Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

63ste INTERN.WIELERRONDE VAN OVERIJSSEL

                        Uitslag Wegwedstrijd over 202 km

                          Wedstrijd datum: 2 Mei 2015
                         ST. WIELERRONDE VAN OVERIJSSEL

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  38 Vermeulen, Jeff           Cont CT Jo Piels             4:34:38
  2  68 Zanotti, Marco            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  3  47 Vermeltfoort, Coen        CT Join's - De Rijke          z.t.
  4  74 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
  5   5 Peeters, Kevin            Vastgoedservice               z.t.
  6  83 Gate, Aaron               An Post                       z.t.
  7  84 Kruopis, Aidis            An Post                       z.t.
  8  27 te Brake, Remco           Metec-TKH Continental CT      z.t.
  9   7 Stevens, Timothy          Vastgoedservice               z.t.
 10  28 Wolsink, Jelle            Metec-TKH Continental CT      z.t.
 11 128 Verraes, Benjamin         Cibel                         z.t.
 12  75 Jakobsen, Fabio           SEG Racing                    z.t.
 13 162 Walscheid, Max            Kuota                         z.t.
 14 104 Weber, Johannes           Stuttgart                     z.t.
 15  11 Castelijns, Twan          Babydump                      z.t.
 16  95 Holler, Nikodemus         Bike Aid                      z.t.
 17 176 Vereecken, Nicolas        Team 3M                       z.t.
 18  53 Godrie, Stan              Rabobank Development Tm       z.t.
 19  26 Leten, Wouter             Metec-TKH Continental CT      z.t.
 20   1 Coenen, Dennis            Vastgoedservice               z.t.
 21  87 Vandenbogaerde, Jens      An Post                       z.t.
 22 136 Page, Dylan               Roth-Skoda                    z.t.
 23  34 Reinders, Elmar           Cont CT Jo Piels              z.t.
 24 171 de Man, Jaap              Team 3M                       z.t.
 25  55 Lenderink, Peter          Rabobank Development Tm       z.t.
 26  85 Slater, Alistair          An Post                       z.t.
 27 216 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
 28  71 Biermans, Jenthe          SEG Racing                    z.t.
 29  41 Bol, Jetse                CT Join's - De Rijke          z.t.
 30 215 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 31  94 de Jonge, Maarten         Bike Aid                      z.t.
 32 153 Lovassy, Krisztian        Differdange                   z.t.
 33  64 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT      4:34:42     0:04
 34 123 Gibbons, Thomas           Cibel                         z.t.
 35 152 Kaupas, Gediminas         Differdange                   z.t.
 36 201 Boeve, Mats               Jonge Renner                  z.t.
 37  51 Bol, Cees                 Rabobank Development Tm       z.t.
 38 111 Dzervus, Darijus          CCT                           z.t.
 39 177 van Zijl, Melvin          Team 3M                       z.t.
 40 212 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
 41 204 Lindenburg, Jim           Jonge Renner                  z.t.
 42   6 Ruijgh, Rob               Vastgoedservice               z.t.
 43  37 van Rhee, Joey            Cont CT Jo Piels              z.t.
 44 178 Vingerling, Michael       Team 3M                       z.t.
 45  62 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 46  35 Rodenburg, Tim            Cont CT Jo Piels              z.t.
 47   8 Vermote, Alphonse         Vastgoedservice               z.t.
 48  21 Gmelich Meijling, Jarno   Metec-TKH Continental CT      z.t.
 49  88 Mullen, Ryan              An Post                       z.t.
 50 203 de Kort, Bram             Jonge Renner                  z.t.
 51  43 Mol, Wouter               CT Join's - De Rijke          z.t.
 52  97 Schweizer, Christoph      Bike Aid                      z.t.
 53 175 van der Weijst, Geert     Team 3M                       z.t.
 54  13 Hooghiemster, René        Babydump                      z.t.
 55  25 Krul, Stef                Metec-TKH Continental CT      z.t.
 56 134 Eckmann, Yannick          Roth-Skoda                    z.t.
 57 235 Scholten, Tim             Oldenzaal                     z.t.
 58  76 Lammertink, Steven        SEG Racing                    z.t.
 59  32 Hoekstra, Jochem          Cont CT Jo Piels              z.t.
 60  54 Havik, Piotr              Rabobank Development Tm       z.t.
 61 164 Löer, Lukas               Kuota                         z.t.
 62   4 Lennertz, Sam             Vastgoedservice              4:34:49     0:11
 63  22 Goeree, Niels             Metec-TKH Continental CT      z.t.
 64  16 Sweering, Harry           Babydump                      z.t.
 65 172 Janssens, Jimmy           Team 3M                      4:34:50     0:12
 66  56 Nieuwenhuis, Joris        Rabobank Development Tm       z.t.
 67  42 Groen, Dex                CT Join's - De Rijke          z.t.
 68 174 Sleurs, Christophe        Team 3M                       z.t.
 69  18 van Schip, Jan Willem     Babydump                      z.t.
 70 197 van der Burg, Joost       Restore                      4:34:53     0:15
 71 185 Lindeman, Adrie           Groningen                     z.t.
 72 173 Peyskens, Dimitri         Team 3M                      4:34:55     0:17
 73 122 de Jonghe, Kevin          Cibel                         z.t.
 74  96 Mayer, Yannick            Bike Aid                      z.t.
 75 155 Raymackers, Cedric        Differdange                   z.t.
 76  61 Judd, James               Parkhotel Valkenburg CT      4:35:02     0:24
 77  17 van de Vall, Lars         Babydump                      z.t.
 78 206 Snijder, Kevin            Jonge Renner                 4:35:05     0:27
 79  14 Kers, Koos Jeroen         Babydump                      z.t.
 80 244 Schouten, Daan            Sensa                         z.t.
 81  91 Debasay, Mekseb           Bike Aid                      z.t.
 82  77 van Dongen, Ricardo       SEG Racing                    z.t.
 83  58 Wouters, Sieben           Rabobank Development Tm       z.t.
 84 163 Knaup, Tobias             Kuota                        4:35:07     0:29
 85 105 Nowak, Florian            Stuttgart                     z.t.
 86  31 Bosman, Gert-Jan          Cont CT Jo Piels              z.t.
 87 133 Bresciani, Michael        Roth-Skoda                    z.t.
 88  33 Poutsma, Stefan           Cont CT Jo Piels              z.t.
 89 113 Goovaerts, Tom            CCT                           z.t.
 90   3 Hulsmans, Kevin           Vastgoedservice              4:35:25     0:47
 91 138 Tomio, Giacomo            Roth-Skoda                   4:35:33     0:55
 92 116 Weber, Sascha             CCT                           z.t.
 93 247 Verdick, Gijs             Sensa                        4:35:37     0:59
 94 187 Wijkel, Stan              Groningen                    4:35:42     1:04
 95  23 Hamelink, Jasper          Metec-TKH Continental CT     4:35:50     1:12
 96  36 te Stroet, Rens           Cont CT Jo Piels             4:37:04     2:26
 97  45 van der Hoorn, Taco       CT Join's - De Rijke          z.t.
 98 124 Goossens, Kenny           Cibel                        4:37:10     2:32
 99 224 Löwik, Robin              District Oost                4:37:54     3:16
100 232 Moorman, Rens             Oldenzaal                     z.t.
101  92 Beck, Joschka             Bike Aid                      z.t.
102 141 Costa Soria, Alex         Start Massi                   z.t.
103  15 Richards, Ian Peter       Babydump                      z.t.
104 168 Westmattelmann, Daniel    Kuota                         z.t.
105 151 Deruette, Thomas          Differdange                   z.t.
106  86 Stannus, Jordan           An Post                       z.t.
107 167 Retschke, Robert          Kuota                         z.t.
108 107 Schulze, Julian           Stuttgart                     z.t.
109  46 van Zandbeek, Ronan       CT Join's - De Rijke          z.t.
110 184 Kramer, Sven              Groningen                     z.t.
111  72 Bouwman, Koen             SEG Racing                    z.t.
112 182 Hoekstra, Marco           Groningen                     z.t.
113  44 Hereijgers, Kobus         CT Join's - De Rijke         4:37:59     3:21
114  57 Budding, Martijn          Rabobank Development Tm       z.t.
115 222 Kleiman, Wim              District Oost                4:38:45     4:07
116  12 Eefting, Roy              Babydump                      z.t.
117 208 van 't Westeinde, Gijs    Jonge Renner                  z.t.
118 228 van den Berg, Stephen     District Oost                 z.t.
119 225 Plender, Jasper           District Oost                 z.t.
120 181 Harms, Jos                Groningen                     z.t.
121 183 Horring, Lars             Groningen                     z.t.
122 132 Bottura, Alessio          Roth-Skoda                    z.t.
123 186 Mensink, Rick             Groningen                    4:39:18     4:40
124 101 Fiek, Arnold              Stuttgart                     z.t.
125 103 Kautz, Kai                Stuttgart                    4:39:27     4:49
126 188 Timmermans, Justin        Groningen                     z.t.
127 248 Zennipman, Wessel         Sensa                         z.t.
128 115 Tokuda, Tanzo             CCT                           z.t.
129 234 Schoemaker, Maarten       Oldenzaal                     z.t.
130  82 Dunne, Conor              An Post                       z.t.
131 114 Haggerty, Josh            CCT                           z.t.
132 245 Schreurs, Mark            Sensa                         z.t.
133 191 Buijs, Dennis             Restore                       z.t.
134 192 Gieskens, Nicky           Restore                       z.t.
135 218 van der Meer, Tom         West-Frisia                   z.t.
136 135 Ocanha, Gianluca          Roth-Skoda                    z.t.
137  65 van Breda, Rick           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
138 137 St?ssi, Colin             Roth-Skoda                    z.t.
139 126 van Dorsselaer, Niels     Cibel                         z.t.
140 194 Roling, Jerry             Restore                       z.t.
141  93 Buckosky, Kyle            Bike Aid                      z.t.
142 207 v/d Bogaert, Sem          Jonge Renner                  z.t.
143 241 Houwers, Bor              Sensa                         z.t.
144 161 Drumm, Felix              Kuota                         z.t.
145 108 Walsleben, Max            Stuttgart                    4:39:46     5:08
146  73 Gunst, Davy               SEG Racing                    z.t.
147 202 Cremers, Paul             Jonge Renner                 4:41:43     7:05
148 227 Schipper, Bart            District Oost                 z.t.
149  48 Vierhouten, Gino Luca     CT Join's - De Rijke         4:42:52     8:14
150 226 Rozendom, Jan             District Oost                4:42:57     8:19
151 156 Stocker, Manuel           Differdange                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.132 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

63ste INTERN.WIELERRONDE VAN OVERIJSSEL

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Vastgoedservice              1     13:43:54
  2  An Post                      9     13:43:54
  3  Metec-TKH Continental CT     3     13:43:54
  4  SEG Racing                   8     13:43:54
  5  Cont CT Jo Piels             4     13:43:58        0:04
  6  Team 3M                     18     13:43:58        0:04
  7  Rabobank Development Tm      6     13:43:58        0:04
  8  CT Join's - De Rijke         5     13:43:58        0:04
  9  West-Frisia                 22     13:43:58        0:04
 10  Bike Aid                    10     13:43:58        0:04
 11  Parkhotel Valkenburg CT      7     13:44:02        0:08
 12  Jonge Renner                21     13:44:06        0:12
 13  Babydump                     2     13:44:09        0:15
 14  Cibel                       13     13:44:15        0:21
 15  Differdange                 16     13:44:15        0:21
 16  Kuota                       17     13:44:27        0:33
 17  Roth-Skoda                  14     13:44:27        0:33
 18  CCT                         12     13:45:22        1:28
 19  Stuttgart                   11     13:47:39        3:45
 20  Groningen                   19     13:48:29        4:35
 21  Sensa                       25     13:50:09        6:15
 22  Oldenzaal                   24     13:52:03        8:09
 23  Restore                     20     13:53:47        9:53
 24  District Oost               23     13:55:24       11:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon