Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour Arjaan de Schipper Trofee 2002


                       Uitslag Rit in lijn over 196,6 km

                        Wedstrijd datum: 20 April 2002
               Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   41 Fabian, Cancellara       Mapei - Quick Step (I)       4:12:21
  2   40 Omloop, Geert            Palmans - Collstrop (B)      4:12:27     0:06
  3   17 Dekkers, Hans            Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
  4    8 Cornelissen, Bjorn       Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
  5   31 van Steen, Martin        Van Hemert Groep (NL)         z.t.
  6   36 Daelman, Danny           Palmans - Collstrop (B)       z.t.
  7   43 Davis, Allan             Mapei - Quick Step (I)        z.t.
  8   80 de Kok, Walter           CT Tegeltoko (NL)             z.t.
  9   46 Petrov, Evgeni           Mapei - Quick Step (I)        z.t.
 10   58 Farenhout, Arthur        Dermar - Concorde (B)         z.t.
 11   76 Kornegoor, Arne          CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 12  152 Sullivan, Jean           WT Nijdam/Blok (NL)           z.t.
 13   38 Roesems, Bert            Palmans - Collstrop (B)      4:12:50     0:29
 14  140 Nijland, Maarten         Rietveld/WTC team (NL)       4:12:53     0:32
 15  185 Hansen, Jimmy            Team Bornholm (DK)            z.t.
 16  169 Wallaard, Arno           Domo - Fram Frites (B)        z.t.
 17   34 Baeyens, Dany            Palmans - Collstrop (B)       z.t.
 18   54 McKenzie, David          Iteam - Nova (AUS)           4:13:03     0:42
 19  170 De Fauw, Dimitri         Domo - Fram Frites (B)       4:13:33     1:12
 20    6 Vlijm, Mark              Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
 21   33 Becker, Max              Palmans - Collstrop (B)       z.t.
 22   39 Vanderaerden, Gert       Palmans - Collstrop (B)       z.t.
 23  198 Zinn, Enrico             KED - Bianchi Team (D)        z.t.
 24   44 Eisel, Bernhard          Mapei - Quick Step (I)        z.t.
 25  172 Blanchy, Michael         Domo - Fram Frites (B)        z.t.
 26   79 Waaijer, Bas             CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 27   60 Goncaras, Mindaugas      Dermar - Concorde (B)         z.t.
 28   29 Smink, Juliën            Van Hemert Groep (NL)         z.t.
 29   13 van der Pluijm, Robin    Bert Story - Piels (NL)       z.t.
 30  157 Raadtgever, Dennis       WV Breda/Knooppunt (NL)       z.t.
 31   82 Vriend, Rudy             Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
 32   66 Magnell, Sterling        USA National Team (USA)       z.t.
 33  173 Bullen, Dirk             Domo - Fram Frites (B)        z.t.
 34    3 van Elven, Daniël        Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
 35   18 Hutten, Luuc             Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 36   19 van Hummel, Kenny        Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 37  179 Shpilevski, Boris        RO St Petersbourg (RUS)       z.t.
 38  183 Lazarev, Serguei         RO St Petersbourg (RUS)       z.t.
 39   61 Hoedemakers, Berry       Dermar - Concorde (B)         z.t.
 40  175 Pauwels, Claude          Domo - Fram Frites (B)        z.t.
 41   84 Slabbekoorn, Richard     Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
 42   75 Beima, Marcel            CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 43  127 Raadtgever, Raymond      Modderkolk/Groenewoud(NL      z.t.
 44  186 Froberg, Lasse           Team Bornholm (DK)            z.t.
 45   73 van Dulmen, Frank        CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 46   35 de Smet, Andy            Palmans - Collstrop (B)       z.t.
 47  141 Kompier, Edwin           Rietveld/WTC team (NL)        z.t.
 48   56 Perras, Dominique        Iteam - Nova (AUS)            z.t.
 49  177 Chtchebeline, Alexei     RO St Petersbourg (RUS)       z.t.
 50  200 Steiner, Sven            KED - Bianchi Team (D)        z.t.
 51   45 Ceca, Pavel              Mapei - Quick Step (I)        z.t.
 52  149 Brown, Nic               WT Nijdam/Blok (NL)           z.t.
 53  156 Zijlmans, Ruud           WV Breda/Knooppunt (NL)       z.t.
 54  132 Franse, Francois         WillebrordWilVooruit(NL)      z.t.
 55  114 Gelens, Erwin            Hoekse Renners (NL)           z.t.
 56  178 Klyuev, Konstantin       RO St Petersbourg (RUS)       z.t.
 57   37 de Meester, Hans         Palmans - Collstrop (B)       z.t.
 58   48 Willems, Frederik        Mapei - Quick Step (I)        z.t.
 59  182 Belov, Stanislav         RO St Petersbourg (RUS)       z.t.
 60  129 Koole, Rob               WillebrordWilVooruit(NL)      z.t.
 61  147 Clarke, Nathan           WT Nijdam/Blok (NL)           z.t.
 62  150 Manion, Caleb            WT Nijdam/Blok (NL)           z.t.
 63    9 v.d. Burg, Germ          Bert Story - Piels (NL)      4:13:46     1:25
 64   27 Lust, Martijn            Van Hemert Groep (NL)         z.t.
 65   12 van der Pluijm, Marvin   Bert Story - Piels (NL)       z.t.
 66   32 van der Velden, Peter    Van Hemert Groep (NL)         z.t.
 67   11 Verstraten, Jean-Pierre  Bert Story - Piels (NL)      4:13:52     1:31
 68   59 van Schalen, Paul        Dermar - Concorde (B)        4:13:57     1:36
 69  148 van Ast, Jacky           WT Nijdam/Blok (NL)          4:14:21     2:00
 70   14 Loos, Coen               Bert Story - Piels (NL)       z.t.
 71  116 Hagedoorn, Eric-Jan      Hoekse Renners (NL)           z.t.
 72   74 Helmink, Jacco           CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 73   24 de Kort, Koen            Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 74   23 Weening, Pieter          Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 75   78 Schür, Ronald            CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 76   77 Krol, Bastiaan           CT Tegeltoko (NL)             z.t.
 77   83 Delen, Matthijs          Van Vliet - Gazelle (NL)     4:15:04     2:43
 78  133 van Eekelen, Erwin       WillebrordWilVooruit(NL)      z.t.
 79  126 Curvers, Roy             Modderkolk/Groenewoud(NL     4:15:14     2:53
 80   16 Westra, Jan-Hendrik      Bert Story - Piels (NL)      4:15:22     3:01
 81   65 Fitzgerald, Mark         USA National Team (USA)       z.t.
 82   68 Steinbrecher, William    USA National Team (USA)       z.t.
 83   20 Möhlmann, Peter          Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 84   21 Scheuneman, Niels        Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
 85    2 Dunning, Edwin           Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
 86    7 de Jong, Jurgen          Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
 87   88 Stougje, Martijn         Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
 88    1 Mikli, Peep              Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
 89   15 Slager, Stefan           Bert Story - Piels (NL)       z.t.
 90   98 Bronkhorst, Harm         HSK Trias/Witte Kruis(NL      z.t.
 91  199 Schewe, Denny            KED - Bianchi Team (D)        z.t.
 92  151 Totte, Martin            WT Nijdam/Blok (NL)           z.t.
 93  154 Simons, Martijn          WV Breda/Knooppunt (NL)       z.t.
 94   87 van de Reep, Gerben      Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
 95   81 de Crom, Eric            Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
 96   89 Baars, Bart              Wilton Cycling Team (NL)      z.t.
 97  115 Klijnhout, Gerhard       Hoekse Renners (NL)           z.t.
 98  176 Uytterhoeven, Pieter     Domo - Fram Frites (B)        z.t.
 99   53 Wilson, Trent            Iteam - Nova (AUS)            z.t.
100   22 Sutherland, Rory         Rabobank Espoirs (NL)         z.t.
101   42 Rogers, Michael          Mapei - Quick Step (I)        z.t.
102   90 Gorter, Heerko           Wilton Cycling Team (NL)      z.t.
103   91 Fictoor, David           Wilton Cycling Team (NL)      z.t.
104  194 Wachter, Bernhard        KED - Bianchi Team (D)        z.t.
105   50 Drew, Jamie Peter        Iteam - Nova (AUS)           4:16:36     4:15
106  138 van Gils, Wilant         Rietveld/WTC team (NL)        z.t.
107   86 van Melis, Angelo        Van Vliet - Gazelle (NL)      z.t.
108   57 Farenhout, Edward        Dermar - Concorde (B)         z.t.
109    5 Hordijk, Jan             Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
110   72 Fetty, Jacob             USA National Team (USA)       z.t.
111    4 den Braber, John         Axa Cycling Team/VVZ (NL      z.t.
112  189 Frederiksen, Lars        Team Bornholm (DK)            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.745 km/u