Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Omloop v.d. VeenkoloniŽn

                       Uitslag Rit in lijn over 169,3 km

                         Wedstrijd datum: 29 Maart 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 de Kort, Bram             De Jonge Renner              3:57:01
  2   1 Bos, Maikel               De Jonge Renner              3:57:09     0:08
  3 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  4  43 Asjes, Jelmer             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
  5  30 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit         3:57:14     0:13
  6  32 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.
  7  13 Kreder, Stefan            Restore Cycling Team         3:57:20     0:19
  8  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek           3:57:28     0:27
  9   3 Bosters, JurriŽn          De Jonge Renner              3:59:17     2:16
 10  71 Schouten, Daan            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 11  12 van der Wier, Wieger      WV de Kannibaal              3:59:23     2:22
 12   5 Snijder, Kevin            De Jonge Renner               z.t.
 13  33 Harms, Jos                NWVG                         3:59:25     2:24
 14 108 jaap Moorlag, Henk        Stormvogels Veendam          3:59:29     2:28
 15  76 Chaigneau, Robin          GRC Jan van Arckel           3:59:34     2:33
 16  38 Handgraaf, Sjors          Swift-Avanti-Bollenstrk      3:59:37     2:36
 17 112 van der Kooij, Bas        Willebrord Wil Vooruit       4:00:01     3:00
 18  97 Brus, Marco               Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 19  35 Wijkel, Stan              NWVG                          z.t.
 20  29 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 21  70 de Jong, Robert           Sensa Kanjers v Kanjers      4:00:04     3:03
 22  44 Doets, Marco              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     4:00:07     3:06
 23   7 Aandewiel, Pascal         WV de Kannibaal               z.t.
 24  98 van Heeswijk, Roy         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 25  42 Bon, Thijs                Swift-Avanti-Bollenstrk      4:00:10     3:09
 26  34 Bathoorn, Floran          NWVG                         4:00:25     3:24
 27 118 Bakker, BjŲrn             WV Woonexpo Kapenga          4:00:41     3:40
 28  94 Schouten, Jasper          WV de IJsselstreek            z.t.
 29  68 Houwers, Bor              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 30  59 Kleiman, Wim              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 31 131 Postma, Theo              Wadro Otto Ebbens            4:00:44     3:43
 32  19 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 33  47 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 34  20 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
 35  75 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel           4:01:40     4:39
 36  57 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75      4:01:52     4:51
 37  26 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 38 104 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 39  86 Buijk, Bart               DRC de Mol                   4:01:55     4:54
 40 173 van den Berg, Julius      de Peddelaars-Monkeytown     4:01:58     4:57
 41  95 Dijkstra, Martijn         WV de IJsselstreek           4:02:01     5:00
 42   6 Boeve, Mats               De Jonge Renner              4:02:10     5:09
 43  23 Smits, Florian            West-Frisia                  4:04:54     7:53
 44 111 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit       4:05:05     8:04
 45 114 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 46  84 Splinter, Raymond         WV Noord-Holland              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.858 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Omloop v.d. VeenkoloniŽn

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  De Jonge Renner              1     11:53:27
  2  NWVG                         6     11:56:40        3:13
  3  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     11:58:00        4:33
  4  Westland Wil Vooruit         5     11:59:07        5:40
  5  Sensa Kanjers v Kanjers     12     12:00:02        6:35
  6  WV de IJsselstreek          16     12:00:10        6:43
  7  Willebrord Wil Vooruit      19     12:02:15        8:48
  8  West-Frisia                  4     12:06:22       12:55
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand