Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

EPZ Klassieker 2002 Sportklasse A


                       Uitslag Rit in lijn over 120 km

                           Borssele op 13 April 2002

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   63 Jonkman, Iwan            Maassluis                    2:55:57
  2  153 van Schoonhoven, Maas    Ede                           z.t.
  3   51 Tettelaar, Jacco         Maarssluis                   2:56:03     0:06
  4    8 van de Klooster, Johnny  Lewedorp                      z.t.
  5   98 Nieuwerth, Erik          Lekkerkerk                    z.t.
  6  195 Woestenberg, Peter       St.Willebrord                2:56:07     0:10
  7    3 Geys, Wilfried           Kwadendamme                  2:56:10     0:13
  8   93 Koppers, Robert          Den Haag                     2:56:12     0:15
  9  109 Matinheikki, Jussi       Den Haag                     2:57:10     1:13
 10   66 Hermans, Axel            Bergschenhoek                 z.t.
 11  163 Roos, Ronald             Zoetermeer                   2:58:12     2:15
 12   46 Van Loon, Cornelis       Hoogerheide                  2:58:15     2:18
 13   70 Kuijvenhoven, Marco      Naaldwijk                     z.t.
 14   86 Huenders, Dennis         Almere                       2:58:19     2:22
 15   81 Veldkamp, Wilfred        Woerden                       z.t.
 16   85 Huenders, Levinus        Almere                       2:58:29     2:32
 17  175 de Baat, Matti           Nieuw Vossemeer              2:58:40     2:43
 18   45 van Est, Pierre          Fijnaart                     2:59:42     3:45
 19   59 Pemen, Johan             Rijsbergen                    z.t.
 20   57 van Meer, Edgar          Roosendaal                   3:00:54     4:57
 21  147 Vereecken, Eric          Hulst                        3:01:05     5:08
 22   76 Stijns, Ron              Bunde                         z.t.
 23  116 Schouten, Martin         Vlaardingen                   z.t.
 24   14 van de Vijver, Patrick   Veldhoven                    3:01:15     5:18
 25  129 Bergman, Niels           Groningen                    3:02:36     6:39
 26  186 van Keimpema, Bart       Rijen                         z.t.
 27   97 Hendriks, Matthieu       Krimpen a/d Lek              3:02:44     6:47
 28   31 van der Lee, René        Haarlem                       z.t.
 29  194 Knol, Anne               Emmen                         z.t.
 30  151 Hulshof, Folkwin         Utrecht                      3:02:59     7:02
 31  123 Tromp, Johan             Giessenburg                  3:03:17     7:20
 32    5 Veerhoek, Kees           Wemeldinge                   3:04:05     8:08
 33  165 Tijhof, Berry            Geldrop                       z.t.
 34  171 Aarts, Mark              Kruiningen                   3:04:08     8:11
 35   32 Koot, John               Beverwijk                    3:04:11     8:14
 36   94 Hack, Patrick-Dirk       Pijnacker                    3:04:13     8:16
 37   13 Schoon, Arnold           Best                         3:04:17     8:20
 38  122 Baars, Gijsbert          Leerdam                       z.t.
 39   91 van der Meiden, Dennis   Den Haag                     3:04:36     8:39

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.921 km/u