Aangeleverd door Willem Dielemans

Grote Prijs Cor Vlemmix - Breda

Omnium op 29 September 2002

Nieuwelingen

Plaats Naam Woonplaats Tijd
rit
Punten
koers
Afval
koers
Totaal
1 Ben van der Kooij Breda 1 4 3 8
2 Patrick Kos Zuid-Scharwoude 7 2 1 10
3 Stijn de Bruin Rijsbergen 4 3 4 11
4 Wesley van Dongen Made 2 8 2 12
5 Mike Feys Geldrop 3 9 5 17
6 Marco Brus Schijndel 6 6 7 19
7 Jimmy de Bruyn St Jansteen 9 5 6 20
8 Nicky de Vroome Rijswijk 10 1 11 22
9 Kenny Oosterhoff Delft 8 11 10 29
10 Leendert van Brakel Numansdorp 12 7 12 31
11 Jan Hilgerson Wateringen 5 14 13 32
12 Maik van Ballekom Rosmalen 11 19 9 39
13 Sven van der Klaauw Oud-Beijerland 13 12 14 39
14 Niek Verwoerd Hoevelaken 15 10 20 45
15 Ivo Sprangers Rijen 18 22 8 48
16 Marijn de Munck Yerseke 14 21 15 50
17 Remco Bijlman Axel 19 15 17 51
18 Nick Hoogduijn Den Haag 20 16 16 52
19 Richard de Groot Hillegom 17 18 18 53
20 Leonard Visser Zuid-Beijerland 16 20 19 55
21 Lauran de Winter Oud-Vossemeer 21 13 21 55
22 Evert van Bergen Zundert 23 17 22 62


Nieuweling Dames

Plaats Naam Woonplaats Tijd
rit
Punten
koers
Afval
koers
Totaal
1 Roxanne Knetemann Krommenie 1 1 1 3
2 Suzanne van Veen Naaldwijk 2 2 2 6
3 Moniek Rotmensen Steenbergen 6 3 3 12
4 Renske Doedee Kloosterzande 3 5 7 15
5 Danielle van Pinxten St Michielsgestel 9 4 4 17
6 Marjolein Godde H I Ambacht 5 8 9 22
7 Marieke de Kort Liempde 4 9 10 23
8 Sofie van Horik Heukelum 16 6 5 27
9 Anouk Haantjes Zutphen 14 7 8 29
10 Romy Kassing Almere 11 12 6 29
11 Carola Groeneveld Werkendam 8 11 14 33
12 Margot Baaijens s Heerenhoek 12 14 11 37
13 Suzan Simons Steenbergen 10 18 12 40
14 Christel van Bakel Gronsveld 7 19 15 41
15 Sandra van Dorp Hoogmade 17 13 13 43
16 Josine van Agtmaal Huijbergen 15 10 18 43
17 Suzanne Lavooy Hansweert 13 17 16 46
18 Sanne Bogers Breda 18 15 17 50
19 Gwen Kuiper Delft 19 16 19 54


Junioren

Plaats Naam Woonplaats Tijd
rit
Punten
koers
Afval
koers
Totaal
1 Eddy van Ijzendoorn Tiel 2 1 1 4
2 Mike Alloo Roosendaal 1 4 3 8
3 Kevin Sluimer Rotterdam 3 3 2 8
4 Wouter de Groot Hillegom 5 2 9 16
5 Frits Pellemans Haelen 4 11 5 20
7 Nicky Kessens Oosterhout 6 12 4 22
6 Rick Fransen Saasveld 9 6 7 22
8 Mathijs Bunnik Berkel & Rodenrijs 10 7 6 23
9 Chris Rovers Gemonde 7 9 8 24
10 Ties Wubbe Naaldwijk 8 8 13 29
11 Mark den Daas Oosterhout 14 10 10 34
12 Jurge van Zon Oosterhout 15 13 11 39
14 Roy van den Akker Heesch 13 15 12 40
13 Stephan van Haasteren Eindhoven 19 5 16 40
15 Dave Helmink Dordrecht 11 16 17 44
16 Sylvester Oomen Oosterhout 17 14 14 45
17 Bram van Oosterhout Terheijden 16 17 15 48
18 Bram Koeken Zundert 12 19 19 50
19 Walter Geurts Oosterhout 18 18 18 54

Uitslagen beschikbaar gesteld door Willem Dielemans