Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Fijnaart op 31 Augustus 2002


                       Uitslag Criterium over 30 Ronden

                       Sportklasse A op 31 Augustus 2002

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   34 Nieuwerth, Erik          Lekkerkerk                  1:27:15
  2   49 Govaarts, Michael        Drunen                      
  3   48 Schouten, Martin         Vlaardingen                 
  4   53 van de Buys, Tjitte      Rilland                     
  5    3 Brand, John              Vlaardingen                 
  6   36 Pemen, Johan             Rijsbergen                  
  7   47 Woestenberg, Peter       St.Willebrord               
  8   42 Verschuren, Jan          Waspik                      
  9    4 Broeren, Jack            St. Willebrord              
 10   12 van Est, Pierre          Fijnaart                    
 11   45 Vrins, Rene              Made                        
 12    1 Akkermans, John          Nieuw Vossemeer             
 13   46 Wouters, Ron             Zundert                     
 14   20 Jordaan, Peter           Maassluis                   
 15   30 Minneboo, Rene           Roosendaal                  
 16   43 Verschuuren, Tony        Fijnaart                    
 17   16 Grootveld, Andrť         Zoetermeer                  
 18   41 Sijmens, Michel          Rucphen                     
 19   15 van Gorp, Maurice        Oosterhout                  
 20   35 Oomen, Roger             Etten-Leur                  


                       Uitslag Criterium over 40 Ronden

                   Elite / Neo Amateurs op 31 Augustus 2002

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   39 Brown, Nic               Australie                   
  2   20 de Regt, Gerwin          Nispen                      
  3   28 Zijlmans, Ruud           Roosendaal                  
  4   13 Leijs, John              Standaardbuiten             
  5   12 Krijnen, Ronald          Hank                        
  6   22 Rommers, Michel          Kapelle                     
  7   16 Metske, Peter            Oud-Vossemeer               
  8    7 van Haaften, Arjan       Stavenisse                  
  9    2 Franse, Francois         Kwadendamme                 
 10   27 van Zimmeren, Werner     Kruisland                   
 11   32 Simons, Martijn          Wouw                        
 12   34 Rasenberg, Bob           Terheyden                   
 13   23 Rozenveld, Roland        Numansdorp                  
 14    1 Blok, Marc               Heinkenszand                
 15   11 Kromdijk, Martijn        Oud Gastel                  
 16   10 Koole, Rob               Goes                        
 17   38 Manion, Caleb            Australie                   
 18   33 Jonker, Wilco            Burgh-Haamstede             
 19    8 van Haaften, Marco       Stavenisse                  
 20    3 Gabriels, Raphael        Roosendaal                  
 21   29 Maton, Martien           Bladel                      
 22   37 Mackie, Craig            AustraliŽ