Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER TIJDRIT CLUBCOMPETITIE

                      Uitslag Ploegen tijdrit over 17,5 km

                         Wedstrijd datum: 20 Juni 2015

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Westland Wil Vooruit           5       21:07.85                49.690
   2  Sensa Kanjers v Kanjers       12       21:12.16        4.31    49.522
   3  DRC de Mol                    15       21:21.23       13.38    49.171
   4  WV de IJsselstreek            16       21:21.42       13.57    49.164
   5  Stormvogels Veendam           18       21:27.13       19.28    48.946
   6  SwABo                          7       21:29.91       22.06    48.841
   7  De Jonge Renner                1       21:31.98       24.13    48.762
   8  de Zwaluwen-Raalte-CC75       10       21:35.64       27.79    48.625
   9  NWVG                           6       21:41.48       33.63    48.406
  10  Willebrord Wil Vooruit        19       21:42.53       34.68    48.367
  11  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi       8       21:43.33       35.48    48.338
  12  ZRTC Theo Middelkamp          11       21:43.36       35.51    48.337
  13  Restore Cycling Team           3       21:50.79       42.94    48.063
  14  WV Noord-Holland              14       22:02.29       54.44    47.645
  15  TWC Het Snelle Wiel           21       22:03.15       55.30    47.614
  16  WV de Kannibaal                2       22:03.22       55.37    47.611
  17  West-Frisia                    4       22:21.17     1:13.32    46.974
  18  Schijndel-Dommelstreek        17       22:28.11     1:20.26    46.732
  19  de Peddelaars-Monkeytown      29       22:31.03     1:23.18    46.631
  20  HRTC Hoorn                    25       22:35.51     1:27.66    46.477
  21  Wadro Otto Ebbens             22       22:54.69     1:46.84    45.829
  22  UWTC De Volharding             9       22:54.90     1:47.05    45.822
  23  WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        28       22:56.66     1:48.81    45.763
  24  ARTV de Adelaar               26       22:58.30     1:50.45    45.708
  25  OWC Oldenzaal                 24       23:04.27     1:56.42    45.511
  26  GRC Jan van Arckel            13       23:28.29     2:20.44    44.735
  27  WV Eemland                    27       23:36.59     2:28.74    44.473
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e OMLOOP VAN DE SCHERMER TIJDRIT CLUBCOMPETITIE

                      Uitslag Ploegen tijdrit over 17,5 km

                         Wedstrijd datum: 20 Juni 2015

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Westland Wil Vooruit           5       21:07.85                49.690
     25 Sloof, Jordi
     26 Middelburg, Twan
     27 van Leeuwen, Dennis
     28 Wubben, Bob
     29 van der Wal, Luuk
     30 Hofman, Leon

   2  Sensa Kanjers v Kanjers       12       21:12.16        4.31    49.522
     67 Verdick, Gijs
     68 Schouten, Daan
     69 Zennipman, Wessel
     70 Hendriksen, Wouter
     71 de Langen, Mark
     72 Ratering, Timon

   3  DRC de Mol                    15       21:21.23       13.38    49.171
     85 van den Berg, Maarten
     86 Buijk, Bart
     87 Vleugel, Ramon
     88 de Leeuw, David
     89 Kramer, Erik
     90 Talen, Jordi

   4  WV de IJsselstreek            16       21:21.42       13.57    49.164
     91 de Haan, Arjan
     92 Essers, Jan
     93 Schouten, Jasper
     94 Coster, Kevin
     95 Dijkstra, Martijn
     96 Koedijk, Matthijs

   5  Stormvogels Veendam           18       21:27.13       19.28    48.946
    103 de Vries, Josbert
    104 de Haan, Paul
    105 Piersma, Wessel
    106 Biesheuvel, Stefan
    107 Sulvaran, Gyasi
    108 Koetse, Johan

   6  SwABo                          7       21:29.91       22.06    48.841
     37 van Lakerveld, Erik
     38 van Eijk, Erwin
     39 Dofferhoff, Roy
     40 Bon, Thijs
     41 Boele, Bastijn
     42 Onderwater, Coen

   7  De Jonge Renner                1       21:31.98       24.13    48.762
      1 Bos, Maikel
      2 Janssen, Dick
      3 Lindenburg, Jim
      4 Cremers, Paul
      5 Duvigneau, Beau
      6 Snijder, Kevin

   8  de Zwaluwen-Raalte-CC75       10       21:35.64       27.79    48.625
     55 Schipper, Bart
     56 Kootstra, Philip
     57 Kleiman, Wim
     58 van den Berg, Stephen
     59 Lowik, Robin
     60 Rozendom, Jan

   9  NWVG                           6       21:41.48       33.63    48.406
     31 Meewisse, John
     32 Mensink, Rick
     33 Wijkel, Stan
     34 de Jong, Jeen
     35 Potze, Niels
     36 Timmermans, Justin

  10  Willebrord Wil Vooruit        19       21:42.53       34.68    48.367
    109 van Dalen, Jason
    110 van Loon, Jordi
    111 van de Klundert, Koen
    112 van der Kooij, Bas
    113 Meesters, Jelle
    114 Moerland, Paul

  11  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi       8       21:43.33       35.48    48.338
     43 van Beusichem, Thijs
     44 Tindal, Levi
     45 Doets, Marco
     46 Bugter, Jasper
     47 Groeneveld, Harro
     48 Schrijen, Luca

  12  ZRTC Theo Middelkamp          11       21:43.36       35.51    48.337
     61 de Kok, Dylan
     62 Raas, Eloy
     63 Jumelet, Michiel
     64 de Jong, MichaŽl
     65 Balk, Bobby
     66 Polak, Thomas

  13  Restore Cycling Team           3       21:50.79       42.94    48.063
     13 van der Burg, Joost
     14 Verwoert, Corne
     15 Rovers, Stijn
     17 Roling, Jerry
     18 Buijs, Dennis

  14  WV Noord-Holland              14       22:02.29       54.44    47.645
     79 Bankras, Stijn
     80 Botman, Wim
     81 Ottenbros, Joury
     82 Buning, Jorn
     83 Rijs, Maurice
     84 Vriend, Rudy

  15  TWC Het Snelle Wiel           21       22:03.15       55.30    47.614
    121 Celi, Abe
    122 Minten, Kevin
    123 Frijters, Ferdi
    124 Vierling, Gijs
    125 Hendrickx, Maarten
    126 Esselaar, Remco

  16  WV de Kannibaal                2       22:03.22       55.37    47.611
      7 Braam, Anne-Willem
      8 Sijm, Rik
      9 Atema, Kris
     10 Meereboer, Niels
     11 Oldenkamp, Sieger
     12 van der Wier, Wieger

  17  West-Frisia                    4       22:21.17     1:13.32    46.974
     19 Appelman, Ruud
     20 Haakman, Tino
     21 ten Zeldam, Sebastiaan
     23 van der Meer, Tom
     24 Dudink, Jaap

  18  Schijndel-Dommelstreek        17       22:28.11     1:20.26    46.732
     97 Kivits, Marc
     98 Hubers, Stefan
     99 van Bakel, Robbie
    100 Varkevisser, Jurjen
    101 van Oirschot, Pieter
    102 Heijnen, Hugo

  19  de Peddelaars-Monkeytown      29       22:31.03     1:23.18    46.631
    169 Pelsinger, Jurrien
    170 Eilander, Peter
    171 van den Berg, Julius
    172 van Putten, Arjen
    173 Bolhoven, Marc

  20  HRTC Hoorn                    25       22:35.51     1:27.66    46.477
    145 Kaldenbach, Jeroen
    146 van Lith, Sander
    147 Kaldenbach, Marco
    148 Bervoets, Bas
    149 Molijn, Nick
    150 Hoefakker, Patrick

  21  Wadro Otto Ebbens             22       22:54.69     1:46.84    45.829
    127 Koster, Brian
    129 Hoekstra, Ruben
    130 de Bruin, Marc
    132 Goossens, Yari

  22  UWTC De Volharding             9       22:54.90     1:47.05    45.822
     49 van den Hengel, Bob
     50 Seefat, Maarten
     51 Bley, Sidney
     52 Overste, Matthew
     53 Geserick, Ocko
     54 Hagemans, Sem

  23  WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        28       22:56.66     1:48.81    45.763
    163 de Vette, Nander
    164 Groeneveld, Jan-Willem
    165 Wesselius, Jeroen
    166 Spruit, John
    168 Vos, Michiel

  24  ARTV de Adelaar               26       22:58.30     1:50.45    45.708
    152 Nijkerk, Wouter
    153 van den Berg, Daan
    154 Verwaal, Andreas
    155 Wielink, Rik
    156 van Manen, Joey

  25  OWC Oldenzaal                 24       23:04.27     1:56.42    45.511
    139 Johannink, Jelle
    140 Timmerman, Jurgen
    141 ter Bekke, Pepijn
    142 Moorman, Rens

  26  GRC Jan van Arckel            13       23:28.29     2:20.44    44.735
     73 Kleinjan, Arno
     74 Bode, Hermen
     75 van den Dool, Kelvin
     76 Scherff, Jan Arie
     77 van Zanten, Jeroen
     78 Vendrig, Bart

  27  WV Eemland                    27       23:36.59     2:28.74    44.473
    157 de Zee, Hylke
    158 van Overbeek, Max
    159 Baas, Harmen
    160 van Dalen, Bas
    161 Kroeze, Danny

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER CLUBCOMPETITIE

                           Uitslag Omloop over 140 km

                         Wedstrijd datum: 20 Juni 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  33 Wijkel, Stan              NWVG                         3:19:55
  2   1 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
  3  28 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
  4  46 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
  5  90 Talen, Jordi              DRC de Mol                   3:20:04     0:09
  6  31 Meewisse, John            NWVG                          z.t.
  7   6 Snijder, Kevin            De Jonge Renner               z.t.
  8 111 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  9 112 van der Kooij, Bas        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 11  50 Seefat, Maarten           UWTC De Volharding            z.t.
 12 104 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 13  60 Rozendom, Jan             de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 14 171 van den Berg, Julius      de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 15  59 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 16  75 van den Dool, Kelvin      GRC Jan van Arckel            z.t.
 17  36 Timmermans, Justin        NWVG                          z.t.
 18  42 Onderwater, Coen          SwABo                         z.t.
 19  68 Schouten, Daan            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 20  27 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit          z.t.
 21  45 Doets, Marco              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 22  29 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 23   3 Lindenburg, Jim           De Jonge Renner               z.t.
 24  49 van den Hengel, Bob       UWTC De Volharding            z.t.
 25  61 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 26  17 Roling, Jerry             Restore Cycling Team          z.t.
 27  67 Verdick, Gijs             Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 28  13 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 29 173 Bolhoven, Marc            de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 30  79 Bankras, Stijn            WV Noord-Holland              z.t.
 31  93 Schouten, Jasper          WV de IJsselstreek            z.t.
 32  62 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33  81 Ottenbros, Joury          WV Noord-Holland              z.t.
 34 121 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 35 122 Minten, Kevin             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36   2 Janssen, Dick             De Jonge Renner               z.t.
 37  47 Groeneveld, Harro         Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 38  35 Potze, Niels              NWVG                          z.t.
 39  30 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 40  26 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 41 153 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 42  69 Zennipman, Wessel         Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 43  86 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 44 129 Hoekstra, Ruben           Wadro Otto Ebbens             z.t.
 45   5 Duvigneau, Beau           De Jonge Renner               z.t.
 46  99 van Bakel, Robbie         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 47  38 van Eijk, Erwin           SwABo                         z.t.
 48  39 Dofferhoff, Roy           SwABo                         z.t.
 49  56 Kootstra, Philip          de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 50 125 Hendrickx, Maarten        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 51  91 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 52  19 Appelman, Ruud            West-Frisia                   z.t.
 53  82 Buning, Jorn              WV Noord-Holland              z.t.
 54 124 Vierling, Gijs            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 55 132 Goossens, Yari            Wadro Otto Ebbens             z.t.
 56  66 Polak, Thomas             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 57  41 Boele, Bastijn            SwABo                         z.t.
 58  44 Tindal, Levi              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 59 105 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 60 165 Wesselius, Jeroen         WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 61 100 Varkevisser, Jurjen       Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 62 145 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
 63 142 Moorman, Rens             OWC Oldenzaal                 z.t.
 64 163 de Vette, Nander          WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 65 107 Sulvaran, Gyasi           Stormvogels Veendam           z.t.
 66 141 ter Bekke, Pepijn         OWC Oldenzaal                 z.t.
 67 140 Timmerman, Jurgen         OWC Oldenzaal                 z.t.
 68  92 Essers, Jan               WV de IJsselstreek            z.t.
 69  85 van den Berg, Maarten     DRC de Mol                    z.t.
 70 156 van Manen, Joey           ARTV de Adelaar               z.t.
 71 155 Wielink, Rik              ARTV de Adelaar               z.t.
 72  73 Kleinjan, Arno            GRC Jan van Arckel            z.t.
 73 102 Heijnen, Hugo             Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 74   8 Sijm, Rik                 WV de Kannibaal               z.t.
 75  77 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 76  94 Coster, Kevin             WV de IJsselstreek            z.t.
 77 126 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 78   4 Cremers, Paul             De Jonge Renner               z.t.
 79  63 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 80  40 Bon, Thijs                SwABo                         z.t.
 81  55 Schipper, Bart            de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 82  21 ten Zeldam, Sebastiaan    West-Frisia                   z.t.
 83  58 van den Berg, Stephen     de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 84 139 Johannink, Jelle          OWC Oldenzaal                 z.t.
 85 123 Frijters, Ferdi           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 86 101 van Oirschot, Pieter      Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 87 166 Spruit, John              WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 88 106 Biesheuvel, Stefan        Stormvogels Veendam           z.t.
 89  89 Kramer, Erik              DRC de Mol                    z.t.
 90  43 van Beusichem, Thijs      Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 91  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                    z.t.
 92  76 Scherff, Jan Arie         GRC Jan van Arckel            z.t.
 93  54 Hagemans, Sem             UWTC De Volharding            z.t.
 94  34 de Jong, Jeen             NWVG                          z.t.
 95  25 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 96  11 Oldenkamp, Sieger         WV de Kannibaal               z.t.
 97  20 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
 98  78 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
 99  32 Mensink, Rick             NWVG                          z.t.
100 110 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
101  65 Balk, Bobby               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
102   9 Atema, Kris               WV de Kannibaal              3:20:22     0:27
103  96 Koedijk, Matthijs         WV de IJsselstreek           3:20:24     0:29
104  18 Buijs, Dennis             Restore Cycling Team          z.t.
105 160 van Dalen, Bas            WV Eemland                    z.t.
106  64 de Jong, MichaŽl          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
107  24 Dudink, Jaap              West-Frisia                   z.t.
108 154 Verwaal, Andreas          ARTV de Adelaar              3:20:26     0:31
109  71 de Langen, Mark           Sensa Kanjers v Kanjers      3:20:28     0:33
110  37 van Lakerveld, Erik       SwABo                         z.t.
111  84 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
112 114 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
113 113 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit       3:20:36     0:41
114 130 de Bruin, Marc            Wadro Otto Ebbens             z.t.
115  53 Geserick, Ocko            UWTC De Volharding            z.t.
116  72 Ratering, Timon           Sensa Kanjers v Kanjers      3:20:39     0:44
117  70 Hendriksen, Wouter        Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
118  95 Dijkstra, Martijn         WV de IJsselstreek           3:21:02     1:07
119  97 Kivits, Marc              Schijndel-Dommelstreek       3:21:14     1:19
120 146 van Lith, Sander          HRTC Hoorn                   3:21:22     1:27
121   7 Braam, Anne-Willem        WV de Kannibaal              3:21:24     1:29
122  74 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel            z.t.
123 147 Kaldenbach, Marco         HRTC Hoorn                   3:21:32     1:37

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.018 km/u

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e MOLEN OMLOOP VAN DE SCHERMER CLUBCOMPETITIE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG                         6     10:00:03
  2  De Jonge Renner              1     10:00:03
  3  Westland Wil Vooruit         5     10:00:03
  4  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     10:00:03
  5  Willebrord Wil Vooruit      19     10:00:12        0:09
  6  de Zwaluwen-Raalte-CC75     10     10:00:12        0:09
  7  Sensa Kanjers v Kanjers     12     10:00:12        0:09
  8  SwABo                        7     10:00:12        0:09
  9  ZRTC Theo Middelkamp        11     10:00:12        0:09
 10  WV Noord-Holland            14     10:00:12        0:09
 11  DRC de Mol                  15     10:00:12        0:09
 12  TWC Het Snelle Wiel         21     10:00:12        0:09
 13  UWTC De Volharding           9     10:00:12        0:09
 14  Stormvogels Veendam         18     10:00:12        0:09
 15  WV de IJsselstreek          16     10:00:12        0:09
 16  GRC Jan van Arckel          13     10:00:12        0:09
 17  Schijndel-Dommelstreek      17     10:00:12        0:09
 18  ARTV de Adelaar             26     10:00:12        0:09
 19  OWC Oldenzaal               24     10:00:12        0:09
 20  WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW      28     10:00:12        0:09
 21  West-Frisia                  4     10:00:12        0:09
 22  WV de Kannibaal              2     10:00:30        0:27
 23  Restore Cycling Team         3     10:00:32        0:29
 24  Wadro Otto Ebbens           22     10:00:44        0:41
 25  HRTC Hoorn                  25     10:02:58        2:55

TOTAAL PLOEGEN KLASSEMENT

TIJDRIT OMLOOP TOTAAL Comp.Punten 1 WESTLAND WIL VOORUIT 56 52 108 20 2 JONGE RENNER 44 54 98 18 3 KANJERS VOOR KANJERS 54 44 98 16 4 NWVG 40 56 96 14 5 ZWALUWEN-RAALTE-CC'75 42 46 88 12 6 SWIFT-AVANTI-BOLLENSTREEK 46 42 88 10 7 DE MOL 52 36 88 9 8 AMSTEL-BATAAF-DTS-OLYMPIA 36 50 86 8 9 WILLIBRORD WIL VOORUIT 38 48 86 7 10 STORMVOGELS 48 30 78 6 11 DE IJSSELSTREEK 50 28 78 5 12 THEO MIDDELKAMP 36 40 76 4 13 NOORD-HOLLAND 32 38 70 3 14 HET SNELLE WIEL 30 34 64 2 15 UWTC DE VOLHARDING 16 32 48 1 16 WV SCHIJNDEL-DOMMELSTREEK 24 24 48 17 RESTORE CT 34 12 46 18 WEST-FRISIA 26 16 42 19 WV DE KANNIBAAL 28 14 42 20 JAN VAN ARCKEL 8 26 34 21 ARTV DE ADELAAR 12 22 34 22 WTOS-SPARTAAN-AHOY-SPECIALIZED 14 18 32 23 OLDENZAAL 10 20 30 24 WADRO OTTO EBBENS 18 10 28 25 HRTC HOORN 20 8 28 26 WRV DE PEDDELAARS-MONKEYTOWN CT 22 6 28 27 WV EEMLAND 6 4 10
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon