Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Drentse 8 van Westerveld

                       Uitslag Rit in lijn over 140,5 km

                         Wedstrijd datum: 13 Maart 2016

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  81 Kirchmann, Leah           Team Liv-Plantur             3:32:45
  2  25 Majerus, Christine        Boels Dolmans Cycling Te      z.t.
  3  14 Koster, Anouska           Raboliv Women Cycling Te      z.t.
  4  33 Cromwell, Tiffany         Canyon SRAM Racing            z.t.
  5 103 Fahlin, Emilia            Ale' Cipollini                z.t.
  6   4 Hosking, Chloe            Wiggle High5                  z.t.
  7  42 Elvin, Gracie             Orica - AIS                   z.t.
  8   3 Johansson, Emma           Wiggle High5                 3:32:47     0:02
  9  95 Rivera, Coryn             Unitedhealthcare              z.t.
 10  11 Vos, Marianne             Raboliv Women Cycling Te      z.t.
 11  26 Pawlowska, Katarzyna      Boels Dolmans Cycling Te     3:32:55     0:10
 12  34 Ryan, Alexis              Canyon SRAM Racing           3:32:59     0:14
 13  24 Guarnier, Megan           Boels Dolmans Cycling Te     3:33:06     0:21
 14  44 Roy, Sarah                Orica - AIS                  3:34:46     2:01
 15 201 van de Ree, Monique       Lares-Waowdeals Women CT      z.t.
 16 106 Tagliaferro, Marta        Ale' Cipollini                z.t.
 17  36 Cecchini, Elena           Canyon SRAM Racing            z.t.
 18   6 Pieters, Amy              Wiggle High5                  z.t.
 19 112 Fournier, Roxane          Poitou-Charentes.Futuros      z.t.
 20 181 Druyts, Kelly             Topsport Vlaanderen - Et      z.t.
 21  82 Mackaij, Floortje         Team Liv-Plantur              z.t.
 22  21 de Jong, Demi             Boels Dolmans Cycling Te      z.t.
 23 131 Fidanza, Arianna          Astana Womens Team            z.t.
 24 153 Hoeksma, Ilona            Parkhotel Valkenburg          z.t.
 25 174 Hannes, Kaat              Lensworld - Zannata - Et      z.t.
 26 142 Rijff, Anouk              Lotto Soudal Ladies           z.t.
 27 145 Kopecky, Lotte            Lotto Soudal Ladies           z.t.
 28 155 Stougje, Chanella         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 29 186 Demey, Valerie            Topsport Vlaanderen - Et      z.t.
 30 173 giulia Confalonieri,Mari  Lensworld - Zannata - Et      z.t.
 31 164 Eric, Jelena              BTC City Ljubljana            z.t.
 32  41 van Vleuten, Annemiek     Orica - AIS                   z.t.
 33 152 Buurman, Eva              Parkhotel Valkenburg          z.t.
 34  96 Slappendel, Iris          Unitedhealthcare              z.t.
 35  15 Gillow, Shara             Raboliv Women Cycling Te      z.t.
 36  76 Walle, Brianna            Team Tibco - Silicon Val      z.t.
 37 171 Kessler, Nina             Lensworld - Zannata - Et      z.t.
 38 102 Bastianelli, Marta        Ale' Cipollini                z.t.
 39 191 zita maria Stricker,Anna  Inpa - Bianchi                z.t.
 40  63 Gutierrez Ruiz, Sheyla    Cylance Pro Cycling           z.t.
 41 111 Biannic, Aude             Poitou-Charentes.Futuros      z.t.
 42  12 Knetemann, Roxane         Raboliv Women Cycling Te     3:34:54     2:09
 43  86 Weaver, Molly             Team Liv-Plantur              z.t.
 44  83 Mustonen, Sara            Team Liv-Plantur              z.t.
 45 275 Elzing, Karen             Jan van Arckel               3:38:21     5:36
 46 151 Van Den Bos, Jip          Parkhotel Valkenburg          z.t.
 47 183 Druyts, Jessy             Topsport Vlaanderen - Et      z.t.
 48 272 Kuijpers, Evy             Jan van Arckel                z.t.
 49 156 Van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 50  85 Markus, Riejanne          Team Liv-Plantur              z.t.
 51 264 Goossens, Veerle          WV De Jonge Renner            z.t.
 52 271 van 't Geloof, Marjolein  Jan van Arckel                z.t.
 53 184 Van Den Steen, Kelly      Topsport Vlaanderen - Et      z.t.
 54  94 Pe¤uela, Diana            Unitedhealthcare              z.t.
 55 136 Vasilieva, Svetlana       Astana Womens Team            z.t.
 56 176 Kozonchuk, Oxana          Lensworld - Zannata - Et      z.t.
 57 293 van Veen, Esther          Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 58 124 Bortolotti, Simona        Bepink                        z.t.
 59 192 Olsson, Sara              Inpa - Bianchi                z.t.
 60 203 van Hoek, Lotte           Lares-Waowdeals Women CT      z.t.
 61  22 Canuel, Karol-Ann         Boels Dolmans Cycling Te      z.t.
 62 132 Dobrynina, Kseniia        Astana Womens Team            z.t.
 63  16 Tenniglo, Moniek          Raboliv Women Cycling Te      z.t.
 64  13 de Jong, Thalita          Raboliv Women Cycling Te      z.t.
 65  43 McConville, Chloe         Orica - AIS                   z.t.
 66 212 Leleivyte, Rasa           Mix Team Lithuania            z.t.
 67  31 Brennauer, Lisa           Canyon SRAM Racing            z.t.
 68  72 Collins, Emily            Team Tibco - Silicon Val      z.t.
 69  45 Garfoot, Katrin           Orica - AIS                   z.t.
 70 143 Decroix, Lieselot         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 71 196 Cretti, Claudia           Inpa - Bianchi                z.t.
 72  52 Leth, Julie               Hitec Products                z.t.
 73 122 Pipes, Lenore             Bepink                        z.t.
 74 133 Drexel, Ingrid            Astana Womens Team            z.t.
 75  56 Kitchen, Lauren           Hitec Products                z.t.
 76  53 Frapporti, Simona         Hitec Products                z.t.
 77 194 Pavin, Michela            Inpa - Bianchi                z.t.
 78 205 Roe, Eileen               Lares-Waowdeals Women CT      z.t.
 79 206 Eskamendi Gil, Dorleta    Lares-Waowdeals Women CT      z.t.
 80  91 Ewart, Annie              Unitedhealthcare              z.t.
 81  92 Hall, Katie               Unitedhealthcare              z.t.
 82 144 Hoffmann, Chantal         Lotto Soudal Ladies           z.t.
 83   1 Cordon, Audrey            Wiggle High5                  z.t.
 84 185 Croket, Gilke             Topsport Vlaanderen - Et     3:38:37     5:52

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.624 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Drentse 8 van Westerveld

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Boels Dolmans Cycling Te     3     10:38:46
  2  Wiggle High5                 1     10:40:18        1:32
  3  Raboliv Women Cycling Te     2     10:40:18        1:32
  4  Canyon SRAM Racing           4     10:40:30        1:44
  5  Orica - AIS                  5     10:42:17        3:31
  6  Ale' Cipollini              11     10:42:17        3:31
  7  Team Liv-Plantur             9     10:42:25        3:39
  8  Parkhotel Valkenburg        16     10:44:18        5:32
  9  Lensworld - Zannata - Et    18     10:44:18        5:32
 10  Unitedhealthcare            10     10:45:54        7:08
 11  Topsport Vlaanderen - Et    19     10:47:53        9:07
 12  Lotto Soudal Ladies         15     10:47:53        9:07
 13  Astana Womens Team          14     10:51:28       12:42
 14  Lares-Waowdeals Women CT    21     10:51:28       12:42
 15  Inpa - Bianchi              20     10:51:28       12:42
 16  Jan van Arckel              28     10:55:03       16:17
 17  Hitec Products               6     10:55:03       16:17
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand