Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e Wim Hendriks Trofee

                          Uitslag Omloop over 165,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 26 April 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 189 Dieleman, Michiel         Smart Photo Cycling Team     3:55:23
  2 134 Diependaele, Timmy        Atom 6 ? Tops Antiek VZW     3:55:39     0:16
  3 137 Destatsbader, Roy         Atom 6 ? Tops Antiek VZW     3:55:51     0:28
  4  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                   3:55:56     0:33
  5  66 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp         3:56:03     0:40
  6 179 Dhollander, Kristof       Arrow Cycling Team           3:56:07     0:44
  7  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek           3:56:13     0:50
  8  85 Sint Nicolaas, Tristan    DRC de Mol                    z.t.
  9 117 Bakker, Björn             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 10  28 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 11 111 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 12 112 van der Kooij, Bas        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  30 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit          z.t.
 14  27 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 15  26 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 16 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 17  15 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 18  31 Lindeman, Adrie           NWVG Fiets voor een Huis      z.t.
 19  84 Buning, Jorn              WV Noord-Holland              z.t.
 20   5 Snijder, Kevin            De Jonge Renner               z.t.
 21  44 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 22 181 Whenman, Billy            Team Bottechia UK             z.t.
 23  55 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 24  54 Bley, Sidney              UWTC De Volharding            z.t.
 25  20 Smits, Florian            West-Frisia                   z.t.
 26  72 Stronks, Ivo              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 27  67 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 28  41 Boele, Bastijn            SwABo                         z.t.
 29  43 Harmsen, Bart             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 30  97 van Bakel, Robbie         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 31  57 Kleiman, Wim              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 32 176 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 33  73 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel            z.t.
 34 133 vdan Cauwenberghe,Christ  Atom 6 ? Tops Antiek VZW      z.t.
 35 107 Moorlag, Henk Jaap        Stormvogels Veendam           z.t.
 36 177 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 37  56 Rozendom, Jan             de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 38  82 Smit, Dennis              WV Noord-Holland              z.t.
 39  51 Koeman, Bjorn             UWTC De Volharding            z.t.
 40  40 Niewold, Frank            SwABo                         z.t.
 41  13 van Dalen, Damian         Restore Cycling Team          z.t.
 42 178 Schut, Elroy              Arrow Cycling Team            z.t.
 43 127 Bos, Henk                 Wadro Otto Ebbens             z.t.
 44 108 Miedema, Jens             Stormvogels Veendam           z.t.
 45  50 Geserick, Ocko            UWTC De Volharding            z.t.
 46  89 van Aert, Tijs            DRC de Mol                    z.t.
 47  65 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 48 138 Vandaele, Thijs           Atom 6 ? Tops Antiek VZW      z.t.
 49  39 Buskermolen, Jordy        SwABo                         z.t.
 50  98 van Heeswijk, Roy         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 51  92 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 52 121 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 53  32 de Haan, Binne-Pier       NWVG Fiets voor een Huis      z.t.
 54  45 Tindal, Levi              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 55  25 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 56 124 Frijters, Ferdi           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 57 192 Lava, Kevin               Smart Photo Cycling Team      z.t.
 58 140 Scholten, Tim             OWC Oldenzaal                 z.t.
 59  69 Verdick, Gijs             Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 60 135 Cardon, Germer            Atom 6 ? Tops Antiek VZW      z.t.
 61  86 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 62 153 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 63   1 de Kort, Bram             De Jonge Renner               z.t.
 64  42 van Eijk, Erwin           SwABo                         z.t.
 65  70 Houwers, Xaf              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 66  29 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit          z.t.
 67  63 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 68  12 van der Wier, Wieger      WV de Kannibaal               z.t.
 69 129 Spithorst, Kevin          Wadro Otto Ebbens             z.t.
 70  61 Balk, Bobby               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 71  79 Bankras, Stijn            WV Noord-Holland              z.t.
 72 145 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
 73  48 Wolffenbuttel, Nils       Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 74 154 Vink, Jeffrey             ARTV de Adelaar               z.t.
 75  58 van den Berg, Stephen     de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 76 119 Postma, Fokke             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 77  53 Schoth, Guus              UWTC De Volharding            z.t.
 78   6 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
 79 167 Nijveldt, Thijs           WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 80  94 Koedijk, Matthijs         WV de IJsselstreek            z.t.
 81  99 Kivits, Marc              Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 82 169 Bolhoven, Marc            de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 83  76 Chaigneau, Robin          GRC Jan van Arckel            z.t.
 84   3 Bosters, Jurriën          De Jonge Renner               z.t.
 85 104 Nakken, Bruno             Stormvogels Veendam           z.t.
 86 151 Bakker, Jurrien           ARTV de Adelaar               z.t.
 87  33 Timmermans, Justin        NWVG Fiets voor een Huis      z.t.
 88  19 Appelman, Ruud            West-Frisia                   z.t.
 89 100 van Empel, Micki          Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 90 110 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 91 170 Veenhoven, Martijn        de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 92 122 Minten, Kevin             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 93  64 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 94  23 van Engelen, Adne         West-Frisia                   z.t.
 95 191 de Scheemaeker, Davy      Smart Photo Cycling Team      z.t.
 96  81 Splinter, Raymond         WV Noord-Holland              z.t.
 97  62 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 98   9 Verweij, Bram             WV de Kannibaal              3:56:25     1:02
 99  35 Bathoorn, Floran          NWVG Fiets voor een Huis      z.t.
100 106 Biesheuvel, Stefan        Stormvogels Veendam           z.t.
101 139 Schoemaker, Maarten       OWC Oldenzaal                 z.t.
102 161 van Dalen, Bas            WV Eemland                    z.t.
103 128 Hoekstra, Ruben           Wadro Otto Ebbens             z.t.
104 101 Heijnen, Hugo             Schijndel-Dommelstreek        z.t.
105   2 Janssen, Dick             De Jonge Renner               z.t.
106 136 Cauwelier, Glenn          Atom 6 ? Tops Antiek VZW      z.t.
107 143 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
108 166 Havermans, Youp           WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW       3:56:32     1:09
109  34 Strating, Gijs            NWVG Fiets voor een Huis     3:56:48     1:25
110 115 Weening, Andries          WV Woonexpo Kapenga          3:56:49     1:26
111 116 Visser, Eit               WV Woonexpo Kapenga           z.t.
112  10 Altena, Menno             WV de Kannibaal               z.t.
113  71 Ratering, Timon           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
114 114 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
115  96 Mol, Henri                WV de IJsselstreek           3:56:53     1:30
116 102 van Oirschot, Pieter      Schijndel-Dommelstreek        z.t.
117 180 Middelkamp, Tom           Arrow Cycling Team            z.t.
118 193 Mertens, Tom              Zannatacyclingteam            z.t.
119 113 Gerritsen, Danos          Willebrord Wil Vooruit       3:57:12     1:49
120 156 van Manen, Joey           ARTV de Adelaar              3:57:14     1:51
121 131 Zuidema, Joakim           Wadro Otto Ebbens            3:57:21     1:58
122  37 Handgraaf, Sjors          SwABo                        3:57:39     2:16
123   8 Sijm, Rik                 WV de Kannibaal              3:57:58     2:35
124 130 Rijpma, Bart              Wadro Otto Ebbens            3:58:06     2:43
125  93 Essers, Jan               WV de IJsselstreek            z.t.
126 146 Kaldenbach, Marco         HRTC Hoorn                   3:59:43     4:20
127  78 Mesker, Wouter            GRC Jan van Arckel           3:59:46     4:23
128  87 Vleugel, Ramon            DRC de Mol                   3:59:49     4:26
129 125 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel          4:00:02     4:39
130 126 Bremmers, Lars            TWC Het Snelle Wiel          4:01:48     6:25

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.110 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e Wim Hendriks Trofee

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Atom 6 ? Tops Antiek VZW    23     11:47:43
  2  Smart Photo Cycling Team    32     11:47:49        0:06
  3  DRC de Mol                  15     11:48:22        0:39
  4  ZRTC Theo Middelkamp        11     11:48:29        0:46
  5  Arrow Cycling Team          30     11:48:33        0:50
  6  Westland Wil Vooruit         5     11:48:39        0:56
  7  Willebrord Wil Vooruit      19     11:48:39        0:56
  8  de Zwaluwen-Raalte-CC75     10     11:48:39        0:56
  9  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     11:48:39        0:56
 10  UWTC De Volharding           9     11:48:39        0:56
 11  Sensa Kanjers v Kanjers     12     11:48:39        0:56
 12  SwABo                        7     11:48:39        0:56
 13  WV Noord-Holland            14     11:48:39        0:56
 14  WV de IJsselstreek          16     11:48:39        0:56
 15  NWVG Fiets voor een Huis     6     11:48:39        0:56
 16  De Jonge Renner              1     11:48:39        0:56
 17  Schijndel-Dommelstreek      17     11:48:39        0:56
 18  Stormvogels Veendam         18     11:48:39        0:56
 19  TWC Het Snelle Wiel         21     11:48:39        0:56
 20  West-Frisia                  4     11:48:39        0:56
 21  ARTV de Adelaar             26     11:48:39        0:56
 22  Wadro Otto Ebbens           22     11:48:51        1:08
 23  OWC Oldenzaal               24     11:49:03        1:20
 24  WV Woonexpo Kapenga         20     11:49:15        1:32
 25  WV de Kannibaal              2     11:49:27        1:44
 26  GRC Jan van Arckel          13     11:52:12        4:29
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt