Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

HLB VAN DAAL Eurode Omloop

                        Uitslag Rit in lijn over 149 km

                    Kerkrade - Kerkrade op 11 September 2016

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  25 Meijers, Jeroen           Rabobank Development Tm      3:35:06
  2  67 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT      3:35:08     0:02
  3  21 Budding, Martijn          Rabobank Development Tm      3:35:13     0:07
  4   5 van Rhee, Joey            Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  5  38 Biermans, Jenthe          SEG Racing Academy            z.t.
  6  68 Zanotti, Marco            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  7  74 Goos, Marc                De Jonge Renner               z.t.
  8  24 Maas, Jan                 Rabobank Development Tm       z.t.
  9  78 Olivier, Daan             De Jonge Renner               z.t.
 10  22 de Vries, Hartthijs       Rabobank Development Tm       z.t.
 11  48 Vermeer, Tom              Baby-Dump Cyclingteam        3:35:36     0:30
 12   2 Bosman, Gert-Jan          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13 195 Vader, Milan              TWC Maaslandster              z.t.
 14  32 van den Berg, Julius      SEG Racing Academy            z.t.
 15  61 Beckeringh, Derk Abel     Parkhotel Valkenburg CT      3:35:39     0:33
 16  44 Ottema, Rick              Baby-Dump Cyclingteam        3:35:45     0:39
 17  27 Bol, Cees                 Rabobank Development Tm      3:35:56     0:50
 18  18 Riesebeek, Oscar          Metec - TKH                   z.t.
 19  52 Bol, Jetse                CT Join-S / De Rijke         3:36:01     0:55
 20  13 Gmelich Meijling, Jarno   Metec - TKH                  3:37:15     2:09
 21 181 de Laat, Jasper           Tempo Hoppenbrouwers         3:37:27     2:21
 22 141 van Broekhoven, Rob       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 23 163 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 24 156 van Engelen, Adne         West-Frisia                   z.t.
 25   7 van den Brand, Twan       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 26 154 Oostra, Folkert           West-Frisia                   z.t.
 27  16 Kouwenhoven, Sjoerd       Metec - TKH                  3:37:35     2:29
 28  66 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 29  17 Krul, Stef                Metec - TKH                   z.t.
 30  96 de Groot, Daan            WPGA                         3:41:21     6:15
 31  51 Vermeltfoort, Coen        CT Join-S / De Rijke         3:43:38     8:32
 32  72 Dijkstra, Martijn         De Jonge Renner               z.t.
 33  28 Olieslagers, Bob          Rabobank Development Tm      3:43:41     8:35
 34  45 Sweering, Harry           Baby-Dump Cyclingteam         z.t.
 35 173 Scholten, Tim             Wilton De Volharding          z.t.
 36  88 Meewisse, John            NWVG                          z.t.
 37 115 Hofman, Arjan             Sensa Kanjers voor Kanje     3:43:46     8:40
 38 103 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit         3:43:56     8:50
 39   8 Bakker, Stephan           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 40  31 de Jong, Martijn          SEG Racing Academy            z.t.
 41  58 van Schip, Jan Willem     CT Join-S / De Rijke          z.t.
 42  95 Schouten, Jasper          WPGA                          z.t.
 43  76 Kelderman, Martin         De Jonge Renner               z.t.
 44  93 Koedijk, Matthijs         WPGA                          z.t.
 45 113 Scholten, Wiebe           Sensa Kanjers voor Kanje      z.t.
 46 161 de Jong, MichaŽl          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47 117 Ratering, Timon           Sensa Kanjers voor Kanje     3:44:04     8:58
 48  42 Doets, Marco              Baby-Dump Cyclingteam        3:45:21    10:15
 49  62 van den Berg, Jim         Parkhotel Valkenburg CT      3:45:36    10:30
 50  94 van Wijk, Oscar           WPGA                          z.t.
 51  46 Timmermans, Justin        Baby-Dump Cyclingteam         z.t.
 52   3 de Kleijn, Arvid          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 53 151 Ottenbros, Joury          West-Frisia                   z.t.
 54  11 van Bakel, Robbie         Metec - TKH                   z.t.
 55  57 de Greef, Robbert         CT Join-S / De Rijke          z.t.
 56  56 Groen, Ike                CT Join-S / De Rijke          z.t.
 57  97 Terpstra, Mike            WPGA                          z.t.
 58   4 van Leeuwen, Patrick      Cyclingteam Jo Piels         3:45:41    10:35

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.562 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

HLB VAN DAAL Eurode Omloop

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabobank Development Tm      3     10:45:32
  2  Parkhotel Valkenburg CT      7     10:46:00        0:28
  3  Cyclingteam Jo Piels         1     10:48:16        2:44
  4  Metec - TKH                  2     10:50:46        5:14
  5  De Jonge Renner              8     10:54:04        8:32
  6  SEG Racing Academy           4     10:54:45        9:13
  7  Baby-Dump Cyclingteam        5     10:55:02        9:30
  8  West-Frisia                 16     11:00:30       14:58
  9  CT Join-S / De Rijke         6     11:03:35       18:03
 10  WPGA                        10     11:09:13       23:41
 11  Sensa Kanjers voor Kanje    12     11:11:46       26:14
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

HLB VAN DAAL Eurode Omloop

                             Bergklassement punten


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- --5-- --6-- --7-- --8-- --9-- --10- Totaal

  1   25 Meijers, Jeroen                    6           1           6     1     2     4     3     23
  2   16 Kouwenhoven, Sjoerd                2     4     4     3     4                             17
  3   27 Bol, Cees                                      2                 4     6     3           15
  4   57 de Greef, Robbert                        2     6     6                                   14
  5   13 Gmelich Meijling, Jarno                                          6     4     1     2     13
  6   21 Budding, Martijn             3     3                 4     3                             13
  7   78 Olivier, Daan                                                                6     4     10
  8    5 van Rhee, Joey               4     4                                                      8
  9   18 Riesebeek, Oscar                         6                 1                              7
 10   61 Beckeringh, Derk Abel        6                       1                                    7
 11   67 Schulting, Peter                                                                   6      6
 12   66 Ockeloen, Jasper                                                 3     3                  6
 13   68 Zanotti, Marco                                                               2     1      3
 14   24 Maas, Jan                                                        2     1                  3
 15    2 Bosman, Gert-Jan                               3                                          3
 16   52 Bol, Jetse                               3                                                3
 17    7 van den Brand, Twan                                        2                              2
 18   17 Krul, Stef                                           2                                    2
Uitslag beschikbaar gesteld door Honore Pieters