Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Borsele 2002 - Junior Dames


                        Uitslag Rit in lijn over 72 km

                        Wedstrijd datum: 28 April 2002
               Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   10 de Goede, Suzanne        Zoeterwoude                  1:59:28
  2   40 Markerink, Loes          Raalte                        z.t.
  3   34 Vierling, Miranda        Den Haag                      z.t.
  4   23 Pirard, Christa          Sprundel                     1:59:30     0:02
  5    7 Duin, Sandra             Alkmaar                      2:00:35     1:07
  6   29 Spijkerman, Marjon       St. Nicolaasga               2:01:12     1:44
  7   42 Peeters, Sara            Belgie                       2:06:33     7:05
  8   25 Profijt, Marije          Hoogeveen                     z.t.
  9   20 van Katwijk, Nathalie    Oploo                         z.t.
 10   21 Kortekaas, Esther        Voorhout                      z.t.
 11    5 Boskamp, Joan            Roden                         z.t.
 12   22 Kuiper, Suzanne          Emmen                        2:11:12    11:44
 13   38 Dirkx, Linda             Reusel                       2:11:23    11:55
 14   12 Groenenveld, Kornelia    Oppenhuizen                  2:11:40    12:12
 15   15 Hartogs, Imke            Amersfoort                    z.t.
 16    1 van den Ackerveken,Ellen Reusel                        z.t.
 17   36 Bogers, Bianca           Prinsenbeek                   z.t.
 18   13 Hartholt, Lysbert        Kollumerzwaag                 z.t.
 19   28 Schuurmans, Sjoukje      Warstiens/Wergea             2:11:44    12:16
 20    4 Blaas, DaniŽlle          Zaandam                      2:12:09    12:41
 21   31 Slappendel, Iris         Ouderkerk a/d IJssel         2:12:47    13:19
 22   11 Groen, Chantal           Venray                       2:12:58    13:30
 23   19 Kassing, Esther          Almere                       2:13:44    14:16
 24   37 Laurijssen, Monique      Gilze                        2:14:47    15:19
 25    2 Bax, Melissa             Mierlo                        z.t.
 26   43 van Asseldonk, Carolien  Mariaheide                    z.t.
 27   33 Veen, Linda              Amsterdam                    2:15:13    15:45
 28   14 Hartman, Simone          Hoogeveen                    2:15:19    15:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.161 km/u