Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55ste INTERNATIONALE STER VAN ZWOLLE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 178 km

                       Wedstrijd datum: 28 Februari 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  44 Reinders, Elmar           Cont CT Jo Piels             3:55:53
  2 193 Claeys, Dimitri           Verandas                      z.t.
  3 152 Blikra, Haavard Jordbrek  Coop                          z.t.
  4  15 te Brake, Remco           Metec-TKH Continental CT      z.t.
  5  52 Castelijns, Twan          CT Babydump Cycling Team      z.t.
  6  65 van Zandbeek, Ronan       CT Join's - De Rijke          z.t.
  7  41 Vermeulen, Jeff           Cont CT Jo Piels             3:55:57     0:04
  8  66 Vermeltfoort, Coen        CT Join's - De Rijke         3:55:58     0:05
  9 196 Myngheer, Daan            Verandas                      z.t.
 10  47 Brusselman, Twan          Cont CT Jo Piels             3:56:02     0:09
 11 191 Bille, Gaetan             Verandas                     3:56:10     0:17
 12  35 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT      3:56:27     0:34
 13  12 Eising, Tijmen            Metec-TKH Continental CT     3:56:31     0:38
 14  23 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
 15 154 Dyrnes, Kristian          Coop                          z.t.
 16 122 Juodvalkis, Egidijus      Colba                         z.t.
 17 192 Calleeuw, Joeri           Verandas                      z.t.
 18  62 de Greef, Robbert         CT Join's - De Rijke          z.t.
 19  21 Lammertink, Steven        SEG Racing                    z.t.
 20  56 Sweering, Harry           CT Babydump Cycling Team      z.t.
 21  45 Poutsma, Stefan           Cont CT Jo Piels              z.t.
 22   3 Havik, Piotr              Rabobank Development Tm       z.t.
 23  46 Hoekstra, Jochem          Cont CT Jo Piels              z.t.
 24  17 Goeree, Niels             Metec-TKH Continental CT      z.t.
 25  18 Gmelich Meijling, Jarno   Metec-TKH Continental CT     3:56:35     0:42
 26 197 Premont, Christophe       Verandas                     3:57:05     1:12
 27   6 van Trijp, Maarten        Rabobank Development Tm       z.t.
 28  11 Ariesen, Johim            Metec-TKH Continental CT      z.t.
 29  42 van Rhee, Joey            Cont CT Jo Piels              z.t.
 30  67 Hereijgers, Kobus         CT Join's - De Rijke          z.t.
 31  31 Bakker, Dennis            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 32 202 Hemroulle, Johan          BMC                           z.t.
 33 134 Krieger, Alexander        Leopard                       z.t.
 34  64 van der Hoorn, Taco       CT Join's - De Rijke          z.t.
 35  54 Hooghiemster, René        CT Babydump Cycling Team      z.t.
 36  26 Bovenhuis, Jasper         SEG Racing                    z.t.
 37 207 Spengler, Lukas           BMC                           z.t.
 38   4 Korevaar, Merijn          Rabobank Development Tm       z.t.
 39  63 Mol, Wouter               CT Join's - De Rijke          z.t.
 40 203 Tietema, Bas              BMC                          3:57:12     1:19
 41  73 de Kort, Bram             De Jonge Renner              3:58:57     3:04
 42 148 Mygind, Rasmus            Riwal                         z.t.
 43 212 Goolaerts, Michael        Lotto                         z.t.
 44 178 Weber, Johannes           Stuttgart                     z.t.
 45  37 van Diemen, Jurgen        Parkhotel Valkenburg CT      3:58:59     3:06
 46  48 Bakker, Stephan           Cont CT Jo Piels              z.t.
 47 211 Geuens, Alexander         Lotto                         z.t.
 48  32 Blokker, Joris            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 49 157 Hoelgaard, Markus         Coop                          z.t.
 50 113 Garcia Cortina, Ivan      Greenway                      z.t.
 51 162 Dakteris, Janis           Differdange                   z.t.
 52  13 Hamelink, Jasper          Metec-TKH Continental CT      z.t.
 53  34 Schoonbroodt, Bob         Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 54 124 Ottema, Rick              Colba                         z.t.
 55  28 Biermans, Jenthe          SEG Racing                    z.t.
 56  84 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.
 57  93 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 58  51 Bugter, Luuc              CT Babydump Cycling Team      z.t.
 59 131 Dieteren, Jan             Leopard                      3:59:06     3:13
 60  14 van der Zwet, Arno        Metec-TKH Continental CT     3:59:12     3:19
 61  16 Krul, Stef                Metec-TKH Continental CT      z.t.
 62 195 Reus, Kai                 Verandas                      z.t.
 63  61 Bol, Jetse                CT Join's - De Rijke          z.t.
 64  43 te Stroet, Rens           Cont CT Jo Piels              z.t.
 65   1 Bol, Cees                 Rabobank Development Tm       z.t.
 66   7 Tusveld, Martijn          Rabobank Development Tm       z.t.
 67  58 van de Vall, Lars         CT Babydump Cycling Team     4:00:30     4:37
 68  33 Nolten, Bram              Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 69  76 Snijder, Kevin            De Jonge Renner              4:01:05     5:12
 70 125 suarez Martinez, Kevin    Colba                        4:01:06     5:13
 71  53 Dielissen, Bart           CT Babydump Cycling Team      z.t.
 72  57 Kers, Koos Jeroen         CT Babydump Cycling Team      z.t.
 73  24 van Dongen, Ricardo       SEG Racing                    z.t.
 74 163 Kaupas, Gediminas         Differdange                   z.t.
 75 132 Feiereisen, Kevin         Leopard                       z.t.
 76  22 Jakobsen, Fabio           SEG Racing                    z.t.
 77 166 Lovassy, Krisztian        Differdange                   z.t.
 78 186 de Man, Jaap              Team 3M                       z.t.
 79 137 Schlechter, Pit           Leopard                       z.t.
 80   2 Cornelisse, Mitchell      Rabobank Development Tm       z.t.
 81 151 Jensen, August            Coop                          z.t.
 82 145 Herbek Grön, Martin       Riwal                         z.t.
 83  74 Kelderman, Martin         De Jonge Renner              4:03:36     7:43
 84  36 van Breda, Rick           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 85 201 Bohli, Tom                BMC                           z.t.
 86 208 Kerrison, Jesse           BMC                           z.t.
 87 214 Menten, Milan             Lotto                         z.t.
 88 206 Gerts, Floris             BMC                           z.t.
 89  38 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 90 173 Walsleben, Max            Stuttgart                     z.t.
 91  77 Boeve, Mats               De Jonge Renner               z.t.
 92 165 Kastemyr, Pontus          Differdange                   z.t.
 93 161 Coenen, Johan             Differdange                   z.t.
 94 143 Christensen, Mads         Riwal                         z.t.
 95  55 Richards, Ian Peter       CT Babydump Cycling Team      z.t.
 96 198 Touquet, Joren            Verandas                      z.t.
 97 204 Williams, Tyler           BMC                           z.t.
 98 185 Mels, Fabrice             Team 3M                      4:05:10     9:17
 99 183 van Zijl, Dylan           Team 3M                       z.t.
100 187 Porter, Elliot            Team 3M                       z.t.
101  96 Smits, Florian            West-Frisia                   z.t.
102  97 Oostra, Folkert           West-Frisia                   z.t.
103  95 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
104 146 Aistrup, Nikola           Riwal                         z.t.
105   5 Lenderink, Peter          Rabobank Development Tm       z.t.
106 171 Fiek, Arnold              Stuttgart                     z.t.
107  82 Hoekstra, Marco           NWVG                          z.t.
108 241 Hofman, Arjan             IJsselstreek                  z.t.
109   8 Maas, Jan                 Rabobank Development Tm       z.t.
110  75 Schellevis, Rutger        De Jonge Renner               z.t.
111  27 van den Berg, Julius      SEG Racing                    z.t.
112 112 Bouhanni, Rayanne         Greenway                      z.t.
113  71 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
114 111 Baska, Erik               Greenway                      z.t.
115 115 Kasperkiewicz,Przemyslaw  Greenway                      z.t.
116  78 Wildeman, Henk            De Jonge Renner              4:05:14     9:21
117 106 Buijs, Dennis             Restore Cycling               z.t.
118 222 Lowik, Robin              Oost                         4:06:38    10:45
119  86 Rijpma, Coen              NWVG                          z.t.
120  88 Bathoorn, Floran          NWVG                          z.t.
121  91 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
122 226 Plender, Jasper           Oost                         4:06:41    10:48
123  87 Wijkel, Stan              NWVG                          z.t.
124  94 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
125 135 Konig, Marco              Leopard                       z.t.
126 114 Guerin, Alexis            Greenway                      z.t.
127 118 Schlegel, Michal          Greenway                      z.t.
128 104 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
129 168 Raymackers, Cedric        Differdange                   z.t.
130 242 Nagelhout, Berry          IJsselstreek                  z.t.
131 121 Donders, Jelle            Colba                         z.t.
132 144 Ollegaard, Morten         Riwal                         z.t.
133 141 Larsen Schjönnemann, Kas  Riwal                         z.t.
134 205 Schir, Thery              BMC                           z.t.
135  81 Harms, Jos                NWVG                          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.277 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55ste INTERNATIONALE STER VAN ZWOLLE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cont CT Jo Piels             5     11:47:52
  2  Verandas                    20     11:48:01        0:09
  3  CT Join's - De Rijke         7     11:48:22        0:30
  4  Metec-TKH Continental CT     2     11:48:55        1:03
  5  CT Babydump Cycling Team     6     11:49:29        1:37
  6  SEG Racing                   3     11:50:07        2:15
  7  Rabobank Development Tm      1     11:50:41        2:49
  8  BMC                         21     11:51:22        3:30
  9  Coop                        16     11:51:23        3:31
 10  Parkhotel Valkenburg CT      4     11:52:31        4:39
 11  Colba                       13     11:56:36        8:44
 12  Leopard                     14     11:57:17        9:25
 13  Differdange                 17     12:01:11       13:19
 14  Lotto                       22     12:01:32       13:40
 15  De Jonge Renner              8     12:03:38       15:46
 16  Riwal                       15     12:03:39       15:47
 17  Stuttgart                   18     12:07:43       19:51
 18  West-Frisia                 10     12:09:19       21:27
 19  Greenway                    12     12:09:19       21:27
 20  NWVG                         9     12:10:47       22:55
 21  Team 3M                     19     12:11:26       23:34
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon