Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Drentse 8 van Westerveld

                       Uitslag Rit in lijn over 143,1 km

                         Wedstrijd datum: 12 Maart 2017

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Hosking, Chloe            Ale Cipollini                3:32:31
  2 124 Kopecky, Lotte            Lotto Soudal Ladies           z.t.
  3   2 Dideriksen, Amalie        Boels Dolmans CT              z.t.
  4 152 Rivera, Coryn             Team Sunweb Women             z.t.
  5  44 Lepistö, Lotta            Cervelo - Bigla               z.t.
  6  93 Kessler, Nina             Hitec Products                z.t.
  7  34 Guarischi, Barbara        CANYON//SRAM Racing           z.t.
  8 133 Elvin, Gracie             Orica Scott                   z.t.
  9  62 Gutierrez Ruiz, Sheyla    Cylance Pro Cycling           z.t.
 10 162 Korevaar, Jeanne          WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 11  11 Ensing, Janneke           Ale Cipollini                 z.t.
 12 163 Koster, Anouska           WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 13 153 Mackaij, Floortje         Team Sunweb Women             z.t.
 14   4 van den Bos, Jip          Boels Dolmans CT              z.t.
 15  13 Kasper, Romy              Ale Cipollini                 z.t.
 16  22 Bujak, Eugenia            BTC City Ljubljana            z.t.
 17 144 Swinkels, Karlijn         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 18   5 Pieters, Amy              Boels Dolmans CT              z.t.
 19 165 Tenniglo, Moniek          WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 20 135 Roy, Sarah                Orica Scott                   z.t.
 21 131 Allen, Jessica            Orica Scott                   z.t.
 22 122 Dom, Annelies             Lotto Soudal Ladies           z.t.
 23  33 Cecchini, Elena           CANYON//SRAM Racing           z.t.
 24  63 Knol, Willeke             Cylance Pro Cycling           z.t.
 25   1 Blaak, Chantal            Boels Dolmans CT              z.t.
 26 134 Garfoot, Katrin           Orica Scott                   z.t.
 27  95 Moberg, Emilie            Hitec Products                z.t.
 28 154 Soek, Julia               Team Sunweb Women            3:32:39     0:08
 29 151 Brand, Lucinda            Team Sunweb Women             z.t.
 30 136 van Vleuten, Annemiek     Orica Scott                   z.t.
 31  86 Knetemann, Roxane         FDJ Nouvelle-Aquitaine        z.t.
 32  36 Worrack, Trixi            CANYON//SRAM Racing          3:32:50     0:19
 33  32 Brennauer, Lisa           CANYON//SRAM Racing           z.t.
 34 121 Delzenne, Elise           Lotto Soudal Ladies          3:33:14     0:43
 35  35 Kröger, Mieke             CANYON//SRAM Racing          3:34:01     1:30
 36 172 Drexel Clouthier, Ingrid  Team Tibco SiliconValley      z.t.
 37  43 Klein, Lisa               Cervelo - Bigla               z.t.
 38 166 Kastelijn, Yara           WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 39 164 Markus, Riejanne          WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 40  21 Eric, Jelena              BTC City Ljubljana            z.t.
 41  71 Barnes, Alice             DROPS                         z.t.
 42 146 van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 43 205 Siggaard, Christina       Team VeloCONCEPT Women        z.t.
 44  25 Radotic, Mia              BTC City Ljubljana            z.t.
 45   3 Canuel, Karol-Ann         Boels Dolmans CT              z.t.
 46  84 Fournier, Roxane          FDJ Nouvelle-Aquitaine       3:34:04     1:33
 47  45 Perchtold, Christina      Cervelo - Bigla               z.t.
 48   6 van der Breggen, Anna     Boels Dolmans CT              z.t.
 49 155 Slik, Rozanne             Team Sunweb Women             z.t.
 50  14 Paladin, Soraya           Ale Cipollini                 z.t.
 51  91 Frapporti, Simona         Hitec Products                z.t.
 52 115 Guderzo, Tatiana          Lensworld-Kuota               z.t.
 53 156 Stultiens, Sabrina        Team Sunweb Women             z.t.
 54  66 Wild, Kirsten             Cylance Pro Cycling           z.t.
 55  65 Tagliaferro, Marta        Cylance Pro Cycling          3:34:07     1:36
 56 192 Klement, Melanie          Adelaar Ladies CT            3:36:11     3:40
 57 294 Pruisscher, Arianna       WV Zeeuws Vlaanderen          z.t.
 58  75 Durrell, Rebecca          DROPS                         z.t.
 59 161 Gafinovitz, Rotem         WM3 Pro Cycling Team          z.t.
 60  92 Hoeksma, Ilona            Hitec Products                z.t.
 61  72 Parkinson, Abby-Mae       DROPS                         z.t.
 62 203 Pedersen, Camilla         Team VeloCONCEPT Women        z.t.
 63 193 Meinders, Willemiek       Adelaar Ladies CT             z.t.
 64 141 Buysman, Nina             Parkhotel Valkenburg          z.t.
 65 125 Schmidt, Trine            Lotto Soudal Ladies           z.t.
 66 212 Ehrler, Desiree           Maaslandster Veris CCN        z.t.
 67 204 Penton, Sara              Team VeloCONCEPT Women        z.t.
 68 252 de Jong, Liena            Team Drenthe                  z.t.
 69 185 van 't Geloof, Marjolein  GRC Jan van Arckel            z.t.
 70 265 Driehuijs, Robin          Textielstad-DJR  Ladies       z.t.
 71 181 Beckeringh, Nike          GRC Jan van Arckel            z.t.
 72 182 Braam, Danique            GRC Jan van Arckel            z.t.
 73 194 Pit, Annet                Adelaar Ladies CT             z.t.
 74 142 Knauer, Anna              Parkhotel Valkenburg          z.t.
 75  46 Pohl, Stephanie           Cervelo - Bigla               z.t.
 76 184 Kuijpers, Evy             GRC Jan van Arckel            z.t.
 77  81 Yonamine, Eri             FDJ Nouvelle-Aquitaine        z.t.
 78 123 Hoffmann, Chantal         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 79  85 Gillow, Shara             FDJ Nouvelle-Aquitaine        z.t.
 80 253 Lubbinge, Leonie          Team Drenthe                  z.t.
 81  83 Duval, Eugénie            FDJ Nouvelle-Aquitaine        z.t.
 82  82 Demay, Coralie            FDJ Nouvelle-Aquitaine        z.t.
 83 223 Oosterwoud, Wendy         NWVG-uplus                    z.t.
 84 222 Koster, Paulien           NWVG-uplus                    z.t.
 85  42 Hanselmann, Nicole        Cervelo - Bigla               z.t.
 86 255 Tiessens, Ivana           Team Drenthe                 3:36:18     3:47
 87 176 Walle, Brianna            Team Tibco SiliconValley     3:36:19     3:48
 88  31 Barnes, Hannah            CANYON//SRAM Racing           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.402 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Drentse 8 van Westerveld

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Ale Cipollini                2     10:37:33
  2  Boels Dolmans CT             1     10:37:33
  3  WM3 Pro Cycling Team        17     10:37:33
  4  Orica Scott                 14     10:37:33
  5  Team Sunweb Women           16     10:37:41        0:08
  6  CANYON//SRAM Racing          4     10:37:52        0:19
  7  Lotto Soudal Ladies         13     10:38:16        0:43
  8  Hitec Products              10     10:39:06        1:33
  9  Cylance Pro Cycling          7     10:39:06        1:33
 10  BTC City Ljubljana           3     10:40:33        3:00
 11  Cervelo - Bigla              5     10:40:36        3:03
 12  Parkhotel Valkenburg        15     10:42:43        5:10
 13  FDJ Nouvelle-Aquitaine       9     10:42:54        5:21
 14  DROPS                        8     10:46:23        8:50
 15  Team VeloCONCEPT Women      21     10:46:23        8:50
 16  Adelaar Ladies CT           20     10:48:33       11:00
 17  GRC Jan van Arckel          19     10:48:33       11:00
 18  Team Drenthe                26     10:48:40       11:07
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand