 57  158 de Vré, Paul             Hooglanderveen                z.t.
 58  129 Polak, Anton             De Stofwolk Eibergen B        z.t.
 60  157 Verheij, Ton             Arnhem                        z.t.
 61  117 Hamstra, Jan             WV de IJsselstreek            z.t.
 62  159 Wildschut, Cees          Zeewolde                      z.t.
 63  149 Kessels, Piet            Boekel                        z.t.
 64  132 Detz, Hans               De Stofwolk Eibergen B        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.068 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders