Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid Hollandse Eilanden Toer

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                          Wedstrijd datum: 16 Mei 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  89 Eversdijk, Matthijs       DRC de Mol                   3:45:24
  2  13 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team         3:45:43     0:19
  3  48 Asjes, Jelmer             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
  4  32 Bovenhuis, Robert         NWVG                          z.t.
  5  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                   3:45:44     0:20
  6 183 de Bruyn, Jimmy           Arrow                         z.t.
  7  85 Talen, Jordi              DRC de Mol                    z.t.
  8 182 Raadtgever, Dennis        Arrow                         z.t.
  9  98 van Bakel, Robbie         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 10  43 Bos, Patrick              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 11  20 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 12  59 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 13  79 Buning, Jorn              WV Noord-Holland              z.t.
 14  45 Doets, Marco              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 15  83 Ottenbros, Joury          WV Noord-Holland              z.t.
 16  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 17  86 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 18 170 Hekman, Gary              de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 19 177 Dockx, Kristof            RABC                          z.t.
 20 111 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21 176 de Fauw, Ken              RABC                          z.t.
 22 181 Nachtegael, Danny         Arrow                         z.t.
 23 143 Yu, Chien Hsiens          OWC Oldenzaal                 z.t.
 24   6 Kelderman, Martin         De Jonge Renner               z.t.
 25 121 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 26 110 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 27  27 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 28  44 Groeneveld, Harro         Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 29   4 Cremers, Paul             De Jonge Renner               z.t.
 30   2 Verhoeven, Mike           De Jonge Renner               z.t.
 31  53 Bley, Sidney              UWTC De Volharding            z.t.
 32  46 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 33 179 van Aert, Jan             RABC                          z.t.
 34  90 Stroosnijder, Michel      DRC de Mol                    z.t.
 35  30 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit          z.t.
 36  25 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  56 Plender, Jasper           de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 38  61 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 39 122 Hendrickx, Maarten        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40 113 Keus, Robbert             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 41 125 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 42   3 Duvigneau, Beau           De Jonge Renner               z.t.
 43   9 Fabriek, Durk             WV de Kannibaal               z.t.
 44  55 van de Poppe, Han         de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 45  14 Braam, Lehvi              Restore Cycling Team          z.t.
 46  63 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47  34 Wijkel, Stan              NWVG                          z.t.
 48 155 Wielink, Rik              ARTV de Adelaar               z.t.
 49  58 van den Berg, Stephen     de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 50  39 Handgraaf, Sjors          SwABo                         z.t.
 51  67 Houwers, Xaf              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 52 132 Bos, Jan                  Wadro Otto Ebbens             z.t.
 53 153 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 54  54 Nikkels, Melle            UWTC De Volharding            z.t.
 55 163 de Vette, Nander          WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 56  73 Chaigneau, Robin          GRC Jan van Arckel            z.t.
 57 104 Biesheuvel, Stefan        Stormvogels Veendam           z.t.
 58 119 Postma, Fokke             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 59  51 Koeman, Bjorn             UWTC De Volharding            z.t.
 60  50 Bhogal, Alex              UWTC De Volharding            z.t.
 61  57 Kleiman, Wim              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 62  47 de Groot, Daan            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 63 142 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 64  31 Kramer, Sven              NWVG                          z.t.
 65  33 Olde Heuvel, Wouter       NWVG                          z.t.
 66  17 Martens, Thom             Restore Cycling Team         3:46:40     1:16
 67  99 Kivits, Marc              Schijndel-Dommelstreek       3:47:11     1:47
 68  28 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit         3:49:03     3:39
 69 120 Bakker, Björn             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 70   8 Aandewiel, Pascal         WV de Kannibaal               z.t.
 71 127 Bos, Henk                 Wadro Otto Ebbens             z.t.
 72  24 de Boer, Joris            West-Frisia                   z.t.
 73  94 Dijkstra, Martijn         WV de IJsselstreek            z.t.
 74  64 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 75  71 Hendriksen, Wouter        Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 76  40 Bon, Thijs                SwABo                         z.t.
 77  41 van Eijk, Erwin           SwABo                         z.t.
 78 165 Groeneveld, Jan-Willem    WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 79  26 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 80  72 Ubels, Ruben              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 81   1 van 't Westeinde, Gijs    De Jonge Renner               z.t.
 82  16 Buijs, Dennis             Restore Cycling Team          z.t.
 83  68 de Langen, Mark           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 84 152 Verwaal, Andreas          ARTV de Adelaar               z.t.
 85  82 Koch, Leon                WV Noord-Holland              z.t.
 86  38 van Lakerveld, Erik       SwABo                         z.t.
 87  11 Knol, Martijn             WV de Kannibaal              3:49:11     3:47
 88  29 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 89  49 de Vries, Roel            UWTC De Volharding           3:49:18     3:54
 90  52 Stöpler, Nick             UWTC De Volharding            z.t.
 91  70 de Jong, Robert           Sensa Kanjers v Kanjers      3:49:21     3:57
 92 169 Jalvingh, Arnt            de Peddelaars-Monkeytown     3:51:37     6:13
 93 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit       4:01:37    16:13

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.922 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid Hollandse Eilanden Toer

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  DRC de Mol                  15     11:16:52
  2  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     11:17:11        0:19
  3  NWVG                         6     11:17:11        0:19
  4  Arrow                       31     11:17:12        0:20
  5  RABC                        30     11:17:12        0:20
  6  De Jonge Renner              1     11:17:12        0:20
  7  Willebrord Wil Vooruit      19     11:17:12        0:20
  8  de Zwaluwen-Raalte-CC75     10     11:17:12        0:20
  9  Westland Wil Vooruit         5     11:17:12        0:20
 10  TWC Het Snelle Wiel         21     11:17:12        0:20
 11  UWTC De Volharding           9     11:17:12        0:20
 12  Restore Cycling Team         3     11:18:07        1:15
 13  WV Noord-Holland            14     11:20:31        3:39
 14  ZRTC Theo Middelkamp        11     11:20:31        3:39
 15  ARTV de Adelaar             26     11:20:31        3:39
 16  SwABo                        7     11:23:50        6:58
 17  Sensa Kanjers v Kanjers     12     11:23:50        6:58
 18  WV de Kannibaal              2     11:23:58        7:06
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielmans