Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van St. Geertruid 2002 Nwl


                        Uitslag Rit in lijn over 77 km

                   Omloop voor Nieuwelingen op 9 Juni 2002

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 Kusters, Yvo             TWC Maaslandster A           1:58:18
  2   63 van Ooijen, Cornelius    GRC Jan van Arckel            z.t.
  3  148 Wierstra, Frank          Individueel                  1:58:31     0:13
  4   35 Muller, Jordi            RTV de Bollenstreek          1:58:32     0:14
  5   64 Commandeur, Sjoerd       De Jonge Renner               z.t.
  6   75 Rentmeester, Niek        Theo Middelkamp               z.t.
  7   19 Buist, Jeffrey           WV Assen-Roden                z.t.
  8   67 van der Putten, Mike     HSV de Kampioen              1:58:33     0:15
  9  119 van Amerongen, Thijs     de Stofwolk                   z.t.
 10   32 van der Kooi, Ben        WV Breda Knooppunt B          z.t.
 11   58 de Kip, Sander           HRTC Hoorn                    z.t.
 12  130 Dijkxhoorn, Rikke        Westland Wil Vooruit          z.t.
 13  150 Koot, Arnoud             Individueel                   z.t.
 14   95 Bekkers, Frederik        TWV de Peddelaars Aalten     1:58:34     0:16
 15   62 Wallaard, Freek          GRC Jan van Arckel            z.t.
 16   47 Boerlage, Sebastiaan     PRC Delta                     z.t.
 17  107 Ruitenbeek, Manman       WV Schijndel                  z.t.
 18  122 Kreder, Michel           LWV Swift                     z.t.
 19   69 Luyt, Dennis             HSV de Kampioen               z.t.
 20  123 Berk, Robert             LWV Swift                    1:58:35     0:17
 21  103 Horst, Menno             Sanders WSV Emmen             z.t.
 22  116 Wassenaar, Hessel        WV Het Stadion                z.t.
 23   45 Brok, Daniël             CC 75 Nijverdal               z.t.
 24   16 Kos, Patrick             WV Alcmaria Victrix          1:58:36     0:18
 25   80 Brand, Giancarlo         DRC de Mol                    z.t.
 26    3 Solberg, Mark            TWC Maaslandster A            z.t.
 27  127 Mikkers, Jan             WV Uden                       z.t.
 28  110 Rijntjes, Daan           RWV de Spartaan A             z.t.
 29   28 de Bruijn, Stijn         WV Breda Knooppunt A          z.t.
 30   94 Gesink, Robert           TWV de Peddelaars Aalten      z.t.
 31   18 Pronk, Leander           WV Alcmaria Victrix           z.t.
 32   38 Liebe, Enrico            RTC Buitenlust A             1:58:37     0:19
 33   44 Kleinjan, Giel           CC 75 Nijverdal              1:58:38     0:20
 34   89 van Nuil, Hidde          WV Olympia Heerenveen         z.t.
 35   14 Sonneveldt, Michael      RWC Ahoy                      z.t.
 36  100 Bisschop, Jelle          WRV de Peddelaars Hoogev     1:58:40     0:22
 37   98 van Rijswijk, Jamie      TWC Pijnenburg               1:58:41     0:23
 38  109 van Winden, Bob          RWV de Spartaan A            1:58:42     0:24
 39  115 van der Zwet, Arno       WV Het Stadion                z.t.
 40   33 van der Velde, Ricardo   WV Breda Knooppunt B         1:58:43     0:25
 41   90 Verschoor, Jochem        WV Olympia Heerenveen         z.t.
 42  105 Slim, Martin             Sanders WSV Emmen             z.t.
 43   46 Zuidmeer, Johan          PRC Delta                    1:58:44     0:26
 44   66 van Hamont, Maarten      De Jonge Renner              1:58:45     0:27
 45   37 Verhaegh, Jan            RTC Buitenlust A              z.t.
 46  101 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars Hoogev      z.t.
 47  118 van Dalen, Bas           de Stofwolk                   z.t.
 48   53 Terpstra, Mike           DTS Zaandam                   z.t.
 49   22 Ruijgh, Rob              WCL Bergklimmers              z.t.
 50  139 van den Biggelaar,Gerber RSC de Zuidwesthoek          1:58:52     0:34
 51   31 Kallenfels, Jerry        WV Breda Knooppunt B          z.t.
 52    2 Franssen, Erwin          TWC Maaslandster A            z.t.
 53   17 Oudhuis, Bryan           WV Alcmaria Victrix           z.t.
 54   13 Stuijt, Raoul            RWC Ahoy                     1:58:57     0:39
 55   41 de Beer, Pim             RTC Buitenlust B              z.t.
 56   56 Schutte, Kevin           RC de Hoekse Renners          z.t.
 57   60 Berghouwer, Robin        HRTC Hoorn                    z.t.
 58  147 van IJzendoorn, Rik      Individueel                   z.t.
 59   50 Schout, Luc              WV de Dommelstreek           1:59:03     0:45
 60   71 Beerten, Ruud            TWC de Kempen                 z.t.
 61  143 Moorman, Remko           AWV de Zwaluwen               z.t.
 62   54 Bakker, Joei             DTS Zaandam                   z.t.
 63  128 van Rijbroek, Djuri      WV Uden                      1:59:07     0:49
 64   99 Zwekars, Rob             TWC Pijnenburg                z.t.
 65  112 Oudshoorn, Robbie        RWV de Spartaan B             z.t.
 66   21 Timmer, Paul             WV Assen-Roden                z.t.
 67   40 Poels, Wout              RTC Buitenlust B              z.t.
 68    8 Fürst, Glenn             TWC Maaslandster C            z.t.
 69   87 Meijer, Mark             Oldenzaalse Wielerclub B      z.t.
 70  125 Pennings, Floris         Trap met Lust                 z.t.
 71   74 Wijnstra, Jacob          Theo Middelkamp               z.t.
 72   79 Bijnagte, Jeroen         DRC de Mol                    z.t.
 73  140 Buermans, Stijn          RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 74    4 Beekelaar, Maickel       TWC Maaslandster B            z.t.
 75   70 Hoeks, Jan               TWC de Kempen                 z.t.
 76   93 Lems, Michael            RRC de Pedaalridders Rot      z.t.
 77   42 Verhaegh, Harm           RTC Buitenlust B              z.t.
 78  108 Broks, John              WV Schijndel                  z.t.
 79  136 Nederlof, Tim            WTC Woerden                   z.t.
 80  120 Sikking, Frank           de Stofwolk                   z.t.
 81  104 Naber, Arent             Sanders WSV Emmen             z.t.
 82  117 van Plateringen, Herbert WV Het Stadion                z.t.
 83   55 de Baat, Arjen           RC de Hoekse Renners          z.t.
 84   81 Sint Nicolaas, Randy     DRC de Mol                    z.t.
 85   83 Boermans, Daan           Oldenzaalse Wielerclub A      z.t.
 86  106 van Ballekom, Maik       WV Schijndel                  z.t.
 87    7 Bouwens, Ralph           TWC Maaslandster C            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.053 km/u