Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Borsele 2002 - Junioren


                       Uitslag Rit in lijn over 120 km

                        Wedstrijd datum: 28 April 2002
               Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    9 Zijlstra, Sipke          District Noord               2:57:19
  2  100 van Leijen, Joost        Tempo Veldhoven              2:57:52     0:33
  3   63 van Kessel, Egon         WV Het Luchtschip            3:00:17     2:58
  4   13 Nagelhout, Berry         District Oost                3:02:03     4:44
  5   38 Lamberts, Marcel         Jan Van Arckel                z.t.
  6   72 Rentmeester, Ruud        ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
  7   44 Timmermans, Hans         WV Breda Knooppunt A          z.t.
  8   85 Langeveld, Sebastiaan    Nijdam / Bloks B              z.t.
  9   53 de Jong, Gideon          WV De Jonge Renner A         3:02:14     4:55
 10   94 Daling, Robin            WV Schijndel                 3:06:29     9:10
 11   14 Kelder, Jesper           District Oost                 z.t.
 12   52 den Hollander, Erwin     WV De Jonge Renner A          z.t.
 13   34 de Boer, Menno           WV Alcmaria Victrix B        3:06:32     9:13
 14   68 Kavsek, Rik              TWC Maaslandster B           3:07:54    10:35
 15  103 Spring in 't Veld, Joost UWTC Uithoorn A               z.t.
 16   19 Krans, Bert              WV Drachten A                3:08:50    11:31
 17   92 de Jonge, Maarten        OWC Oldenzaal B              3:08:52    11:33
 18  116 Botman, Wim              DTS Zaandam                  3:08:56    11:37
 19   96 Heijkants, Stefan        WV Schijndel                  z.t.
 20   20 Dalmolen, Simon          WV Drachten A                3:08:58    11:39
 21   84 Huizinga, Stefan         Nijdam / Bloks A             3:09:12    11:53
 22    7 Drent, Frans             District Noord               3:09:41    12:22
 23   71 Lugtenburg, Wouter       ZRTC Theo Middelkamp A       3:09:44    12:25
 24   51 Konijnenburg, Paul       PRC Delta                    3:10:33    13:14
 25   17 van IJzendoorn, Eddy     District ZO Nederland        3:10:54    13:35
 26   87 van Loon, Patrick        Nijdam / Bloks B             3:11:21    14:02
 27   73 Mosselman, Arjen         ZRTC Theo Middelkamp B       3:11:31    14:12
 28   55 van Herp, Matthieu       WV De Jonge Renner B         3:26:31    29:12
 29   95 Boom, Lars               WV Schijndel                  z.t.
 30  109 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 31   97 Sevens, Coen             Het Snelle Wiel               z.t.
 32   47 Braspennincx, Tonnie     WV Breda Knooppunt B          z.t.
 33   93 Horck, Jeroen            OWC Oldenzaal B               z.t.
 34   91 Strohm, Frank            OWC Oldenzaal B               z.t.
 35   15 Timmer, Albert           District Oost                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.605 km/u