Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Kernen Omloop Echt-Susteren 2015

                        Uitslag Rit in lijn over 199 km

                       Wedstrijd datum: 6 September 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 207 Walscheid, Max            Team Kuota-Lotto             4:26:01
  2 112 Godrie, Stan              Rabobank Development Tm       z.t.
  3  81 Ariesen, Johim            Metec-TKH CCT p/b Mantel      z.t.
  4 231 Dieteren, Jan             Leopard Development Team      z.t.
  5  32 Brusselman, Twan          CT Jo Piels                   z.t.
  6 153 Hoelgaard, Daniel         Team Joker                    z.t.
  7  63 Cools, Alexander          Vastgoeds-Golden Palace       z.t.
  8 172 Bugter, Luuc              Baby Dump CT                  z.t.
  9  67 Stevens, Timothy          Vastgoeds-Golden Palace       z.t.
 10  48 Vermeulen, Emiel          Team 3M                       z.t.
 11 203 Huppertz, Joshua          Team Kuota-Lotto             4:26:05     0:04
 12  87 te Brake, Remco           Metec-TKH CCT p/b Mantel     4:26:08     0:07
 13  31 Ariesen, Tim              CT Jo Piels                   z.t.
 14  38 van Rhee, Joey            CT Jo Piels                   z.t.
 15  33 Poutsma, Stefan           CT Jo Piels                   z.t.
 16 113 Havik, Piotr              Rabobank Development Tm       z.t.
 17 225 Ottema, Rick              Colba-Superano Ham            z.t.
 18 246 Page, Dylan               Roth-Skoda                    z.t.
 19  52 Hemroulle, Johan          BMC Development Team          z.t.
 20 188 Taminiaux, Lionel         Color Code-Aquility Proj      z.t.
 21   1 Biermans, Jenthe          SEG Racing                    z.t.
 22 143 Dakteris, Janis           Team Differdange-Losch        z.t.
 23   5 Jakobsen, Fabio           SEG Racing                    z.t.
 24 123 Jensen, Christer          Team Ringeriks-Kraft          z.t.
 25 211 Bakker, Dennis            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 26 238 Wirtgen, Tom              Leopard Development Team      z.t.
 27  42 Degreve, Martijn          Team 3M                       z.t.
 28   3 Gunst, Davy               SEG Racing                    z.t.
 29 234 Krieger, Alexander        Leopard Development Team      z.t.
 30  86 Kreder, Stefan            Metec-TKH CCT p/b Mantel      z.t.
 31  23 Hereijgers, Kobus         CT Join's - De Rijke          z.t.
 32  13 Der, Zolt                 Start-Massi CT                z.t.
 33 122 Forfang, Ole              Team Ringeriks-Kraft          z.t.
 34 132 Dekker, Sjors             WV West-Frisia                z.t.
 35 177 Sweering, Harry           Baby Dump CT                  z.t.
 36 173 Castelijns, Twan          Baby Dump CT                  z.t.
 37 174 Dielissen, Bart           Baby Dump CT                  z.t.
 38   2 Bokeloh, Jonas            SEG Racing                    z.t.
 39 182 Duquennoy, Jimmy          Color Code-Aquility Proj      z.t.
 40   7 van den Berg, Julius      SEG Racing                    z.t.
 41  74 Spragg, James             CCT p/b Champion System       z.t.
 42 212 Blokker, Joris            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 43  85 Kouwenhoven, Sjoerd       Metec-TKH CCT p/b Mantel      z.t.
 44 111 de Vries, Hartthijs       Rabobank Development Tm       z.t.
 45 156 Skaarseth, Anders         Team Joker                    z.t.
 46  94 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 47 195 Mccormick, Hayden         Lotto Soudal U23              z.t.
 48 187 Picoux, Maximilien        Color Code-Aquility Proj      z.t.
 49 214 Judd, James               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 50 166 van Iersel, Youri         WV De Jonge Renner            z.t.
 51 216 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 52 245 Eckmann, Yannick          Roth-Skoda                    z.t.
 53 186 Palm, Martin              Color Code-Aquility Proj      z.t.
 54 147 Thill, Tom                Team Differdange-Losch        z.t.
 55 125 Korner, Max Emil          Team Ringeriks-Kraft          z.t.
 56 136 Oostra, Folkert           WV West-Frisia                z.t.
 57  35 Rodenburg, Tim            CT Jo Piels                   z.t.
 58  82 Goeree, Niels             Metec-TKH CCT p/b Mantel      z.t.
 59  66 Ruijgh, Rob               Vastgoeds-Golden Palace       z.t.
 60 184 Kaise, Julien             Color Code-Aquility Proj      z.t.
 61 103 de Jong, Martijn          Restore CT                    z.t.
 62 157 Stien, Adrian Aas         Team Joker                    z.t.
 63 167 Kelderman, Martin         WV De Jonge Renner            z.t.
 64 116 Tusveld, Martijn          Rabobank Development Tm       z.t.
 65 235 Manakov, Victor           Leopard Development Team      z.t.
 66  37 van der Duin, Patrick     CT Jo Piels                   z.t.
 67 114 Hofstede, Lennard         Rabobank Development Tm       z.t.
 68  54 Muller, Patrick           BMC Development Team          z.t.
 69 154 Jansen, Amund Grondahl    Team Joker                    z.t.
 70  56 Spengler, Lukas           BMC Development Team          z.t.
 71  22 Groen, Dex                CT Join's - De Rijke          z.t.
 72  21 de Greef, Robbert         CT Join's - De Rijke          z.t.
 73 121 Flotten, Audun Brekke     Team Ringeriks-Kraft          z.t.
 74 128 Wormsen,Kristoffer Somme  Team Ringeriks-Kraft          z.t.
 75  58 van Hooydonck, Nathan     BMC Development Team         4:26:27     0:26
 76 213 Graziato, Massimo         Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 77   4 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
 78  25 Mol, Wouter               CT Join's - De Rijke         4:26:31     0:30
 79  43 Peyskens, Dimitri         Team 3M                      4:26:33     0:32
 80 226 Suarez Martinez, Kevin    Colba-Superano Ham           4:26:39     0:38
 81  65 Lennertz, Sam             Vastgoeds-Golden Palace      4:26:41     0:40
 82 196 Ruyters, Brecht           Lotto Soudal U23              z.t.
 83  45 van Speybroeck, Tim       Team 3M                      4:26:45     0:44
 84  84 Hollanders, Dries         Metec-TKH CCT p/b Mantel     4:26:50     0:49
 85 168 Snijder, Kevin            WV De Jonge Renner           4:26:51     0:50
 86 104 Deelen, Diederik          Restore CT                   4:26:53     0:52
 87 215 Schoonbroodt, Bob         Parkhotel Valkenburg CT      4:27:05     1:04
 88  27 van der Hoorn, Taco       CT Join's - De Rijke         4:27:09     1:08
 89 208 Westmattelmann, Daniel    Team Kuota-Lotto              z.t.
 90  55 Schir, Thery              BMC Development Team         4:27:21     1:20
 91 145 Lovassy, Krisztian        Team Differdange-Losch       4:27:35     1:34
 92 205 Rapps, Dario              Team Kuota-Lotto             4:27:44     1:43
 93 232 Feiereisen, Kevin         Leopard Development Team     4:28:11     2:10
 94 237 Schlechter, Pit           Leopard Development Team      z.t.
 95  46 van Zijl, Dylan           Team 3M                      4:28:42     2:41
 96  68 van Dingenen, Jordi       Vastgoeds-Golden Palace       z.t.
 97  36 te Stroet, Rens           CT Jo Piels                  4:29:05     3:04
 98  83 Hamelink, Jasper          Metec-TKH CCT p/b Mantel      z.t.
 99 206 Retschke, Robert          Team Kuota-Lotto             4:30:04     4:03
100 137 van Engelen, Adne         WV West-Frisia                z.t.
101 197 Vanderaerden, Massimo     Lotto Soudal U23             4:30:06     4:05
102 185 Loy, Antoine              Color Code-Aquility Proj     4:30:10     4:09
103 233 Haugaard Jensen,Kristian  Leopard Development Team     4:30:13     4:12
104   6 Jiang, Zhi Hui            SEG Racing                   4:31:22     5:21
105  41 de Vos, Gertjan           Team 3M                       z.t.
106 181 Delfosse, Florent         Color Code-Aquility Proj      z.t.
107 175 Dijkstra, Martijn         Baby Dump CT                 4:35:02     9:01
108  92 de Jong, Jeen             NWV Groningen                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.884 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Kernen Omloop Echt-Susteren 2015

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Vastgoeds-Golden Palace      7     13:18:10
  2  CT Jo Piels                  4     13:18:17        0:07
  3  Metec-TKH CCT p/b Mantel     9     13:18:17        0:07
  4  Leopard Development Team    24     13:18:17        0:07
  5  Rabobank Development Tm     12     13:18:17        0:07
  6  Baby Dump CT                18     13:18:17        0:07
  7  Team Joker                  16     13:18:17        0:07
  8  SEG Racing                   1     13:18:24        0:14
  9  Color Code-Aquility Proj    19     13:18:24        0:14
 10  Team Ringeriks-Kraft        13     13:18:24        0:14
 11  Parkhotel Valkenburg CT     22     13:18:24        0:14
 12  BMC Development Team         6     13:18:24        0:14
 13  CT Join's - De Rijke         3     13:18:24        0:14
 14  Team 3M                      5     13:18:42        0:32
 15  WV De Jonge Renner          17     13:19:07        0:57
 16  Team Kuota-Lotto            21     13:19:15        1:05
 17  Team Differdange-Losch      15     13:19:51        1:41
 18  WV West-Frisia              14     13:22:20        4:10
 19  Lotto Soudal U23            20     13:22:55        4:45
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij