Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

EPZ Klassieker 2002 voor Veteranen


                        Uitslag Rit in lijn over 90 km

                     Borssele - Borssele op 13 April 2002
               Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   94 van Oirschot, Marius     Best                         2:14:30
  2   57 Gieske, Ton              Haarlem                       z.t.
  3   44 Gevers, Eddy             Schijndel                     z.t.
  4   77 van Hoeijen, Jeroen      Amsterdam                    2:14:33     0:03
  5  119 Kuijpers, Henri          Schijndel                     z.t.
  6   16 Nederlof, Gijs           Kamerik                       z.t.
  7   90 Gijsbers, Tonnie         Helmond                       z.t.
  8   85 Brouwer, Jan             Deventer                     2:14:38     0:08
  9   61 de Heij, Jantje          Rijswijk                     2:14:45     0:15
 10   88 Brander, Jan             Beetsterzwaag                2:15:15     0:45
 11   41 Slijpen, Marcel          Groenekom                     z.t.
 12   13 Verhagen, Barend         Woerden                      2:15:22     0:52
 13    7 Eckhardt, Evert          Kruiningen                   2:15:39     1:09
 14  127 Lobregt, Aart            Montfoort                     z.t.
 15  103 de Baat, Jan             Steenbergen                  2:16:07     1:37
 16   99 Lap, Hans                Hendrik Ido Ambacht           z.t.
 17  100 Vernooy, Kees            Leimuiden                     z.t.
 18   84 Paffen, Ron              Milsbeek                      z.t.
 19    9 Wielhouwer, Wim          Sommelsdijk                   z.t.
 20  104 Goudswaard, Lex          Houten                        z.t.
 21   56 Joosten, Theo            Spaarndam                     z.t.
 22    5 Meyers, Jan              's-Heer Arendskerke           z.t.
 23   74 Nugteren, Gerard         Amsterdam                     z.t.
 24   15 Kolfschoten, Chris       Montfoort                     z.t.
 25   45 van Hooft, Jef           Schijndel                     z.t.
 26  125 Tilroe, Pieter           Middelburg                    z.t.
 27   95 Kret, Rien               Noordwijk                     z.t.
 28   92 de Vink, Aart            Aalsmeer                      z.t.
 29   86 Baas, Cor                Ouderkerk a/d Amstel          z.t.
 30    3 Schipper, Kees           's-Gravenpolder               z.t.
 31   19 van der Tang, Jan        Voorhout                      z.t.
 32  124 van Dijk, Teun           Tholen                       2:16:13     1:43
 33   39 Klijn, Frans             Utrecht                       z.t.
 34  122 Janmaat, Roland          Amersfoort                   2:20:00     5:30
 35   82 Lewis, Justin            Bergschenhoek                 z.t.
 36   40 de Jong, Herman          Zoeterwoude                   z.t.
 37   27 Goedhart, Jan            Hardinxveld-Giessend          z.t.
 38  129 Langenberg, Andre        Ossendrecht                   z.t.
 39  109 van der Giessen, Wim     Klaaswaal                    2:20:03     5:33
 40   26 de Kuiper, Ad            Hardinxveld G.dam            2:20:08     5:38
 41   76 van Rijsbergen, Cees     Sprundel                      z.t.
 42  128 van der Meij, Leo        Uitgeest                     2:20:38     6:08
 43  121 van Diermen, Arie        Bunschoten                    z.t.
 44  107 Cevat, Wout              Hensbroek                     z.t.
 45   18 van Ooij, Willard        Linschoten                    z.t.
 46   83 van der Wagt, Bart       Brielle                      2:20:47     6:17
 47  102 Lentz, Christian         Zweden                       2:21:23     6:53
 48  113 Mesman, Wilbert          Zwaanshoek                   2:21:36     7:06
 49   37 van Zijl, Martien        Utrecht                       z.t.
 50    4 Schrier, Ko              Kapelle                       z.t.
 51  126 van Bijnen, Cor          Wervershoof                   z.t.
 52    6 Oosse, Wim               Middelburg                    z.t.
 53   43 Spierings, Gerard        Schijndel                    2:23:16     8:46
 54   55 Nijssen, Frank           Haarlem                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.149 km/u